Saç Uzatma Yöntemleri Hala inanamıyorum! Dax supergro mucizesi. Fotoğraflı :)

Nasıl arındırıyorsun peki canım. Fırçayla yoğun sürülür çünkü. Ben bu kadarını zor arındırıyorum :)
Şampuan önemli. Mesela ben sırf içinde SLS yok diye Otacı'nın şampuanını aldım, hem de denemiş olurum dedim. Harika arındırıyor. Aynı adımları uyguluyorum önce kuru saça şampuan vs. Ama hiçbir şampuan bu kadar güzel arındırmadı.

bu uzama sinamekiyi bırakmış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir.
çünkü sinameki uygularken az, uygulama bittikten sonra çok fark atarak uzama gösterir saçınızda.
daxa başlamanızla sinamekinin etki gösterme aralığı çakışmış olabilir.

bu uzama sinamekiyi bırakmış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir.
çünkü sinameki uygularken az, uygulama bittikten sonra çok fark atarak uzama gösterir saçınızda.
daxa başlamanızla sinamekinin etki gösterme aralığı çakışmış olabilir.
Sanmıyorum çünkü sinemaki kullanmayı bırakalı baya olmuştu. Zaten onunda etkisini önceden gördüm :)

Merhaba kızlar aranız yeni katıldım sayenizde çok şey öğrendim :) önceden hardal maskesi yapıyodum 5 hafta yaptım ve faydasını gördüm 26 günde 2 2.5 cm bi uzama vardı sonra uğraştırici geldi ve bıraktım şimdi dax supergro kullanıyorum 1 hafta olcak uzamasını fark etmedim ama sactaki etkisi güzel:)

Merhaba kızlar aranız yeni katıldım sayenizde çok şey öğrendim :) önceden hardal maskesi yapıyodum 5 hafta yaptım ve faydasını gördüm 26 günde 2 2.5 cm bi uzama vardı sonra uğraştırici geldi ve bıraktım şimdi dax supergro kullanıyorum 1 hafta olcak uzamasını fark etmedim ama sactaki etkisi güzel:)
Etkisini hemen görürsün umarım :) hardal maskesini hiç denemedim hatta duymamıştım :)

Baya popüler aslında saçında maşallah baya uzamış kısa sürede bu konuyu görüp almaya karar verdim zaten:)

2 türlü hardal var biz biri siyah biri sarı biz sarı olanini kullancaz ben marketten toz bulamadım ama siz toz alın 1 yemek kaşığı hardal 1 yemek kaşığı mayonez 1 yemek kasigi zeytin yağı bide bal ekliyoruz ama balı fazla eklemeyin yapış yapış olur:) katı olursa biraz su ekleyebilirsiniz :)

2 türlü hardal var biz biri siyah biri sarı biz sarı olanini kullancaz ben marketten toz bulamadım ama siz toz alın 1 yemek kaşığı hardal 1 yemek kaşığı mayonez 1 yemek kasigi zeytin yağı bide bal ekliyoruz ama balı fazla eklemeyin yapış yapış olur:) katı olursa biraz su ekleyebilirsiniz :)
Cidden uzama oluyomu ya

Dax supergro'nun vegan olması da aşık olma sebebi. Ama içeriklerine yazmasalarda petrol barındırıyormuş.Firmayla yazışmalarım sonucu bu bilgiyi almıştım.(isteyenle paylaşabilirm)Bu nedenle belirtilenden fazla saç diplerine uygulanmaması lazim sanırım.

Ürünü saçtan arındırmak için himalaya herbs kepek önleyici şampuan kullanıyorum.Otacı ivy de gayet işlevli. Saç yıkama sonrası morfose keratin serum kullanıyorum desteklemek amaçlı. Saçlarınız çok yıpranmışsa ara ara gün içerisinde saçlara sürebilirsiniz.

X