Hayatım cok zorlasti

Aaaaa bu o üyeeee
evet bu o üye
ve ben daha o konusunda "sizin bu şımarıklıkla işiniz zor" yazmıştım
tabi ki linç edildim
"ay bu kadın lohusaaaa, aaaaay hiç kadın kadının halinden anlamaz mııııı"
çünkü annelik kutsal, çünkü her lohusa 7/24 işkence etmeli etrafına.. çünkü Türk annesi olmak bunu gerektirir. hak çünkü. anayasal hak hem de. "az bi kendinize gelin" demek de ceza kanununa göre müebbet gerektiriyor. affı da yok.

buyrun işte tepe tepe anlayın kadının halinden.

saçma sapan bir ev düzenine bebek yapıp, her gün konu açıp, yazılan tek bir cevabı bile okumayan, gezemedi uyuyamadı, çok pardon gönlünce gezemedi ve uyuyamadı diye el kadar bebeğe bahane bulup sadece şikayet eden, annesini de bebeği de heder eden bir kadın. mükemmel. adeta ideal kadın örneği. tam halinden anlamalık.

Lohusalık çok zor bir süreç bebeğe ve yeni düzene alışmak zor ben de zorlandım ilk aylar iki çocuğum var benim ikincisi 11 aylık oldu. Annem çok yakın bize ben de bunaldığımda gidiyordum büyük olanı kızımı arada anneme götürüyoruz gündüz kreşe gidiyor. Bebek büyüdükçe geçiyor sıkıntılı günleri. Aile desteği almak çok önemli bu zamanda.

Gececeeekk bugünleer. Bebisiniz büyüyecek hersey rayına oturacak zamanla. Öncelikle kilo vermekle başlarsan kendini daha mutlu hissedersin. Cogumuz yaşadık bunlari bende dahil. Hayatim bitti sandım tükendim yoruldum fil gibi de oldum. Yavaş yavaş kilo verdim. Bebiş büyüdü derken hayat eski haline döndü. Malesef sabir ve zaman lazım. Kendinizi sevin ve dayanın 3 aylik olsun baya rahatlarsınız. Annelerin hakki bu yüzden ödenmez işte. Büyük fedakarliklarla büyütüyoruz. Depresyonlara gire çıka. Annenizden destek alarak devam edin bir süre. bebişi uyutup film keyfi yapacak. Hatta anneye bırakıp gezmeye de çıkacaksiniz zaman lazım

O kadar şanslısınız ki farkında değilsiniz 3 gün anneniz bakıyor ve gezebiliyorsunuz ben 2 yıl hapis hayatı yaşadım resmen ve hic yardımcı olanim yoktu psikolojim bozuldu resmen uyku yüzü görmedim 45 dakikada bir gece gündüz uyanıyordu ve tek başına asla durup oynamıyordu yemek bile yiyemiyordum 23 kilo almistim 6 ay içinde 19 kilom gitmişti ne kadar stresli ve zor olduğunu düşünün şimdi 2.5 yaşında oldu Ilk defa 28 aylıkken gece uyanmadı hayat mi gerçekmi inanamadım az da olsa rahatladim.ŞUKREDIN bence ve bol bol sevin ve bebisin bu zamanlarının tadını çıkarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…