Hamleyim boşanmak istiyorum

ıkı kere gelmıs malesef..

Son düzenleme:
Peki buraya böyle bir konu açıp insanların size ne söylemesini bekliyordunuz?
"Bilerek isteyerek planlı şekilde oldu diyorum eşim hamilelikten sonra iyice kötüye gitti bana kötü davranışları çok çok arttı
Peki burda suçlu benmiyim" demişsiniz, peki suçlu bebeğiniz mi? Siz bebeğinizi sevmiyorsanız içinize sevgi yükleyemeyiz ama belli ki ruhsal olarak çıkmazdasınız ve sonradan pişman olacağınız şeyler düşünüyorsunuz. Belki bir uzmandan destek alsanız herkes çin daha iyi olur? Ne dersiniz? Eşinizle yine boşanın bu en doğal hakkınız ama daha doğmamış ebeğinize öfke beslemek, çok büyük bir şey..

uff yazma artık rıca edıyorum....! banane senın cetelenden ben bakıs acımı acıkladım zaten. Yeterli bana laf yetistiricegıne kendıne bir piskolog bak .

Burası benim konum
Rahatsız olan gidebilir
Laf yetiştirme konusunda sizin kadar uzman olmadığım kesin!
İyi bir psikolog bulursam sana da önerebilirim
Fütursuzluğuna iyi gelir

Bak ne güzel calisiyorsun böyle sitem etme namaz kildigina göre inancli birisin. Esinden ailenden yana yüzün gülmediyse eminim yüzün bebegin dogduktan sonra gülecek. Esin gercekten dengesizmis köprüden gecene kadar ayi ya dayi demis yani. Hic bir anne adayina yakisir mi yapmak istediklerin? Maneviyat istiyorum diyorsun dua et derdi veren Allah dermanını da verir

Ben de böyle düşünmek istemiyorum

Bazen diyorum hep karnımda kalsın hiç doğmasın bu huzursuz ortama

Boşanmak istiyorum
Bebeğide babasına bırakıp kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum
Nefret ediyorum eşimden
Güzel kardeşim benim kimbilir nasıl kırıldın da bunları yazacak noktaya geldin.
İçindeki iyiliğe sarıl ,içindeki umuda sarıl,içindeki can'a sarıl.
Her ne yaşıyosan ,sana her ne yaşatılıyosa ,sen herşeye herkese rağmen iyi ve umutlu kalmaya çalış nolur.
İyi de olsa kötü de olsa herşey değişmiyor mu bu durum da değişecek !
senin için herşey daha güzel olacak,senin sınavın bugünleri sakin sabırlı en az hasarla ve bebeğinin sana desteğiyle atlatmak.Hadi güzel kardeşim sıkıntılarından arınmaya çalış bebeğin de üzülmesin herkes ettiğini bulur hakettiğini yaşar zaten eşin de akrabaları da...sen güzel günler hakettin haketmesen içinde bi can olmazdı şimdi ,umut et,inan güzel günlerine ,mutlu olmaya çalış gülümseyerek uyu ... Sevgiler

Burası benim konum
Rahatsız olan gidebilir
Laf yetiştirme konusunda sizin kadar uzman olmadığım kesin!
İyi bir psikolog bulursam sana da önerebilirim
Fütursuzluğuna iyi gelir
,
senden ogrenecek değilim uslubumu terbıyenı takın haddını bil sana guluyorum yalnızca doktor bul lutfennn acillllll error verıyosun ... Tum yorumları okudum asagı yukarı benım gibi yazanlar olmus sperm cetelenı tutmuslar nıye bısey demıyosun hayırdır encok benım lafım dokunmus benım uzerımden depar atmaya calısıyosun canım yaa vallahı sana acıyor kendıme de kızıyorum neden muhattap oluyorum dıye hala yarın unutmus olurum neyse bebek ıcın en hayırlısını dılıyorum ..

Son düzenleme:

Lütfdn kendinizi örnek olarak göstermeyin eski konularınızı hatırlıyorum

Çok çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için
İnanın her güzel yorumla içime bir umut tohumu ekiliyor
Şu an bu cümlelere o kadar ihtiyacım var o kadar yanlız hissediyorum çift canlı olsam da
Geçecek inşallah bebeğime mükemmel bir anne olacak gücü bulacağım inşallahhhhh
Bizi yarı yolda bırakanlara inat ayağa kalkacağım

Şu Üslubundan nasıl biri olduğun anlaşılıyor senin mahalle ağzından hallicesin..
Senin gibi yazanlarla aynı kalitedesiniz zaten ayrı ayrı hepinize nefes tüketmeye gerek yok
Sen kim oluyorsun da acıyorsun
Üstün bir vasfın mı var biz sıradan insanlardan
O zaman seni mükemmel hayatınla baş başa bırakıyorum
Konumdan uzak dur !!!!!!

Gerçekten çok güzel bi anne olacaksın ve bebeğin çok mutlu bi ortama doğacak zaten çok şanslı şimdiden bebeğin çünkü çok ta güçlü bi anne olacaksın.Bi insan ne kadar sorun yaşar ne kadar üzülürse o kadar güçlü olur.Hepimizin yarın gelmesin bu uçurumdan nasıl çıkacağım dediği bi daha hiç mutlu olamayacağını kurtulamayacağı bi durumda olduğunu sandığı biirsürü durum oldu kimi bikaç gün sürdü kimi bikaç ay belki de birkaç yıl ama sonunda hep sabredip bu da geçiyomuş bak işte yine mutluyum demedik mi daha da güçlenmedik mi :)) şimdi hormonlar da duygusallığını artırıyordur kendi aile durumunu hayatını bilmiyorum tabi ki fiziki veya psikolojik şiddet görüyorsan ve ailene dönünce daha kötü bi hal almayacaksa boşanıp ailene dön ama durumu detayları bilen yaşayan sensin şu an en doğrusu nedir kararı sen verirsin her ne yaparsan yap bebeğine mutlu olduğunu hissettir o da etkilenmesin şimdiden onun için mutlu olmaya çalış dertlerin en kısa sürede içindeki can ın da manevi yardımıyla bitsin.Hakkında hakkınızda (bebeğinle) en hayırlısı ne ise o yol bir an için çizilsin size.Herşey kötüyken gülümsemek zordur ama bi yerden başlamalısın :)) hadi gülümse kendine inan bırakma kendini biz de hangi konuda nasıl destek olabileceksek elimizden geleni yaparız hangi şehirdesin bilmiyorum ama farketmez :))

mahalle agzı görmemişsin anlasılan neyse aklın basına gelmıs sukur otekı yorumundan anladıgım kadarı ile cocugun ıcın sevındım bende böyle bir ınsanım napıyım bana etmedıgı hakaret kalmadı ama ben cocuk için sevınıyorum cok naıf bır ruhum varr ..Tartısmayacagım kı zaten aynı dılı konusmuyoruz ustume dahı almadıgımdan sorun yok tesekkur ederım hayatıma bakmaya calısıyorum sıradan bır ınsan olarak bende zaten sende bebegınle hayatına bak ama onunla bak ...

Bu lafı gerçekten çok nadir ve hakeden kişilere söylerim

Allah şu iyi niyetinizi bir ömür önünüze çıkarsın

bunca kötülüğe çirkefliğe rağmen
Sizin gibi iyi kalpli insanların olduğunu bilmek çok mutlu etti beni

Amin sevgili kardeşimm sana da hemen en iyi şeyleri önüne çıkarsın yeni kapılar mutlu günler açsın
Diğer mesajları okumadım çalışıyor musun bilmiyorum ama iyi besleniyorsun değil mi ??Kendine bakabiliyorsun değil mi ??

Madem bu kadar iyi niyetlisin bebeğimi düşünecek kadar o zaman üslubuna dikkat ederek yazarsın
Bak örnek üyeler var ne kadar samimi içten yazmışlar..okursan yorumlarını görürsün
Sevişmek zevkli dimi diye konuya giriş yapıp sonra da aslında ben senin iyiliğini düşünüyorum yaranamıyorum havalarına girmen büyük çelişki
Hakaret edilen sen misin ben miyim acaba
Gecenin dördünde ben derdime çare arıyorum
Sense polemik
En iyisi git yat sen!!
Tatlı rüyalaaaaaar

Evet çok şükür çalışıyorum ihtiyaçlarımı alabilecek gücüm var beslenmeme elimden geldiğince dikkat ediyorum
Ağlamadığım zamanlarda yemeye çalışıyorum

Hiç bi arkadaşla,yolda tanımadığın biriyle bile sana negatif dönecek bi durum yaratma kardeşim, haklı da olabilirsin haksız da olabilirsin ama bu neyi değiştirir ki önemli olan pozitif ol mutlu ol haksız bile olsan kazanan ol kendini germe tartışmaya sokma hepimiz ülke olarak ta kişisel olarak ta zor süreçlerden geçiyo olabiliriz hepimizin anlayışa ihtiyacı var sen herşeye rapmen mutlu kalmayı pozitif enerji yaymayı başaran taraf olursan hep olumlu şeyler seni bulmaya başlayacak evrenin kanunu :))) bebeğine benden selam söyle doğunca boy boy fotoları görürüz artık burdan kaç haftalık vs anlamam ben ama kız olursa iyi arkadaş olur sana :)) süslü tokalar alırız ona hep gülümseyen güzel fotoğraflarınız anılarınız olur :))

Evet çok şükür çalışıyorum ihtiyaçlarımı alabilecek gücüm var beslenmeme elimden geldiğince dikkat ediyorum
Ağlamadığım zamanlarda yemeye çalışıyorum
Ooo çok ağladıysan sıra çok gülmene gelmiş çoktan sevindim ayakların üzerinde duruyor olmana ve çalıştığın için dışardasın sürekli evde de değilsin iş arkadaşları mesai derken zaman geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…