Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

ayyy mıllet gelmeden bı evımı supurup toz aldım resmen ter fıskırdı her bı tarafımdannn
-tatlicadiarzu-
sımdı de dus aldım temız temız geldım sızın yanınızaa

günaydııın kıslarrr nasılsınısss

gunaydın canım sen nasılsın

ne zaman doktor kontrolun

Baska caresi olan varmi benim icin ? Ay kizlar adamin kafasina bakinca icim aciyo ya biliyorum hep stresden ama netdede cok okuyorum

o olabilir belki...valla tek kutu olsa canıma minnet...ben yarına bir uğrayayım o zaman eczaneye

günaydııın kıslarrr nasılsınısss

günaydın tatlım hoşgeldin bitter çikolatam

ohhhhhhh mis gibim oldun yani aferin

günaydınlarzemuszemus
günaydın Ayselim hoşgeldin

günaydın tatlım sende hoşgeldin inşallah hayırlısı olur canım hiç bebeğe yormuyorum şişliğimi :dilcikar:

Baska caresi olan varmi benim icin ? Ay kizlar adamin kafasina bakinca icim aciyo ya biliyorum hep stresden ama netdede cok okuyorum

valla hıc etrafımda bole bısey yasayan olmadı canım ama bıtkısel tedavısı falanda vardır sanırım
televızyonda vs duymsutum sankı
onları da bı arastır ıstersen

valla hıc etrafımda bole bısey yasayan olmadı canım ama bıtkısel tedavısı falanda vardır sanırım
televızyonda vs duymsutum sankı
onları da bı arastır ıstersen

Evet bende tvde gördüm complex 41 sac kim seti diye sürekli cikiyo ama sitesine girince yurtdisina siparis verilmiyo. Yani oluyoda sadece berlin yaziyo sempatiksalakcinni

bıtteye mı dıyecektı kı acaba bilmiyorumkismile

kıss lorkee biz çalışıyoz sen bizden daha yoğunsun ne diyeyim :hulya: :hulya: bu arada bafo diğer bebişkomla karıştırdı bizim bebişkoyu gerçi o artık hiç gelmiyo da benim kontrol 27 ağustosta sende ufak bi ev kazası geçirmişsin şimdi iyisin demi öptüm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…