Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bana çooooook güzel bir ayak kremi (ayak topuk kremi) önermeniz mümkün mü acaba
Çoook güzelmi bilmiyorum))ama ben memnunum bu kremlerden

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-29-20-04-07-83_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-29-20-04-07-83_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2022-09-29-20-03-38-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-29-20-03-38-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 23
bunu çok seversin sen
Aldım.108 iken alsam mı almasam mi dedim çünkü açılmamış bı centella kapsül serum bı de tonik var one thing marka bu üçüncü olacaktı ama asitli günlerde yatıştırıcı sakinleştirici diye kalsın diye okulda 139 a aldım en sonunda

Kızlar daha önce buraya yeşilmarka şampuan kullanan var mı diye yazmıştım. Ben çok beğendim ama hala saçlarımda ki kuruluk devam ediyor. Çünkü yıllarca boya ve düzleştirilmeye maruz kaldı zavallılar.
Bugün hindistan cevizi yağı ve saç toniği sipariş ettim. Başka kurumuş ve dalgalı saçlar için çözümü olan var mı? Artık saçlarımı düzleştirmiyorum ama kuruluktan kurtulamadığım için görünüşü iy değil ve kendimi çok zor tutuyorum.
Benimde dalgalı kıvırcık ve oldum olası kuru sürekli boyamsma rağmen eskisi kadar fön de çekmiyorum nemlendirici ürünler kullanıyorum habire ama yapısını etkilemiyor yani kısa süreli etkiler bırakıyor her ürün bugün 1 aydan sonra hatta belki birkaç ay ilk kez fön çektirdim bikac saate kabardı asla canlı ve parlak görünmüyor

Canım senin istediğin kriterlerde nemlendirici bilmiyorum ki. Niacinamide ve arbutin i bir peptitle destekleyebilirsin.
Bu dediğin serumları sürüncede nemlendiriciye ihtiyaç duyuyorum bn Yves Rocher nemlendirici kullanıyordum bitmek üzere farklı bişi arıyorum effecta çok pahalı şuan bnm için alamam karma yağlı ciltlere iyi gelecek nemlendirici arıyorum A Ametistt

Bu dediğin serumları sürüncede nemlendiriciye ihtiyaç duyuyorum bn Yves Rocher nemlendirici kullanıyordum bitmek üzere farklı bişi arıyorum effecta çok pahalı şuan bnm için alamam karma yağlı ciltlere iyi gelecek nemlendirici arıyorum A Ametistt
Cerave deneyebilirsin ama Gratis Watsons da yok internet ya da eczanelerden alınır

Cerave deneyebilirsin ama Gratis Watsons da yok internet ya da eczanelerden alınır
O kuru ciltler için celenesin kremini alsam mı diye düşünmekteyim🤣 Atart Atart bellki yine şimdiki kullandığımı alırım fiyatı düşerse belli olmazda önerilere açığım yinede

vazelin sürmeye kalma da ne alırsan al sebbom.
Daha neler kendimi okadar kaybetmedim osadece küçük bir bölgede kuruluk vardı tahriş onun için sormuştum ama sürmedim tabiki sen hangi nemlendiriciyi önerirsin bn en kötü Yves rocheri tekrar alacağım nisanın onerdigi şuan 200lerde pahalı alamam çünkü C ceycey0406

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X