Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

Evet bende tvde gördüm complex 41 sac kim seti diye sürekli cikiyo ama sitesine girince yurtdisina siparis verilmiyo. Yani oluyoda sadece berlin yaziyo sempatiksalakcinni

görümcemdede aynısı oldu bi ilaç kullandı geçmişti dur ben sana ögrenivereyim ilacın adını dermatolog vermişti

bebişkomcum
ögreniverdim tatlım onun gitmedigi doktor kalmamış birsürü ilaçlar vermişler ama hiç biri fayda etmemiş
en son bi doktor cilt altına igneyle siteroit enjekte etmiş onun faydası olmuş tamamen kaybolmuşlar onun ki de dişiymiş sürekli çogalıyomuş ama bu işe yaramış

kıss sen neler yapıyon senin yavru kuş sessiz sedasız gelcek ben diyimm :ecrin_bebek:

ben boyumun ölçüsünü aldım artık
her heves ettigimde bi bardak su içmek zorunda kaldım sonuncusuda fena vurdu
en iyisi artık umrumda bile degil ne belirti ne adet geçmesi
gaipten bi ses bana ya kul sen hamilesin doktora git dese çift çizgiyi görsem kan tahlilinde çıksa bile o kalp atışınaı duymadan
tek allahın kulu beni buna inandıramaz artık

yavru kuşum kıvırcığım sende haklısın tabi seni çok öpüyom bu arada zayıfladınmı sen olumunekankayizsmile

helvam gazım var demişsin ya ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce tek belirti aşırı şişkinlik olmasıydı. kıss hamilemisin YOKSAA :lepi:

ay tatlım acayip şişim ama bebek için erken bence çünkü iğneyi vurulalı bugün 9.gün o yüzden hiç o taraflı olamam :dilcikar:

dokunsan patlıycak derecede gazım vardı acayip şişkinliğim
ama havamı aldım

bende havamı alabilirim diyosun yaniiiiiiiilülülülülülü

yavru kuşum kıvırcığım sende haklısın tabi seni çok öpüyom bu arada zayıfladınmı sen olumunekankayizsmile

70 buçuk oldum ki ben
ama durdum şimdi ya ramazandan dolayı galiba veremiyorum kilo
hatta aldım bile galiba lorke duymasında

görümcemdede aynısı oldu bi ilaç kullandı geçmişti dur ben sana ögrenivereyim ilacın adını dermatolog vermişti

Ay canim cok iyi olur. Bi zahmet ögrende bana yaz özelden bekliyorum.

Neyse benim mesaide bitti bugün kizlar. Kvrckim aksam bakarim msjlarima yazarsan

Hadi öptüm sizi

Tamam tatlim cok sagol. Ben esime söyliyim.

ay tatlım acayip şişim ama bebek için erken bence çünkü iğneyi vurulalı bugün 9.gün o yüzden hiç o taraflı olamam :dilcikar:

bende havamı alabilirim diyosun yaniiiiiiiilülülülülülü

delüüü sen büyük bir adım attın tabiki senden çok umutluyuz
ben kendi açımdan konuşuyorum oturdugum yerden bi halta yaramıyorum

delüüü sen büyük bir adım attın tabiki senden çok umutluyuz
ben kendi açımdan konuşuyorum oturdugum yerden bi halta yaramıyorum

kız delüüüüü vardır herşeyde bi hayır öle düşünme sende bende işe yarayan yerdeyim ama işimden dolayı pek kıpırdayamıyorum bide uzak işyerim her yere yaaaaa öğrenci olmadığı zamanlar dolmuş otobüs zor geçiyor burdannnnn sempatiksalakcinni

helvam gazım var demişsin ya ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce tek belirti aşırı şişkinlik olmasıydı. kıss hamilemisin YOKSAA :lepi:
inşallah Allah söyletiyordur...

dokunsan patlıycak derecede gazım vardı acayip şişkinliğim
ama havamı aldım

kuzum zaten belirti diye bişey yok.bunca kişi bunu ispatladık... kiminin vücudu tepki veriyor kimininki vermiyor... hatta bazen normalde olan şeyi bile belirti sanıyoruz...
Senin bebiş ayak seslerini duyurdu.Eylülde gümbür gümbür geliyoooo...

kız sen bebek hırkasına başladın mı bakiiim? yoksam benim bebişim kıvırcık teyzesine güvenip poposu açıkta mı kalcak? :)

o hayırlısıysa olsunda istedigi hırka olsun tek

ay topikimiz ne kadan sessiz
ayy ya ben uyuyaklamısım vantılatorun karsısında cok ıyı geldı ama
sabah 8 de uyandım cunku
ayy evet yaaa... herkes köşesine çekildi.
uyudum ben yaa sımdı kalkıp yemek yapayım bari
canım sagol ya gecıo ıste sızlıo azıcık dıkkat edıom
kız yogunluk degıl ya mukabele var ya hergun 11 de gelıolar 12.30 da gıdıyolar
hadı bakalım 27sınde senın bebenın cınsıyetı bellı olur belkı dee
70 buçuk oldum ki ben
ama durdum şimdi ya ramazandan dolayı galiba veremiyorum kilo
hatta aldım bile galiba lorke duymasında
klava: neee verınce ama gırıpte bana hemen lorkkeeee kılo verdım guncelle demeyı bılıyosun :dilcikar:
neyse saka bı yana bende aldım sanırım ama o arada ınıs cıkısalrı saymıoz zaten
1 hafta da bellı oluyo oturan kılo yaa
ramazan sonu guncellerız a.s.

canlarım henüz girebildim siteye çileğim geldiğinden bugüne yoğun bir tempodayız birde ramazan geldi. çok özledim sizi, sohbetlerimizi birkaç güne kadar eski formuma kavuşurum, katılırım eskisi gibi. minişim uyuyo şimdi yanımda bi görseniz okadar masumki, aglayınca dayanamıyorum hiç aglamak istiyorum bende. kucağıma alınca susuveriyo, birazcık sarılığımız var inş geçer oda ama çok endişelendiriyo beni.. eksik olan bi yanımız tamamlanmış gibi =) ama oda öyle hissediyo olmalı bence dün doktorlarıda şaşırttık adam gözüne bakıcak kontrol için açamadı bi türlü ben aldım kucağıma hemen söz dinledi çok tuhaf inanılmaz etkiliyo beni bazı halleri gece ağlıyo meme istiyomuş gibi yapıyo yanıma alıyorum susuyo hemşiremiz dediki kendini güvende hissediyomuş. evde bi heyecan bi mutluluk var, herşey değişti rüya gibi sanki. oyuncağım benim barbie bebeğim sanki heee =)))))) insana keyif veriyo her hareketi ay bide gülümsüyo,böyle yani kızlar Allahım en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin sağlıkla inş. bu arada gözlerimiz mavişşş. hepinizin yeri ayrı bende çok öpüyorum sizi canlarımmm

canım masallah barekalllah ne de guzel yazmıssın
ınsanın daha da cok anne olası gelıyo boyle yasayanlardan dınledıkcee...
bızlere de cook duaet oldumu
emınım anlattıgın kadar tatlıdır ve o kdr guzel bı duygudur ...
evınızdekı havayı da Allah bozmasın her hallerı her anları bı baska
bıraz buyuyunce o senın yanında susan sana bakan gulumseyen gozlerı vs ozluyon dıyodu yengem ...
Allah her anınızı mutlu huzurlu eylesın bebegınle ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…