haklı mıyım?

Bayağı: incelik bulunmayan, kibar olmayan, inceliksiz, sıradan.

Karı gibi naz yapmak ifadesini kullanan biri için gayet söylenebilecek bir kelime kullanmışım. Yanlış ifade etmişim deseniz kimse bir şey demeyecekti zaten. Siz hala hakaret olduğunu düşünmüyorum diyorsunuz.
tamam peki sizde çok bayağısınız o zaman benim için. madem karşılıklı düşüncelerimiz.

evet olabilir. yanlış giden birşeyler olduğunun bende farkındayım zaten de.
ama burda haklı olduğumu düşünüyordum. hatta bugün yine yazar diye düşündüm.
çünkü iki kere görüşmek istediğimi söyledim. yani bu neyin intikamı o zaman ?
hayır tamam görüşmek istemiyorsun da, niye resimlerimi öpüp duruyorsun. o kadar öpene kadar gel görüşelim diyorum.
ay yok gerçekten çıldırmamak elde değil
Çok yanlış düşünüyorsun çünkü haklı olduğun bi yer yok. Zaten kendisine saygısı olan biriyse de 'ölmüyorum senle görüşmek için' diyen birini aramayacaktir (hatta bunca Lafin üstüne bir şey olmamış gibi ararsa siz konuşmayın,omurgasız erkeklerle).
Ne güzel konuşuyormuşsunuz,birbirinize ısınmaya başlamışsıniz. Neden durduk yere balığa limon sikar gibi 'buluşana kadar görüşmeyelim' diyorsunuz ki? Yani kaos çıkarmayı mi seviyorsunuz? "Haaaayyyiiirr, bunu bana yapamazsin,asarım kendimi. Sen söyle harikasın böyle kıymetlisin" falan mı duymak istemiştiniz?
Aslında ben sizi de biraz anlıyorum, empati kurmam zor degil. Benim de aynı ülke sınırları içindeysek iyi olduğumuz,ama uzaktayken yürütemedigim biri var hayatımda. Geçen pandemi döneminde tekrar birbirimize sarmistik. Online okey oynamalar, kazananın kaybedenden bir şeyler istemeleri, birbirimize şarkılar soylemeler falan , aynı ilk karşılaştığımız zamanlardaki moda girmiştik... Sonra kendi kendime her gün her gün konuşup, tekrar birbirimize alismanin doğru olmadığını , en iyi ihtimalle bile yeniden bir buluşma ayarlamanın aylar sürecegini farkettim. Bunu ona da soyleyip 'biraz mesafe' talep ettim. Ama tabiiiii ki - kimse inkar edemez- böyle konuşurken 'hayir ya,ne alakası var. Sınırlar acildigi gibi bilet alıp geliyorum' demesini de bekliyor insan 😅😅 sonuç olarak söylediğim şeye sadık olup aramıza biraz mesafe koymayi başarmıştım . Eğer sizin istediğiniz de gercekten çok alismamak, buluşup karar vermekse bunu daha münasip bir dille söyleyip kendi mesafenizi kendiniz koyabilirdiniz.
Bence daha doğru bir davranış olurdu.
Böyle yükselmeniz çok yersiz ve kırıcı olmuş. 'Sanki çok merakliyim görüşmeye' cümlesi kalp kırıcı bir cümle
böyle karı gibi naz yapmazdım.
Bence sizin asıl sorununuz bu. Toplumun Cook büyük bir kısmı gibi sizde de çok yanlış bir toplumsal cinsiyet kodlamasi var.
Mesela kadın olduğunuz için naz,trip,gereksiz alınganlık vs vs yapmanın doğal olduğunu, erkeğin bunlarla uğraşması gerektiğini , bu tür davranışların bir kadına (pardon karıya) yakıştığını düşünüyorsunuz (ki çok bilindik bir kalipyargidir) . Oysa hic hoş bir iletişim şekli değil,birinin naz yapması-digerinin ittir kaktir ilişkiye devam etmesi. Yani aslında naz da cilve de lazım belki ilişkiye, ama sizinkisi biraz 'delikiza cilve yap demişler,halinin ortasına s.çmış' deyişi gibi olmuş.
İkinci olarak 'isin ciddiye binmesinden korktuğu için' sizinle görüşmek istemediğini düşünmüşsünüz. Erkeklerin ciddi ilişkiden kaçması,kadının istekli olması mesela. Bu da bizim kızların genelinin beyninde olan bir çeşit kalıp yargı . Oysa alt tarafı internetten takıldığı bir kizsiniz. Buluşunca yanınızda ailenizi de getirmeyecekseniz neden iş ciddiye binsin ki? Gayet takılır işte, ne güzel . Ciddiye binecek bir şey yok ki...
Ayrıca bir de 'o kaybetti,hıh' yazmissiniz. Bu da ayrı olay..tam olarak neyi kaybetti? Kendisine değer vermeyen, dengesiz hareketlerle bağırıp çağırıp sonra peşinden gelmenizi bekleyen toksik bir ilişkiyi mi? Bence kaybettiği bir şey yok.
Ayrıca resimlere öpücük atması bir aşk belirtisi değil ki. Sanki yastigina fotoğrafınızı bastırmış da ona sarılarak yatıyor gibi bir değer atfetmissiniz.
IMG_20210507_234623.jpg

:KK37::KK37::KK37::KK36::KK36::KK36::KK60::KK60::KK60::KK23::KK23::KK23::KK68::KK68::KK68:
Ben de öpücük gönderim şimdi fotoğrafınızı. Sizi seviyorum demek mi bu?

Çok yanlış yorumluyorsunuz bence ilişkilerinizi

Son düzenleme:
Çok yanlış düşünüyorsun çünkü haklı olduğun bi yer yok. Zaten kendisine saygısı olan biriyse de 'ölmüyorum senle görüşmek için' diyen birini aramayacaktir (hatta bunca Lafin üstüne bir şey olmamış gibi ararsa siz konuşmayın,omurgasız erkeklerle).
Ne güzel konuşuyormuşsunuz,birbirinize ısınmaya başlamışsıniz. Neden durduk yere balığa limon sikar gibi 'buluşana kadar görüşmeyelim' diyorsunuz ki? Yani kaos çıkarmayı mi seviyorsunuz? "Haaaayyyiiirr, bunu bana yapamazsin,asarım kendimi. Sen söyle harikasın böyle kıymetlisin" falan mı duymak istemiştiniz?
Aslında ben sizi de biraz anlıyorum, empati kurmam zor degil. Benim de aynı ülke sınırları içindeysek iyi olduğumuz,ama uzaktayken yürütemedigim biri var hayatımda. Geçen pandemi döneminde tekrar birbirimize sarmistik. Online okey oynamalar, kazananın kaybedenden bir şeyler istemeleri, birbirimize şarkılar soylemeler falan , aynı ilk karşılaştığımız zamanlardaki moda girmiştik... Sonra kendi kendime her gün her gün konuşup, tekrar birbirimize alismanin doğru olmadığını , en iyi ihtimalle bile yeniden bir buluşma ayarlamanın aylar sürecegini farkettim. Bunu ona da soyleyip 'biraz mesafe' talep ettim. Ama tabiiiii ki - kimse inkar edemez- böyle konuşurken 'hayir ya,ne alakası var. Sınırlar acildigi gibi bilet alıp geliyorum' demesini de bekliyor insan 😅😅 sonuç olarak söylediğim şeye sadık olup aramıza biraz mesafe koymayi başarmıştım . Eğer sizin istediğiniz de gercekten çok alismamak, buluşup karar vermekse bunu daha münasip bir dille söyleyip kendi mesafenizi kendiniz koyabilirdiniz.
Bence daha doğru bir davranış olurdu.
Böyle yükselmeniz çok yersiz ve kırıcı olmuş. 'Sanki çok merakliyim görüşmeye' cümlesi kalp kırıcı bir cümle

Bence sizin asıl sorununuz bu. Toplumun Cook büyük bir kısmı gibi sizde de çok yanlış bir toplumsal cinsiyet kodlamasi var.
Mesela kadın olduğunuz için naz,trip,gereksiz alınganlık vs vs yapmanın doğal olduğunu, erkeğin bunlarla uğraşması gerektiğini , bu türk davranışların bir kadına (pardon karıya) yakıştığını düşünüyorsunuz (ki çok bilindik bir kalipyargidir) . Oysa hic hoş bir iletişim şekli değil,birinin naz yapması-digerinin ittir kaktir ilişkiye devam etmesi. Yani aslında naz da cilve de lazım belki ilişkiye, ama sizinkisi biraz 'delikiza cilve yap demişler,halinin ortasına s.çmış' deyişi gibi olmuş.
İkinci olarak 'isin ciddiye binmesinden korktuğu için' sizinle görüşmek istemediğini düşünmüşsünüz. Erkeklerin ciddi ilişkiden kaçması,kadının istekli olması mesela. Bu da bizim kızların genelinin beyninde olan bir çeşit kalıp yargı . Oysa alt tarafı internetten takıldığı bir kizsiniz. Buluşunca yanınızda ailenizi de getirmeyecekseniz neden iş ciddiye binsin ki? Gayet takılır işte, ne güzel . Ciddiye binecek bir şey yok ki...
Ayrıca bir de 'o kaybetti,hıh' yazmissiniz. Bu da ayrı olay..tam olarak neyi kaybetti? Kendisine değer vermeyen, dengesiz hareketlerle bağırıp çağırıp sonra peşinden gelmenizi bekleyen toksik bir ilişkiyi mi? Bence kaybettiği bir şey yok.
Ayrıca resimlere öpücük atması bir aşk belirtisi değil ki. Sanki yastigina fotoğrafınızı bastırmış da ona sarılarak yatıyor gibi bir değer atfetmissiniz. Eki Görüntüle 2844415
:KK37::KK37::KK37::KK36::KK36::KK36::KK60::KK60::KK60::KK23::KK23::KK23::KK68::KK68::KK68:
Ben de öpücük gönderim şimdi fotoğrafınızı. Sizi seviyorum demek mi bu?

Çok yanlış yorumluyorsunuz bence ilişkilerinizi
ya öncelikle bu kadar emek verip yazmışsın.
herşey bir yana ben beni o kaybetti falan demedim. yani hala ben mesaj atsam mı diye düşünürken o kaybetti diye birşey düşünmedim. evet ona dedim ölmüyorum senle konuşmak için dedim. ama kaybetti diye düşünmedim.
bunun dışında olayın her süreci buraya yazılamaz. bir yıl kadar oldu neredeyse ve bu süreçte hep ara ara yazıştık. benim hayatıma birileri girdi çıktı vs. onun da girmiştir. bana bişey söylemedi girdiğine dair.
ayrıca ben burada haklımıyım diye soruyorum. haklı olduğumu düşündüm ama tereddütüm olması böyle bir soru sormazdım.
herşey bir yana adamın iki kere görüşelim dememe rağmen anlamamazlıktan gelmesini normal mi karşılıyorsunuz?

Karı gibi ne ya:oha: görüşmek istediğin kişiye gerizekalı demek ayrı bir falso madem öyle görüşmeyin nasılsa yüzünü görsenizde bir süre sonra yine unutursunuz. Belki karşındaki kişide bunu biliyordur:işsiz:
Söylemiş zaten yüzünü unuttum diye:)) Ben vazgeçtim artık haklı bulanlara aynen öyle evet haklısın falan diyor bizlere ben haklıyım ama diyoe :KK70: fikri sabitlik hem kadınlara hem erkeklere özgü özellik neyse ki. Onda sorun yok:))

Söylemiş zaten yüzünü unuttum diye:)) Ben vazgeçtim artık haklı bulanlara aynen öyle evet haklısın falan diyor bizlere ben haklıyım ama diyoe :KK70: fikri sabitlik hem kadınlara hem erkeklere özgü özellik neyse ki. Onda sorun yok:))
yok sabit değilim. değerlendiricem :KK70:

Yüzünü unutmuş ancak görsede unutacak eminim ama kanıtlayamam :KK48:

Bana biraz narsist bir kişiliğiniz var gibi geldi. Erkeklerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorsunuz. Adamdan elektrik almamışsınız ama irtibatı da kesmemişsiniz. Şimdi pandemide belki de seçeneksizlikten elektrik almışsınız bu seferde hemen görüşmek istiyorsunuz.
Bir mucize olmaz ise ilk seferlerde elektrik alamadığınız insandan yine alamayacaksınız. Siz kafanızdaki belirsizlik bitsin diye ısrar ediyorsunuz. Adamın ardından “Gerizekalı” demeniz aslında çokta değer vermediğinizi, saymadığınızı gösteriyor. “Yüzünü unuttum”demenizde karşınızdakini son derece değersizleştiren bir söz.
Bu konudan yola çıkarak ilişkilerinizin neden kısa sürdüğün muhasebesini yapın.
Erkekler net ve dengeli kadın sever. Ben arıza, huzursuzluk yapan kadın seçenini göremedim.
Bu fevri çıkışlarınızı törpülemeye çalışın. Yoksa aksi takdirde duygusal derinliği olmayan ilişkilerde ruhunuzu ve bedeninizi kirletirsiniz.

herşey bir yana adamın iki kere görüşelim dememe rağmen anlamamazlıktan gelmesini normal mi karşılıyorsunuz?
Ben sizin olayları çok doğru değerlendiremeyen biri olduğunuzu düşünüyorum genel olarak. Eski konularınızda falan da öyle. Bazı şeyleri o kadar yanliş yorumlayıp kendinizi de doldurup fevri (ve uzaktan bakan tüm KK'ca gereksiz) tepkiler veriyorsunuz ki bu konuda da muhtemelen siz yanlış yorumlamissinizdir..iki kere buluşma talep ettiğinizi, güzel cümlelerle 'ne zaman görüşürüz, nerede buluşuruz' şeklinde vs açık bir şekilde sorduğunuzu düşünmüyorum ben mesela . Çünkü hissettiklerini açıkça ifade edebilecek birine benzemiyorsunuz (ofkenizi dile getirme konusunda sıkıntı yok,masallahiniz var). Yani mesela sevgiliniz sizi kıracak bir davranışta bulunsa ve kalbiniz kırılsa ona 'bu davranışın bana kendimi değersiz hissettirdi' diye utanmadan icinizdekileri söyleyip karşılıklı konuyu bir yere bağlamak yerine 'sen kim köpek de bana böyle yapıyorsun!! Defol gözüm görmesin,gerizekaaali' diye yükselecek ,her yerden engelleyecek birisiniz.
O yüzden de bence çocuk bu konuda anlamamıştır bile yüksek ihtimalle sizin buluşmak istediğiniz için konuştuğunuzu.
Ayrıca belki de anladı ama yasakların biteceğini düşünmüyor. Saat 7den 9dan sonra ve haftasonu yasakları devam ederse,işten dolayi gelemeyecektir buluşmaya. O yüzden plan yapmak istememistir simdiden.
Yani ya da hiç aklınıza gelmeyen bir sebeple şu an gorusmek için uygun değil. Dünyadaki her şey sizinle ilgili değil ki..

Bana biraz narsist bir kişiliğiniz var gibi geldi. Erkeklerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorsunuz. Adamdan elektrik almamışsınız ama irtibatı da kesmemişsiniz. Şimdi pandemide belki de seçeneksizlikten elektrik almışsınız bu seferde hemen görüşmek istiyorsunuz.
Bir mucize olmaz ise ilk seferlerde elektrik alamadığınız insandan yine alamayacaksınız. Siz kafanızdaki belirsizlik bitsin diye ısrar ediyorsunuz. Adamın ardından “Gerizekalı” demeniz aslında çokta değer vermediğinizi, saymadığınızı gösteriyor. “Yüzünü unuttum”demenizde karşınızdakini son derece değersizleştiren bir söz.
Bu konudan yola çıkarak ilişkilerinizin neden kısa sürdüğün muhasebesini yapın.
Erkekler net ve dengeli kadın sever. Ben arıza, huzursuzluk yapan kadın seçenini göremedim.
Bu fevri çıkışlarınızı törpülemeye çalışın. Yoksa aksi takdirde duygusal derinliği olmayan ilişkilerde ruhunuzu ve bedeninizi kirletirsiniz.
irtibatı kesmeyen ben değilim ama her seferinde kendi yazdı.
adamdan evet elektrik alamadım ama hepimizde olduğu gibi yazınca nasılsın diye cevap vermişliğim oldu. arkasından gerizekalı demem de şuan gerçekten çok sinirliyim ona karşı yanlış da olsa böyle.
yani size de o yüzden sordum ilk haftada nasıl evlilik konusu açıldı diye.
yani herkese evlilik ciddiyeti ile yaklaşamıyorsunuz. herkes kalmıyor. ve geneli de erkeklerin kaçıyor.
evet yüzünü unuttum dedim. belki de buna kırılmış olabilir. bilemiyorum

Adam sizinle kapanma sürecini geçiştiriyor.
Görüşmek isteseydi o yönde ilerlerdi.
Cevabınız alıngan ve agresif olmuş, "intikam" vs. falan deyince.
Yine net ama başka sebeple kesseydiniz irtibatı.

Ayrica neredeyse burada size yorum belirten herkesi raporlamissiniz, sizce bu kadar insan haksiz da, siz mi haklisiniz?!
Insanlar sizi kırmak icin degil, davranislarinizin farkında olun diye, o net yorumları yapıyorlar.

Son düzenleme:
evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?
Sevgilisi var seninle görünmekten korkuyor

yani size de o yüzden sordum ilk haftada nasıl evlilik konusu açıldı diye.
yani herkese evlilik ciddiyeti ile yaklaşamıyorsunuz. herkes kalmıyor. ve geneli de erkeklerin kaçıyor.
Şimdi erkekler 2’ye ayrılır.
1-evlenme potansiyeli taşıyanlar
Bunlar belli bir doygunluğa ulaşmış, düzenli hayat isteyen, tek eşli erkeklerdir.
2- Ağzınla kuş tutsan bekar gezecekler
BunlardanSadakat sorunu vardır. Cinsel ihtiyaçlarını giderebilecek kadın bulabildikleri müddetçe evliliği gereksiz görürler. Çocuk istekleri yoktur. 2. Gruptakileri de 1.e transfer etmek imkansız değildir ama o riski almaya değmez.
Sen beraber olacağın kişiyi iyi analiz et. İlk gruptakilerden seç. Sınırlarını belirle.
Ben ilk evliliğimi 20 yaşında yaptım. Eşim 22 yaşındaydı. 22 yaşlnda bir erkeği evliliğe nasıl ikna ettim. Üniversitede konuştuğum bir çocuk vardı. O konuda da yazdım. Babam çok muhafazakardır diye. Duyunca kıyameti kopardı. Erkek arkadaşımı çağırdı“Kızımla niyetin ne” diye sordu. İlk eşimde daha üniversiteden yeni mezun, işe girmemiş, askerliğini yapmamış haliyle “Ciddi ve ileriye dönük düşünüyorum” dedi. Ve evlendik.
2. Eşimi de yine aynı sebeple ben ikna ettim.
Bu konuştuğun şahıs ya da başkası olsun iyi analiz yaparak, sağlam adımlarla bir netice elde edebilirsin. Çok fazla kısa süreli ilişkin olmasın. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama erkekler birbirlerini aşırı kollar. Mesela benim yakın bir kız arkadaşım vardı. Duygusal boşluktaydı. Sürekli sevgili değiştiriyordu. Bir akşam gece klübünde yeni sevgilisiyle eski sevgilisi pişti olmuş. 2 erkekte birbirini tanıyor çıktı. Ve ne yaptılar biliyor musun? Aralarında konuşup kızı yolladılar.
Az ve öz ilişkin olsun. Pireye kızıp yorgan yakma. Hayatına kolay kolay birini alma ve aynı şekilde fevri hareket edip hayatından çıkarma.

off adam memlekete gitmis iste belli ki cani sikiliyor karantina da var. mesajla biraz takilmak vakit gecirmek istemis. gorusmek istememis dogal hakki yani. ne garip insanlar var az kalsin adami telefonun icinden cikip pataklayacakmissiniz. :KK70:

nazlanmamis yani adam kaba olmadan gorusmek istemedigini belirtmis aslinda. niyeyse siz naz olarak anlamissiniz.

evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?
Evlı olabılır mı acaba .Bişey var bu kişide .

ya öncelikle bu kadar emek verip yazmışsın.
herşey bir yana ben beni o kaybetti falan demedim. yani hala ben mesaj atsam mı diye düşünürken o kaybetti diye birşey düşünmedim. evet ona dedim ölmüyorum senle konuşmak için dedim. ama kaybetti diye düşünmedim.
bunun dışında olayın her süreci buraya yazılamaz. bir yıl kadar oldu neredeyse ve bu süreçte hep ara ara yazıştık. benim hayatıma birileri girdi çıktı vs. onun da girmiştir. bana bişey söylemedi girdiğine dair.
ayrıca ben burada haklımıyım diye soruyorum. haklı olduğumu düşündüm ama tereddütüm olması böyle bir soru sormazdım.
Konuyu baştan sona üslup bazlı ban bazlı okudum.

Şahsen ben ikna oldum.🤪 Sen haklısın. Hatta iki kere haklısın

şöyle açıkçası ben buraya net ve herşeyi tam anlamıyla yazıyorum ki yorumlar objectif gelsin.
ben en başta zaten görüşmek istediğim adama böyle görüşelim deyince böyle karı gibi naz yapmazdım. bir erkek olsam.
yani bilmiyorum. orda zaten kaybetti diye düşünüyorum. benim hatam bence görüşme konusunu açıp bir daha ısrar etmemeliydim ve sonunda da yükselmek oldu. yoksa her türlü saçmalayan o oldu.
Wuhhuuuuuu
Biyeri kalktı biyeri indi karı gibi.............
Bu tarzda bir erkek konuşsa taşlarız. Yakışıyor mu bir kadının ağzına
Çok kabasınız

Ben konu sahibinin eski bir konusunu hatırlıyorum. Belki daha bir ay önce falan açmıştır. Konu sahibi sık sık arıyor , adam pek konuşmak istemiyor belli ki çoğu zaman açmıyordu konuda. Buluşalım da demiyordu. Aynı kişi olduklarını düşünüyorum. O zaman da sürekli aradığı için çok üstüne gidiyorsun abartma denildi.

Belli ki adam sadece vakit geçiriyor.

X