Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

Canım seninki kimyasal gebelik gibi bişey oldu... O 3 ay ara olayını gebeliği ilerleyip daha sonra düşük yapanlar yada kürtaj olmak zorunda kalanlar için söylüyorlar diye biliyorum... Senin zaten gebelik tam oluşmadan en başında vücut imha etmiş.

o zaman çalışalım çalışalım çalışalım:)))zemuszemusama önce kanamam bitsin...yedik valla orucu bu sene

o zaman çalışalım çalışalım çalışalım:)))zemuszemusama önce kanamam bitsin...yedik valla orucu bu sene

ivetttt çalışalım çalışalım bebişleri getirelim:Saruboceq: ben de sırf bebiş için yedim orucu :sinifsinif: Allah affetsin

valla halevim ben senden umutluyum bu ay

ayyyyyy canım benim bende umutluyum ama bi tarafımda ya tutturamadıysak diyor üzülmek istemiyorum ama ne bileyim ya ne dicem iğneyi vurulalı bugün 10.günüm ama adetin üzerinden geçeli de 25.günüm pazartesi 30.günüm oluyor test yapınca çıkar mı ki yani hangisine göre test yapacağım ben:çok üzgünüm:

valla umutlansanda umutlanmasanda adet olunca hep hayal kırıklığı yaşanıyor ama çabalamanın huzuru var...kanda çıkar, ama idrarda bilmiyorum

valla umutlansanda umutlanmasanda adet olunca hep hayal kırıklığı yaşanıyor ama çabalamanın huzuru var...kanda çıkar, ama idrarda bilmiyorum

bende idrarda silikde olsa çıkmadığı sürece kanda baktırmak istemiyorum çünkü hayal kırıklığı daha çok oluyor ama adet olduğumda o kadar hüzün olmuyor çünkü yeni bir başlangıc umuda umut katıyor

edutum kürtaj olanlar icin gecerli 3 ay korunma süresi canim. Bende öyle dedi doktor mesela. Bu ayda sondu zaten ben 4ay beklemis oluyorum ama tatilden önce istemedim.
Sen calismalara devam et :)

edutum kürtaj olanlar icin gecerli 3 ay korunma süresi canim. Bende öyle dedi doktor mesela. Bu ayda sondu zaten ben 4ay beklemis oluyorum ama tatilden önce istemedim.
Sen calismalara devam et :)

bebişkom adetin kaydımı senin...şimdi benim kanamam devam ediyor azaldı ama devam ediyor ya düşük gününü adetin 1 günümü sayıcam:1ninca:

bebişkom adetin kaydımı senin...şimdi benim kanamam devam ediyor azaldı ama devam ediyor ya düşük gününü adetin 1 günümü sayıcam:1ninca:

Canim ben kürtajdan sonra kanamayi ilk adet olarak saymadim ilk rglim düzenli geldi sayilir 35.günde normalde 30-33 gün arasi oluyordu.
Ama gecen ay kafayi yedi 25.günde oldum sempatiksalakcinni
Ama sen rgl olarak görebilirsin cünkü kürtaj fln olmadigi icin canim.

sağol canımcımmmolumunekankayizsmile

hoşbulduk canımmmm geçmişe baktım yeni güzel bişey varmı diye pek gözüme çarpmadı
nasılsın nevar ne yokk

ben düşük yaptım, kvrck azcık heycan yaşadı ama aynıyız yanlız senin yazın bizi resmen çok mutlu ve duygusal yaptı allah size huzur versin bacım:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…