Hayatim mahvoldu ne yapacagimi bilmiyorum

Özür dilerim ama Deli misin hala ne duruyorsun o adamn yanında? Derhal terket orayı çocuğnla beraber bırak Allah kmsnn yanına bırakmıyor yaptığını uzaktan izle sonrasında hayatını durma o adamla gençlğine yazık

Bin tane hata var başta sizi sevmeyen adamla ne diye ilişki yaşyosunuz hadi yaşadın ne diye evleniyosun evlendin neden doğuruyosn doğurdun annesi size neden baksın gir işe çalış karı koca ayaklarn üstünde dur bsürü yanlşlar yapmşsn aileni bile karşna alarak olsun ama olan olmş artk dön hatandan yoksa bkaç tane dha çock yaparsn tamamen hayatn kayar

Bence geçmişten ders çıkartmışsın zaten artık ailene sıkı sıkı sarıl ve çalışıp önüne bak . Ah vah etmek gereksiz . Eskiyi düşünmek faydasız . Olan olmuş . Çocuğunuza odaklanın .

Ne arıyorsun veya ne bekliyorsun dön evine baştan başla madem ailem arkamda diyorsun.. Kızın seni örnek alacak onunda ezik dayak mağduru olmasını mı istiyorsun. Okurken beynim döndü daha 20 yaşında hayatın başlangıcındasın bırak geride her şeyi al çocuğunu dön ailene. Onlar için sen de çocuksun hala. Senin yaptıklarını (hata diyemiyorum 14 yaşında imişsin sana yapılanları diyeyim) çocuğunu yapılmasına izin verme. Madem derdine derman akıl arıyorsun sil her şeyi batan başla dik dur yaşama tutun...

Unutma eden bulur yok sürünsün yok rahat etmesin bunları geç. Ne hali varsa görsün, Allah herkesin gönlüne göre versin.

Arkana bakmadan kac bırak intikam almayı felan bildiğin iki canavarın eline düşmüşsün sen hala seviyorum, cok fedakarlık yaptım, bebegim babasız kalmasın, derdindesin topla eşyalarını nafakani al telefon numaranı değiştir, sosyal medya hesaplarını kapat izini kaybettir adam ne seni ne bebegi görmek istemiyo zaten..sen çalışırsın annen bebeğe bakar insan gibi yaşarsın hic olmazsa...cok hata yapmışsın yapmaya devam etme artik

Lise mezunusun bir an önce boşanıp kurtul düzelir deme duzelmez dahada kötü olur bebeğinide al ailene git bi is bul ve çalış kendi ayaklarının üzerinde dur yaşın daha genç hazır gec olmamisken kurtul sonra yine hamile falan kalirsin zor olur o haliyle ayrılmak o yüzden hiç durma ayril gitsin.

Ailen arkandaysa bence bosan canim oyle bi adamin kahri cekilmez yazik gunah kizina sana siddet uyguluyor omur boyu boyle yasayamazsin huy huydur asla degismez adamin naptigi belli degil birak naoarsa yapsin pisman olan o olsun ne kaybettigini gorsun baska bisee demiyom

Birde sen calisip kendini kizini cok igi bakarsin cok iyi olursun koca yok sikinti yok siddet yok ohh hayat guzel olur yok nedir babasiz kalicakmis onuda babasi dusunsun

Çok üzüldüm gerçekten yaşadıklarınız zor tabi elbette ama bırakın bence artık kopun o aileden sevhi saygı hiç olmamış karşı taraftan size.
Hamile kaldığınız da bakire değilsidiniz tamam orayı anladık ama zaten eşiniz biraz adam olsaydı tutar elinden çocuk doğana kadar ve doğumdan sora DNA testi yapardı sizi sevmese bile çocuğuna sahip çıkardı.
Siz bebeğinizi alın ve direk annenize gidin sizin için en sagliklisi bence bu bebeğiniz büyüyene kadar çalışın ayaklarınızın üstünde durun gerisini silin atın derim.
Dikisliyken bile peşinden koşmuşsunuz inşallah çocuğunuzu düşünerek o hareketi yapmışsınızdir.

Demem şu size yaşadıklarınızı bi kenara atıp bebeğiniz için ayakta durmaya çalışın sadece Allah yardımcınız olsun.

Senin durumunda olmak istemem Allah yardımcın olsun ama söylemeden de duramiycam senin en büyük hatan hamile olduğunu ogrendiginde bu çocuk benden değil dediği halde hem ona ailesine katlanıp birde üstüne şiddet görmen sana öyle birşey söyleyen birine tekmeyi basar giderdin ailenin çocuğuna bakabilcegini bildiğin halde orada onlarla kalmak istedin sen çalışır gül gibi bakarsın ki devletin desteği çok fazla böyle durumlarda yanlız annelere herşeyi geçtim ailen var arkanda onun pişman olması sürünmesi neyi değiştircek sana o günleri vericekmi hamilelik döneminde yaşaman gereken güzelliği geri vericek mi sen intikam ve onun pişman olmasıni.bekleme hayatına yön ver karma var unutma herkes yaşadığını yaşamadan ölmez bundan sonra bebeğin için yasa aşk meşk gelip geçici hayatımızda birinin olması inanki okadar da önemli değil sen bebeğine ve kendine odaklan öyle bir hayat yaşa ki bebeğin o yokluğu Baba eksikliğini histtmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…