haklı mıyım?

haklı olduğumu düşünüyorum evet.
ama olmayadabilirim. bunun için konu açtım zaten.
ayrıca maalesef gerçekten yaptığının naz olduğunu ve bir erkeğe de nazın yakışmadığını düşünüyorum.
yani bunu bir hakaret vs olarak kullanmadım.
Bir erkeğe nazı yakıştırmayabilirsiniz. Çok normal bir şey bu. Siz yakıştırmadığınız şeyi ifade ederken kadınların üzerinden benzetme yapıyorsunuz. Böyle bir üslupla kimseyle bir yere varamazsınız size söyleyeyim. Üstelik objektif yorumlar almak için konuyu açtım diyorsunuz ama gelen yorumları da aynı şekilde değerlendirmiyorsunuz ki.

Adamdan elektrik alamadım diyorsunuz bu arada da başka kişiler olmuş hayatınızda adamın yüzünü unutmuşsunız sonra da görüşmeyi geçiştiriyor diye trip atıyorsunuz karşınızdaki oyuncağınız mı? Ayrıca doğru demiş aranızda sıcak bir konuşma varsa öpücük atmasında ne var ya da sıcak konuşmasında? Görüşene kadar telde iletişimden sıkılıyorsanız görüşmeyin hatta ve hatta sizin gibi agran gönüllü daldan dala atlayıp daha bi sebe önceki adamın yüzünü unutan biri olarak hiç umut vermeyin resmen yedekte tutmuşsunuz oyalıyorsunuz adamın haberi yok umarım da uyanır da yazmaz
yani adam bu yüzden mi görüşmek istemedi diyorsunuz

Bir erkeğe nazı yakıştırmayabilirsiniz. Çok normal bir şey bu. Siz yakıştırmadığınız şeyi ifade ederken kadınların üzerinden benzetme yapıyorsunuz. Böyle bir üslupla kimseyle bir yere varamazsınız size söyleyeyim. Üstelik objektif yorumlar almak için konuyu açtım diyorsunuz ama gelen yorumları da aynı şekilde değerlendirmiyorsunuz ki.
yoo ben yapılan her yorumu beğeniyorum. kaldı ki kimse burada benim derdimle uğraşmak zorunda değil. gelip yorum yapıp zaman ayırıyorsa olumsuz da olsa beğenirim.
bunun dışında naz yapmayı evet erkeklere yakıştırmıyorum ve bu asla bir hakaret değil. benim düşüncem.

evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?
Haklı
Yazmaz
Bende yazmam
Sevmem öyle tripleri

bunun dışında naz yapmayı evet erkeklere yakıştırmıyorum ve bu asla bir hakaret değil. benim düşüncem.
Ya zaten hakareti 'karı gibi' diyerek kendiniz de dahil olmak üzere bize ediyorsunuz. Sizin için olumsuz olan bir şeyi ifade ederken kadınlar üzerinden yapmayın bunu. Kendinizden ve tavırlarınızın bayağılığından haberiniz yok bence.

Yuz yuze gorusmek istemiyor ya da gorusmek istese bile usengec olabilir
Belki de yuz yüze gorusmek icin aylarca yazismak istiyor olabilir yani güven sorunu vardır ne bileyim bu tip biriyle tanışmış ve gorusmeyi ben teklif etmiştim onda bile adam useniyordu yani bundan bi cacik olmaz bence
Sizi sevmedigini düşünüyorum belki de ayni anda bir cok kişiyle yazışıyordur
Kimsenin seçeneği olmamak lazım

yoo ben yapılan her yorumu beğeniyorum. kaldı ki kimse burada benim derdimle uğraşmak zorunda değil. gelip yorum yapıp zaman ayırıyorsa olumsuz da olsa beğenirim.

Naz yapıyor demek tabi ki hakaret değil.
Ama siz önceki mesajınızda karı gibi naz yapıyor dediniz ki bu da adama hakaret değildi kadınlara hakaret ediyorsunuz farkında değilsiniz.
Aldığınız tepki bu yüzden.

Ya zaten hakareti 'karı gibi' diyerek kendiniz de dahil olmak üzere bize ediyorsunuz. Sizin için olumsuz olan bir şeyi ifade ederken kadınlar üzerinden yapmayın bunu. Kendinizden ve tavırlarınızın bayağılığından haberiniz yok bence.
valla şuan sizin uslubunuzu ben de raporladım. ortada bir bayağılık varsa ona da site yöneticileri karar versin. sonuçta siz hakaret etmeden kendinizi ifade edin o zaman. kimseye bayağı diye hakaret edemezsiniz.

Çok gereksiz üstüne düşüp, sanki peşinden koşarmışçasına bir tavır sergilemişsiniz. Fazla gereksiz olmuş hem de. Görüştüğünüz kişinin hayatında biri olabilir yada aklımda olan biri bu sebeple de vakşt geçirmek için yazıyor olabilir, biri oldugu için de görüşmenizin uzun sürecegini düşünmüş olabilir. O yazmadan konuşmasanız daha iyi olabilir sizin için.

Görüntülü konuşma diye bir şey var. Ciddi düşünen adam mesajla oyalanmaz.

valla şuan sizin uslubunuzu ben de raporladım. ortada bir bayağılık varsa ona da site yöneticileri karar versin. sonuçta siz hakaret etmeden kendinizi ifade edin o zaman. kimseye bayağı diye hakaret edemezsiniz.

İşinize gelmeyen mesajları raporladım deyip geçiyorsunuz da o mesajlarda raporlanacak birşey yok. Yanlış ifade ettim kusura bakmayın desen onun yerine daha olgunca bir davranış olur.

Çok gereksiz üstüne düşüp, sanki peşinden koşarmışçasına bir tavır sergilemişsiniz. Fazla gereksiz olmuş hem de. Görüştüğünüz kişinin hayatında biri olabilir yada aklımda olan biri bu sebeple de vakşt geçirmek için yazıyor olabilir, biri oldugu için de görüşmenizin uzun sürecegini düşünmüş olabilir. O yazmadan konuşmasanız daha iyi olabilir sizin için.
evet tam olarak böyle oldu bence de. tşk ederim.

İşinize gelmeyen mesajları raporladım deyip geçiyorsunuz da o mesajlarda raporlanacak birşey yok. Yanlış ifade ettim kusura bakmayın desen onun yerine daha olgunca bir davranış olur.
bakın bayağı kelimesi hakarettir. sizde hakaret etmeden yorum yazamıyorsanız. yazmayın.

Böyle bir konunuz daha önce de vardı diye hatırlıyorum. O zaman da denilmişti size faZla üzerine düşüyorsunuz diye. Sürekli görüşelim diyen, arayan , üzerine düşen taraf siz olarak algılandığınız için adam kendini geri cekmiş.

kimseye bayağı diye hakaret edemezsiniz.
Bayağı: incelik bulunmayan, kibar olmayan, inceliksiz, sıradan.

Karı gibi naz yapmak ifadesini kullanan biri için gayet söylenebilecek bir kelime kullanmışım. Yanlış ifade etmişim deseniz kimse bir şey demeyecekti zaten. Siz hala hakaret olduğunu düşünmüyorum diyorsunuz.

Böyle bir konunuz daha önce de vardı diye hatırlıyorum. O zaman da denilmişti size faZla üzerine düşüyorsunuz diye. Sürekli görüşelim diyen taraf siz olarak algılandığınız için adam kendini geri cekmiş.
evet genel olarak böyle bir şey var.
çünkü her zaman ben görüşmek istemeyip sonradan acaba mı dediğim için. ve sabırsız davrandığım için genel olarak sonuç bu oluyor.
yalnız süpersin ya, o da benzer birşeydi evet :KK70:

X