Hamleyim boşanmak istiyorum

Hamilesin hormonların bir taraftan halay çekerken vücudunda , bir taraftan eşinden beklentini maksimumda tutup minumumu bile göremeyişin verdiği ağırlığı yaşamaya çalışıyorsun. Ben sinirle yazdığına yürekten inanıyorum bu cümleleri.

Bak eşinden bebek doğmadan sevmesini olaya adapte olmasını bekleme, sen karnında taşıyıp her haraketini hissettiğin halde sinirle de olsa bu cümleleri kurabiliyorsun o adamın hissettiği hiçbirşey yok , yeğen ortada kanlı canlı çocuk , ama sizinki henüz senin karnında. Ne gördü eşin ne kokladı ne kucağına aldı. Zamanla olacak hepsi.

Hamile iken fevri karar verme sakın. Kendini çocuk doğunca boşanıcam ne de olsa diye şartla ve eşinden bütün beklentini sıfırla. Doğumdan sonra boşanacakmış gibi geçir Doğuma kadar olan süreci. Ne eşini ne ailesini takma kafana, çocuk doğsun yeniden gözden geçirirsin kararını. Ama şimdi ne boşanmayı ne de doğduktan sonra bebeğe ne olacağını eşinle konuşma

Yani canım benim eşin sorunlu olduğunu' yiğenlerim sana kurban olsun senin yanında onların sevgisi söz konusu bile değil derdi' demesiyle belli etmiş.
Eşim evlenmeden böyle bişey derse baya ciddi ciddi düşünürdüm eş sevgisiyle çocuk sevgisini nasıl kıyaslar nasıl kurban olsun der bide. Bambaşka sevgiler bunlar.

Olan olmuş evlenmişsin tabi ailenin yanına gidemiyorsan yaşadığın şehirde yeni bir hayat kurabilirsin boşanabilirsin.

önceki konunda tam tersi yazıyor.
çok ilgili koca, bebeğini karnımda seviyor ama ben sebepsiz mutsuzum yazmışsın.

önceki konunda tam tersi yazıyor.
çok ilgili koca, bebeğini karnımda seviyor ama ben sebepsiz mutsuzum yazmışsın.

Açıkladım orayı sevdiği zamanlarda oldu o konuyuda muhtemelen o dönemde yazdım sonra zehir etti zaten yaptıklarını şimdi umrunda değilim

Evlat sevgisi öyle birşey ki nasıl bırakacaktın. Ben bebeğim daha karnımda susam tanesi kadarken birsey olacak da ayrılıcaz die aklım cikio du. Sense onu bırakip yeni hayat kurma derdindesin. Bazı insanlar gerçekten anne olmamali

yok artık zorla mı oldu sankı neden alamayacagın sorumlulugu alıp hamıle kalıyorsun yazık diyorum.Piskolojik tedavi görmelisin bebek dogarsa sen bakma zaten bu kafayla zarar bile verirsin ona yarar saglıyacagına..

Canım benim vücudunda bir can taşıyorsun, ruhsal inis çıkışların olmasi cok doğal. Ama bunlara yoğunlaşma olur mu.

Gel senle anlaşma yapalım. Eşinden beklentilerini minimuma indir. Ve bütün ilgini kendine yönelt. Imkanının el verdiğince kendine bakım yaptır. Yürüyüşe cık sinemaya git. Kendinle ilgilen. :) bebeğinle tatli tatlı konus, ona iyi seyler fısılda şarkılar söyle masallar anlat huzurlu bir birliktelik yaşayın. :) siz onunla aynsınız canından o senin. :)

Eşinle aranız problemli olabilir. O zaman ne yapalım? Ondan kendini çek. Sadece insani iletisimini kur ama ilgi bekleme. Uzerine düşme. Halini hatrıni sor sadece günlük konusmalar işte anlamışsındır. O isterse gelsin sana, yanına otursun ya da yakınlasmak istesin.

Sen bu süreçte kendinle ve bebeğinle ilgili olmaya çabala. Eşin de bir durup düşünsün "bu kadın neden bana dırdır yapmıyo? Tartışmamız gerekiyodu neden beni umursamadı? Elden gidiyor mu yoksa" diye bi kendine gelsin. Sevgililik zamanında nasıl seni kacıracak diye korkuyorsa yine öyle ol. Ona karşı çok ilgi bekleyen bir kadın imajı çizme. Daha çok kendine yetebilen cool bir kadın imajı çiz.

Biliyorum seni bunaltan insana bunları yapmak zor ama sen hormonlarını dinleme. Simdiye kadar tartıştın ettin bir sey değişti mi? Hayır. Bir de böyle dene bakalım birkaç hafta. Ne zararı olacak ki :)

Ama lütfen olumsuz düşünme. Hele bir bebis doğsun onu kucağına alsın belki de yegenlerini gözü görmeyecek :) bebişe de olumsuz enerji gönderme huzursuz bir bebek olmasın.

Elbet boşanırsın. Boşanma ihtimalini kimse almıyor elinden. Ama bir de bu açıdan dene bakalım ne degisecek. Hem bu süreçte kendine dönerek belki de kendini ne kadar özledigini farkedeceksin :) kitaplar oku filmler seyret yeni birseyler öğrenmeye çalış, anne-bebek kursları var onlari takip etmeye bak vs vs.. kendine çalış yani :)

Olumsuz düşünme lütfen. Sen cok degerlisin ve senden baska yok.

Kendine ve bebise dikkat et, selam söyle bebişe

Niye sevişiyosun o zaman? Ondan olan diyosun da senin de bebeğin o. Adamın spermleri yürüyerek oraya gelmedi. Ben ciddi olmadığınızı düşünüyorum. İnşallah öyledir.

sevişmek guzel ıtıraf et konu sahıbı ama ınsan bir korunurr yaa istemiyorsun magdem daha yeni hayat derdindesin hayat senın karnında be kadın...

sevişmek guzel ıtıraf et konu sahıbı ama ınsan bir korunurr yaa istemiyorsun magdem daha yeni hayat derdindesin hayat senın karnında be kadın...

Gerçekten ne kadar duyarsız bi insansınız
Dalga geçer gibi sevişmek güzel dimi yazmışsınız bu kadar aklı selim yorum arasından bunu alıntılamıycaktım da dayanamadım
Sevişmenin zevkinden değil duayla namazla bebek olması için özellikle ilişki oldu diyorum helalim olan adamdan anlatabildim mi ama bu adamın bana bu mutluluğu zehir edeceğini nerden bilebilirdim
Şu tavrınız gerçekten çok irite edici
Karşınızda bebeğinden vazgeçebilecek noktaya gelmiş psikolojik sorunları olan bir kadına
Hadi itiraf et sevişmek zevkli değil mi yazmışsınız ya helal olsun size

Her türlü canımı acıtıyor
Bana kötü davranıyor
Ailemi sevmiyor
Kendi ailesi sürekli dibimde
Beni hırpalıyor
Çok canım yanıyor
Bebeğini de istemiyorum ondan olan bebeğide istemiyorum
Size oyle birsey derdimki simdi ama ban yemek istemiyorum siz buna degmezsiniz. O yavrucaga aciyorum ne cocuklar ana baba yuzunden cok zor sekildi buyuyorlar ayaklari uzerinde durmaya calisiyorlar iclerinde burukluk ya anlamiyorum kardesim bebek senin canin senin kanin sen nasil konusuyorsun yok onun bebegini istemiyorum nekadar onun benegise okadarda senin bebegin. Istemiyoduysanda ne hamile kaliyosun yazik gunah degilmi o bebegin sucu ne. Yok varya konu cocuk olunca bana geliyorlar. Yazik size. Allah islah eylesin. Neolursa olsun belime ömürlük tas baglasinkarda bebegimi benden ayirmasinlar, gece gece sinir basti!!!

Bende hamileyken cok sey yasadim konularimi okuyabilirsiniz ayrilma noktasindaydik esimle ama hic bir zaman yemin ederimki bi saniye dahi bebegimden vazgecmedim gecmemde. Konu cocugumsa kim olursa olsun karsimda ezer gecerim. Bebegi birakmak degil bebegimi isteyen önce canimi almali!!!

evet helal olsun bana ...benim orda ne demek ıstediğim gayet anlasılıyor yorumumun arkasındayım sevısmeye gelınce varsınız sorumluluga gelınce sıfır uslup olarak haddımı assamda bu dılde ıfade ettım ılk kez !! kocan ıyı oldugunda iyisin karnını oksasa ıyısın bebegını sevıyosun ama adam kötu davranınca kotusun cocugu da sevmıysoun sutlamayı dusunuyosun yaranmak ıcınmı hamıle kaldın anlamıyorum acıkcası acınacak haldesın ve ıkı yuzlu oldugunu dusnuyroum ceza almaya razıyım ıcımde tutamadım sınırlıyım gercekten bebegı haketmıyorsun anne olmayıda dini duayı bırak ona saygım var orası ayrı sen vıcdanlı olsan boyle sacmalıklar dusunmezsın burda ne sıddetler görupte cocukları ıcın ceken anneler gördük biz hey gidi hey bebegı alıp gıdıcem desen sonuna kadar desteklerdim neyse konusmak ıstemıyorum ınsallah dogru dusunecek kadar saglıgına kavusursun yada vicdanınaa !!!

Bravo yine ego savasina donmus ortalik. Su noktaya gelmis bir anne adayi uzerinden herkes asip kesip yargilamaya baslamis.
Konu sahibi iyi degilsiniz su an. Kendinize geldiginizde bence bu soylediklerinize siz de inanamayacaksiniz. O bebek dogunca kokusunu alinca anlayacaksiniz diye umuyorum. Belki esiniz size cok zulmetti ama o bebege neler yapar onu dusununm bosuna demiyorlar bir tek annem olsun bana bir sey olmaz diye.

Kac haftalik oldugu sorulmus ama yazilmamis sanirim bu kdr istemiyorsaniz neden aldirmiyorsunuz zamani gectiyse de oyle birakip gitmek olmaz iste kocayla iyiyken iyi kotuyken istemiyorum yarin oburgun araniz duzelse bebek dogduktan sonra yine bozulsa istemiyorum deyip birakicakmisiniz oyuncakmi bu umarim dogduktan sonra ben nasil oyle seyler dusunmusun diye kendinize kizar ve pisman olur bebeginizi birakmazsiniz

Bebeğim şu an 15 haftalık zamanında aldırmayı da düşündüm yapamadım şimdi olsa yine yapamam
İnsanın kolu kanadı kırılınca kendini önemsiz değersiz kimsesiz hissedince kimse yokken etrafında karnında bir bebekle tek kalmışken burdaki arkadaşlar gibi sağlıklı düşünemiyor olabilirim cani olsam doğmadan yaşamına son verirdim evlilik planları peşinde olsaydım öyle yazmış ya bir kaçı

Farkındaysanız ben bu çocuğu bar çıkışı tek gecelik bir ilişki sonrası daha çok zevk almak için korunmayıp peydahlamadım
Bilerek isteyerek planlı şekilde oldu diyorum eşim hamilelikten sonra iyice kötüye gitti bana kötü davranışları çok çok arttı
Peki burda suçlu benmiyim
Eşimden çocuk istedim ve yaptım
Hayatım yolunda gitmedi sabrım tükendi işler yolunda gitmedi
Olamaz mı ?
Sevişmemin çetelesini tutmak size düşmez
Ben sorumluluğunu da alırım bu kaçmak değil
Demek ki siz hiç tükenme noktasına gelmediniz şimdiye kadar
Umarım gelmezsiniz
Ben bebeğimi öğrenir öğrenmez en iyi şampuanları bezleri araştıran kıyafetleri seven bir anneydim
Sizin zannettiğiniz gibi kaldırımda sevişip cami avlusuna bırakanlardan değilim
İçimde bir şeyler bitmişse yaşadığım olaylardandır
Bir insan bu noktaya kolay getirilmez
Size sadece el insaf diyorum EL İNSAF

uff yazma artık rıca edıyorum....! banane senın cetelenden ben bakıs acımı acıkladım zaten. Yeterli bana laf yetistiricegıne kendıne bir piskolog bak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…