Haklımıyım haksız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pinkoje

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2023
57
15
26
Gerçekten şuan mantıklı düşünemiyor olabilirim arkadaşlar lütfen kendi fikirlerinizi verin. 6 aylık hamileyim eşim asker ayın 7sinde göreve deprem yerine gitti . Benim kızdığım konu hiç arayıp mesaj atamıyor yani gittiğinden beri en fazla 2 kere mesaj attı. Ben görevde olduğu için anlayış gösterdim tabiki mesaj falan beklemiyorum ama demin canımı sıkan bir şey oldu. Ailelerden çok uzakta yaşıyoruz. Ben burda yaşadığımız şehirde tek başımayım 5 yaşında bir de kızım var. Başka tanıdığım kimse yok yeni taşınıdık tayin dolayısıyla. Ailesini sevmiyor pek fazla zamanında yaşadığı şeyler yüzünden vs görüşmez pek kendi istemez benim de hiç bir sorunum yok uzak olduğum için özellikle. Yanlız ben 7sinden beri iyimi nerde nereye gitti bilmiyorum uyku uyuyamıyorum düşünüp merak etmekten çünkü hiç yazıp aramıyor. Sabah eltimle konustuk ve benim eşim gittiğinden beri sık sık aramış onları abisini şurdayım şuraya geçiyorum vs herşeyden haberleri var. Ben burda meraktan uyuyamıyorum gerçekten sinir stresten sancım başladı resmen o kadar meraktayım bey efendi arayıp iyiyim demekten aciz ama normalde aramadığı sormadığı ailesine devamlı arayıp bilgi veriyor. Çok kızdım çok sinirlendim çok üzüldüm Siz olsanız ne yapardınız? MAdem arayacak fırsatın var hamileyim dimi beni ara banada bilgi ver merakta neden bırakıyorsun ailesini günde 4 kere arıyor yemin ederim beni 1 kere bile aramadı. SEni çok seviyorum nasılsınız yazdı o kadar . Gerçekten çok gücüme gitti abartıyormuyum haksızmıyım?

Şöyle ki kimseyi aramadı işi başından aşkın deseniz tamam derdim salın gitsin. Ama sizler duruken abi ne alaka gerçekten çözemedim İnsna karısını çocuğunu merak eder, halini sorar yaf deprem olmasa dahi. Mesaj yazın en iyisi niye aramıyor sorun başka türlüsü aklıma gelmedi. Haklısınız kesinlikle.

Son düzenleme:
Deprem bölgesindeymiş,belkide yer bildiriyodur birdaha kötü bişey yaşanırsa yeri belli olsun diye.Eltinin dedigine göre hal hatırdan çok yer bildirimi yapıyor onlara. Sizde hamilesiniz diye canınızi sıkmak istemiyordur orada olan birinin zaten canı sıkkındır gördükleri karşısında, size yansıtmamak içindir. Siz ara ara msj atın kendinizden haber verin, ona nasıl oldugunu sorun. Bu günler geçip yanınıza gelince istesidinizi yapar söylersiniz

Yer bildirme değil 1 2 kere söylemiş laf arasında şuraya geçtik bizde iyiyim siz nasılsınız falan yer bildirme değil özellikle . köydeler ayrıca yerini bilseler ne olacak bilmeseler ne olacak . Maalesef öyle değil

çok sinirim bozuk ya yemin ederim çok yoğun olsa şey olsa aramasın 1 ay sorun yok beklerim ama bu şekilde olunca tepem attı

Ailesini sevmiyor demissiniz. Belki gittigi yerde ailesini bekleyen insanlari gorunce vicdaz azabi cekmis, farkli bir ruh haline girdigi icin ailesine karsi kendisini sorumlu hissetmis olabilir. Tabi onlari ariyorken sizide aramaliydi bence ama su an esinize sert bir tepki vermeyin, ters tepebilir. Abini surekli ararken beni neden aramiyorsun, seni merak ediyorum gibi bir mesaj atabilirsiniz

ruh hallik bişey yok valla. Daha Önce ailesinin başınada bir sürü şey geldi yapsa o zaman vicdan yapardı ciddiyim. Atıyorumda bey efendi cevap vermiyorki bi duyuyorum abisiyle konuşmuş

Bana müsait değil 7sinden beri arayamıyorum
Vazgeçtim mesaj falan atmayın
Size kac günde dönerse, o aramadan sonra, o kadar gün sayın, öyle açın o telefonu. Size müsait olmayana siz hic olmayın.

Size garanti veriyorum siz açana kadar belli aralarla sizi arayacak.

Vazgeçtim mesaj falan atmayın
Size kac günde dönerse, o aramadan sonra, o kadar gün sayın, öyle açın o telefonu. Size müsait olmayana siz hic olmayın.
Aynen öyle ama çok sinirlendim cidden çok kötü hissediyorum kendimi ben uyku uyuyamıyorum yemin ederim arayamıyor diye kafayı sıyırdım meğer arayacaklarını arıyormuş. Ne yazıyorum ne arıyorum bende. Görevde hiç bişey demiyim sıkmayım yazıp yazıp aramayım dedim onun yaptığına bakın

O zaman ailesine söyle, söyleyin o oğlunuza beni aramayı düşünüyormuymuş diye haber yollayın. Aradığında mıçın ağzına

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…