Hayatim mahvoldu ne yapacagimi bilmiyorum

2019 temmuzda açtığınız konuya cevaben 2021 e ders niteliği vermiş bir yazar kocaman punto ile yazmış

"Evlenme meraklısı kadınların hikayelerini burada bulun ve okuyun.
28lik punto ile yazıyorum zira gözünüzde ki perde ,okuduklarınızı da anlamanıza engel olmuş.
Kendi düşen ağlamaz diyorum sadece.
Bu bir fragmandı ,devamında size hiç değer vermeyen , sizi kendine köle zanneden bir gerizekalı ile uğraşacaksınız.
Ha siz sonra buna kader diyeceksiniz orası da ayrı."

Umarım o yazar ne kadar haklı demissinizdir

başına az bile gelmiş
üzülmüyorum üzülemiyorum
bu cahillik değil çocukluk değil aptallık değil bambaşka bir şey
kocanın zaten ne mal olduğu belli de ailene anlam veremiyorum
kızlarıyla konuşmayı zul sayıp köşe bucak sosyallikten kaçıranlar kuytu köşede kızlarını kaybedip bunları yaşamasına seyirci olmak zorunda kalıyor
adım kadar eminim erkek arkadaşın olmasına izin vermeyen bir ailen vardı ,şimdi neden aynı kararlılığı gösterip onlar döve döve alamıyo seni bu öküzün elinden hala anlamıyorum

16 yaşındaki kızım bi gün anne birilerine resim göndersem beni tehdit etseler naparsın dedi
dedim şimdi gönder hemen yanımda,yanılıp şaşıp bi tehdit etsinler de dünyanın kaç bucak olduğunu göstereyim

lütfen artık şu çocukları düzgün yetiştirin,konuşun dertleşin,anlatın,anlayın
olan sizin çocuklara oluyor ama o çocuklar bizim çocuklarımızın karşısına çıkıyor işte
yazık

dememiş
dememiş ki hala boşanmamak için savaşıyor
yaşadıklarından yakınıp sonra dönüp kendi çocuğunu da bu yaşama mahkum edecek çünkü çocuk bu zihniyetle büyüyecek
aynı hataları aynı hayatları yaşayacak
sonra buraya yazacak ve biz ona da üzüleceğiz
anası babası ona bu hayatı reva görürken biz üzüleceğiz
gerçekten akıl alır gibi değil

Aynen , o zaman 2 sene önce imiş bu cevapları alırken . Daha 1.5aylik tanıştığı maalesef çocuk benim nazarımda kocası o zaman sevgilisi imiş biri 18 biri 20 yaşında ayrılır mı diye korkarak yumurtlama takibi yapan birine maalesef bende aciyamiyorum... Şimdi o kız çocuğu dünyaya gelmiş sırf kendi saçma sapan kafası yüzünden

Sürekli dayak yemek mi istiyorsun? Derdin ne senin ? Emin ol çocuğun babasız buyur ama sürekli babasının annesini dövdüğüne şahit olurken büyüyemez. Psıkolojık travmalar yaratmayın çocuğa. Git babanlar sahip çıkıyormuş işte daha derdin ne? Zorla zulmettiriyorsun kendine.

sabahtan beri yazıp yazıp siliyorum. cinsel istismara uğramışsınız bunu kendinizde kusur olarak görüyorsunuz. kocam dediğiniz insan evladına bağımlısınız anladığım kadarıyla. bu heriften bi cacık olmaz. boşanın işe girin, yeni bir hayat kurun kendinize. bu asalak tiplerden size fayda yok.
tüm bunlar olurken aileniz ne yapıyordu??? siz istismara uğrarken neredeydiler?? ayrıca noktalama işaretleri kullanmadığınız için yarısına katlanabildim.

Boşanmayınca sürünen adam değil sen oluyorsun

Konu sahibi sen deli misin hala nasıl bu adamla birliktelik yaşıyorsun aklım almadı. Neden kadınlarımız bu kadar aciz ya neden kendine bu yapılanları reva gördün hiç mi hayattan bir beklentin yok.

Bu şey değil mi ya müge anlı konusu?

Allah ım ne olur fake olsun

Merhaba bilgi vermek için yazıyorum ,konu sahibesi cinsel istismara ugramamis eski konularında da kendisi anlatmış , kendisi bilerek isteyerek bakaretini vermiş 14nde ve sonrasında 18nde bu adamla henüz 1.5aylik sevgili iken hamile kalmak için yumurtlama takvimlerini dahi takip ediyor yumurtlama olmazsa uzülecegini vs yazmış . Asıl mesele bekaretini isteyerek vermesi vs değil küçücük 14nde bunu yapması + 1.5aylik sevgili iken hamile kalmaya çalışması sırf karşısındaki kendisinden ayrılmasın diye . Tuhaf olan bunlar .
Şimdi de burada kocasının yaptığı bütün kötülüklere rağmen destek beklemesi ...

Ben evlilik öncesi ilişki yaşanılanları eleştirmiyorum ama her önüne gelene anlatırsanız olacağı bu. Hata yaptım diyerek niye kendinizi küçümsüyorsunuz ki? Siz kendinize değer vermezseniz karşınızdaki de sizin hatalarınızı yüzünüze çarpıp değer vermez.
Ayrıca 14 yaşında ben daha adet görmedim ablacım ne ilişkisi. He 18inden sonra ister yap ister yapma ama çocukmuşsunuz sizinle bunu yaşayan kişiyi şikayet edin bence yaptığı suç.

konunuzu okuyunca dehşete düşmüştüm ki eski konunuzu okuyunca daha cok dehşete düştüm. orada nişanlım yazmışsınız, günlerini takip edip adet olmak istemiyorum hamileysem askerden gelince nikah kıyıcaz yazmışsınız. şimdi nasıl üzülelim ki yaşadıklarınıza? siz cok erken olgunlaşmışsınız bence türk dizisi tadında kendinizi hamile bıraktırıp zorla evlenmişsiniz. sonra da eşim beni sevmiyor biliyordum diyorsunuz. Allah akıl fikir versin başka bir şey demiyorum. bir de yediğin dayaklardan sonra hala pesinde kosuyorsun

14ünde bile isteye birlikte olduğu adamın yaşına göre bunun istismar olup olmadığı değişir. Kendi yaşıtı bir erkek ise bir şey diyemem ama 18 yaş üstü ise istismardır.

Bravo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…