Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Ev

Evet aynı hemen hemen xanax la . Bebekte sıkıntı olmadı demi bende kullandim ilk 12 hafta da 4 veya 5 kere yarım olarak . Şimdi 18 haftadayim içmemek için direniyorum
Bence hiç korkmayın siz çok az kullanmışsınız ben çok uzun süre kullandım birde başka ilaçlarda kullandım, bebeğim şu an sağlıklı ama uzun vadede ne olur bilemeyiz dedi doktor. Ama sizin içiniz rahat olsun bence

Çok teşekkür ederim :) izmirdemi yaşıyorsunuz soz

Bende aynı durumdayım bugün psikiyatri doktoruma gittim misol 50 mg verdi ama içip icmemekte kararsimizm oğlum var benimde 6 yaşında istersen konuşabiliriz biraz

Bende aynı durumdayım bugün psikiyatri doktoruma gittim misol 50 mg verdi ama içip icmemekte kararsimizm oğlum var benimde 6 yaşında istersen konuşabiliriz biraz
Bugün kadın doğuma gittim söyledim antidepresan kullandığımı bırak dedi ayrıntılı ultrason istedi bir ay sonra bebek de sorun varmı diye bakıcaklar.korktum bende ama ilacı bırakmaya da korkuyorum umudumu ilaca bağladım.

Kaç haftalık hamilesiniz, bu durumu yaşamayan anlamaz maalesef

Merhabalar aynı benim yaşadıklarımı yaşamışsınız, gerçekten tarifsiz korkunç bir şey kimse bana inanmıyor anlamıyor

Merhabalar aynı benim yaşadıklarımı yaşamışsınız, gerçekten tarifsiz korkunç bir şey kimse bana inanmıyor anlamıyor
Hala uyku sorunu yaşıyorum. Şuan yazdığım saatten de anlıyorsunuzdur. Korkunç gerçekten sağlıkla bir doğsa diyorum ki acaba oh mu diyeceğim yoksa kaygım artacak mı. Ben atarax kullandım. Akşamları yarım alıyordum. Benim detaylı ultrasonda ilaç kullanmadığım halde bebeğimde sorun çıktı. Yani ilaç kullansanızda kullanmasanız da gelecek olan allahtan o yüzden bebeğe birşey oldu mu olcak mı stresine girmeyin.

Yani nasıl saysam bilmiyorum bayağı kullandım lustrali doğuma kadar kullandım yatıştırıcıları daha az..
Lustral bana da önerildi. Önce atarax yarım sabah yarım akşam al dedi doktor. Rahatlatırsa lustrala başlama dedi. Ben düzenli kullanmadım ataraxı akşamları yarım aldım bazen almadım. Sonra doktora etkisini görmüyorum sanırım dedim. Hala kötüydüm. O da lustrala başla atarax da aynı şekilde devam et dedi. Benim kadın doğum doktorum panik atakla yanına gittiğimde hemen ilaç başlasınlar dedi. Psikiyatriye git kadın doğumcumda Önerdi diye söyle birşey olmaz dedi. Yani kullanma aman sakın falan diyip beni strese sokmadı ilaç kullanabilme ihtimalim bile beni rahatlatıyordu. Çünkü ataklarım olduğu halde bazen ilaç bana ben ilaca baktım. Geceleri uyumuyorum, uyuyamıyorum olsun diyorum ya bu hamilelikte böyleymiş er ya da geç bu çocuk doğacak. Hazırlık yapıyorsun işte diyorum. Tabi bundan önce ki zamanlarda ne stres ne kaygı ne panik ataklar geçirdim. Şimdi uykusuz geceler kaldı bana.

Evet benim kadın doğumcumda beni gördüğünde hemen ilaç başla ne hale gelmişsin dedi, hatırlamak bile istemiyorum o günleri Allahım insanlar ne güzel hamilelik geçiriyor aklım almıyor

Ben sonunda psikiyatri kliniğinde yattım 43 gün.. Allahım kimseye yaşatmasın anlatırken bile kötü oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…