Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 4 yıl asgari ücret altına çalıştım devlet de. Ama harika öğrencilerim oldu . Hala arar sorarlar.
Ben de devlette 3 hafta ücretli öğretmenlik yaptım, bu tarz şeylerde biraz mükemmeliyetçiyim ve bu beni çok yoruyor, o yüzden bırakmak zorunda kaldım.

Ben de devlette 3 hafta ücretli öğretmenlik yaptım, bu tarz şeylerde biraz mükemmeliyetçiyim ve bu beni çok yoruyor, o yüzden bırakmak zorunda kaldım.
Herkes işinde mükemmeliyetçidir tabi, yanlış anlaşılmak istemem Sadece ben biraz takıntılıyım, kendimi yoruyorum

N nscckts canim yeni topikler acilmis haberim yok :)
tesadüfen gördüm, bir derdim var bölümünde bir konuyu okurken bakim aklima gelip bakim topiklerini gezerken.

hayirli olsun
canımm burada A Aylakkadin ın topiğinde hem sohbet hem bakım günlüğü tutuyoruz...nasılsın

Herkes işinde mükemmeliyetçidir tabi, yanlış anlaşılmak istemem Sadece ben biraz takıntılıyım, kendimi yoruyorum
Öğretmenliğin ilk zamanlarında o mükemmeliyetçilik hep oluyor. Çalıştığın ortam, sürekli değişen öğrenci profili bunun sürdürülebilir olmasının önüne geçiyor çoğu zaman. Devam etmeye çalışırsan eve yorgun ve okul sorunları ile geliyorsun. Zamana akışa bırakmayı öğreniyorsun.

canımm burada A Aylakkadin ın topiğinde hem sohbet hem bakım günlüğü tutuyoruz...nasılsın
iyiyim canim sen nasilsin?
topik almis basini gitmis masallah! benim kafam karisti acayip cok bilgi var, hangisini uygulayacagim özeti yok mu bunun :)
niacinamide kullaniyorum
cvitamini
aha bha

baska ne yapmam lazim?

Haklısın çok yoruyordum kendimi, demek sabretsem geçicekmiş ama işte edemedim. öyle de kaldı

türkiyeye her geldigimde trendyol, watsons, gratis gibi yerlerden önceden liste yaptigim ürünleri aliyorum.
evime döndügümde ise bir süre kullanip yine vazgeciyorum. tembellesiyorum sanirim.
ben hic böyle degildim ama bu yil daha bi icimden gelmez oldu.
bakimsiz degilim tabi ama istedigim gibi de degilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…