Hayatımın en büyük hatası 2.şansı vermek...

Duygusuzlugunuzdsn bencr kokmayin. Ne zaman duygusuz bir sekilde bitirsem o gercekten hem mantigimla hem kalbimle kabullendigim anlamina gelmistir. Adamin yaptiklari da cok rahatsiz edici, umarim 3. sansi olmaz...

Bence derin,rahat bir nefes alın ve asla hiçbirşeyden pişman olmayın.Bence tekrar bir tecrübe oldu size.Ve kurtuldunuz.Simdi herşeyi daha iyi tartar,herşeye daha temkinli yaklaşırsınız.Asla hayatınızın merkezine bu olayı saplamayın.
Çok teşekkür ederim🌸 bir tecrübeydi yaşanması lazımdı diyorum, pişmanlık yaşamıyorum artık. Bundan sonra bu sayede hayatımda daha doğru adımlar atarım, daha çok düşünürüm bir şey yaparken bu sayede. Ama kurtulduğum için o kadar mutluyumki, dediğiniz gibi her gün rahat bir nefes alıyorum

Duygusuzlugunuzdsn bencr kokmayin. Ne zaman duygusuz bir sekilde bitirsem o gercekten hem mantigimla hem kalbimle kabullendigim anlamina gelmistir. Adamin yaptiklari da cok rahatsiz edici, umarim 3. sansi olmaz...
O kadar haklısınızki.. Ben ilk zamanlar bu halimden korktum bir patlama yaşar mıyım diye ama dediğiniz gibi artık hiç bir duygum kalmadığı için çok daha mutluyum ve verdiğim kararlar çok daha doğru.. En önemlisi hiçbir üzüntüm pişmanlığım yok, bu mutluluk bana yetiyor🌸 asla bir şansı olamaz bundan sonra, avukatla da anlaştım, eksikleri tamamlayıp bu hafta dava açıyorum

Çocuk yapmaya kalkmaniz "duzelir" diye cok yanlis bir karar olmus iyi ki de olmamis.
Ben de şimdi Allah korumuş diye düşünüyorum, hem beni hem günahsız bir bebeği... İnsan sağlıklı düşünemiyor o kaos ortamında... İnşallah bundan sonra doğru bir insan girerse hayatıma, baba olmayı hak ederse, o şekilde tadarım annelik duygusunu.. Tabi yıllar sonra... Geç olsun ama sonu iyi olsun diyelim🌸

Siddet vardi yazmissin.. siddet varsa zaten donmemeliydin…bi daha seni kandirmasi a izin verme ayrica neden onun yaninda calistin meslegin varmis.. meslegini yap o da adam alsaymis yanina..

Ben de şimdi Allah korumuş diye düşünüyorum, hem beni hem günahsız bir bebeği... İnsan sağlıklı düşünemiyor o kaos ortamında... İnşallah bundan sonra doğru bir insan girerse hayatıma, baba olmayı hak ederse, o şekilde tadarım annelik duygusunu.. Tabi yıllar sonra... Geç olsun ama sonu iyi olsun diyelim🌸
Kesinlikle öyle, umarım hayatınıza çok değer veren, huzur veren biriyle devam edersiniz.

Siddet vardi yazmissin.. siddet varsa zaten donmemeliydin…bi daha seni kandirmasi a izin verme ayrica neden onun yaninda calistin meslegin varmis.. meslegini yap o da adam alsaymis yanina..
Beni çok güzel kandırıyordu mesleğimi yapamıyordum ne yazıkki.. Özelde çalışmak istesem o paraya çalışmanı istemem, gel mekanımızda otur akşama kadar niye kendini yoracaksın diyordu.. Kpss çalışmam gerekirken çalışmamı bir şekilde engelliyordu.. kısaca yıllarımı bitirdi bu şekilde. Sadakam olsun diyorm artık ne diyeyimki..

başlığı tekrar görünce eyvah 3. şansı vermiş papatya dedim ama vermişsiniz iyi ki
O salaklığı bir kere daha yapmam🌸 Allah korudu ve kurtardı beni, şimdi çok daha iyi anlıyorum. Bundan sonra tertemiz hayatımda yeni başlangıçlar yapacağım o sayfayı tamamen kapatıp... Sonunda salı günü davamı da açıyorum, tamamen bitse çok daha mutlu olacağım inanın😍

2. Sans bir nevi veda etmek icinmis
Bence
Haklısınız🌺 bu şansı vermesem hep bir yarım kalmışlık olacaktı. Verdiğim karardan hiç emin ve mutlu olmayacaktım. Şimdi çok iyi ve mutluyum. Bazen insanın içi burkuluyor ama ömür boyu sürecek bir mutsuzluktan iyidir bu burukluk.. Tam anlamıyla veda ettim artık...

Haklısınız🌺 bu şansı vermesem hep bir yarım kalmışlık olacaktı. Verdiğim karardan hiç emin ve mutlu olmayacaktım. Şimdi çok iyi ve mutluyum. Bazen insanın içi burkuluyor ama ömür boyu sürecek bir mutsuzluktan iyidir bu burukluk.. Tam anlamıyla veda ettim artık...
Merhaba, sizinle daha önce mesajlaşmıştık. Ben de alkol sebebi ile 6 ay evli kalıp boşandım. Boşanalı 2 yıl oldu, 1 gün bile pişman olmadım, yeni ve çok güzel bir ilişkim var çok mutluyum ama yalnız öleceğimi de bilsem iyi ki boşanmışım diyorum. O alkollüyken ettiğimiz kavgaları hatırlayınca tüylerim diken diken oluyor, keşke 6 ay bile beklemeyip, ilk kavgada ayrılsaymışım. Siz ne yaptınız? Umarım ayrılmışsınızdır

Merhaba, sizinle daha önce mesajlaşmıştık. Ben de alkol sebebi ile 6 ay evli kalıp boşandım. Boşanalı 2 yıl oldu, 1 gün bile pişman olmadım, yeni ve çok güzel bir ilişkim var çok mutluyum ama yalnız öleceğimi de bilsem iyi ki boşanmışım diyorum. O alkollüyken ettiğimiz kavgaları hatırlayınca tüylerim diken diken oluyor, keşke 6 ay bile beklemeyip, ilk kavgada ayrılsaymışım. Siz ne yaptınız? Umarım ayrılmışsınızdır
Ya o kadar çok sevindimki sizim adınıza çok net hatırladım sizi🌸 Ben de çok mutluyum, kararımdan hiç pişman değilim.. Daha 2 ay bitti o evden ayrılalı, bazen bi üzüntü oluyor ama ayrıldığım için değil giden 5 yılım için. Gerçekten ne kadar erken ayrılsak o kadar iyiymiş, keşke 2. Kez bu hatayı yapmasaydım ama çok iyiyim yine de en azından kafamda tamamen bitti.. Kendi evimde korkarak, nefesimi tutarak uyuduğum günleri hatırlayınca çok daha iyi oluyorum.. Yeni hayatınız nasıl? İnşallah çok daha mutlu olursunuz😍 Benim şuan tek sorunum çekişmeli olması davamın. Ben aslında hiçbir şey istemeden anlaşmalı olarak kurtulmak istiyordum ama ailem çevrem, ‘bu kadar çektiğin günlerin karşılığında o adama ödül gibi hiçbir şey istemeden boşanma’ diye tutturunca mecbur çekişmeli oldu dava. Ne kadar süreceğinin gerginliği var bende. Siz anlaşmalı mı boşandınız?

Birsey soracağım, bu sefer hiç geri dönme talebi olmadı mı?
Önemli değil tabi de, yani en azından hatasını kabul etmiş olurdu.
Merhaba🌸 ben o şehirden döndükten 10 gün sonra hattımı değiştirdim, sosyal medya hesaplarımdan engelledim, bana ulaşamadı kendisi. Ama ortak birkaç arkadaştan duyduğuma göre çok pişmanmış, eve gidemiyormuş, başka eve geçip tüm eşyaları satacakmış. Beni çok sevdiğini söylüyormuş, keşke şimdi çıkıp gelse filan diyormuş.. Tabi beni hiç etkilemedi bu sözler, zaten hep içtiği için dikkate almamak gerek, tamamen her şey bitmiş bende ona karşı.. Ama hatasını kabul ediyor mu derseniz hala beni suçluyormuş, o da şöyle yaptı böyle yaptı diye, karşı dava açacakmış☺️

Ya o kadar çok sevindimki sizim adınıza çok net hatırladım sizi🌸 Ben de çok mutluyum, kararımdan hiç pişman değilim.. Daha 2 ay bitti o evden ayrılalı, bazen bi üzüntü oluyor ama ayrıldığım için değil giden 5 yılım için. Gerçekten ne kadar erken ayrılsak o kadar iyiymiş, keşke 2. Kez bu hatayı yapmasaydım ama çok iyiyim yine de en azından kafamda tamamen bitti.. Kendi evimde korkarak, nefesimi tutarak uyuduğum günleri hatırlayınca çok daha iyi oluyorum.. Yeni hayatınız nasıl? İnşallah çok daha mutlu olursunuz😍 Benim şuan tek sorunum çekişmeli olması davamın. Ben aslında hiçbir şey istemeden anlaşmalı olarak kurtulmak istiyordum ama ailem çevrem, ‘bu kadar çektiğin günlerin karşılığında o adama ödül gibi hiçbir şey istemeden boşanma’ diye tutturunca mecbur çekişmeli oldu dava. Ne kadar süreceğinin gerginliği var bende. Siz anlaşmalı mı boşandınız?
Çok sevindim, inanın çok çok daha iyi olacak herşey. Biz boşanalı 2 yıla yaklaşıyor, anlaşmalı boşandık, birbirimizden hiçbir talebimiz olmadı, çok çabuk kurtuldum. Beni hiç aramadı zaten, iyi ki de aramadı.
Yeni hayatımda yine ailemin evinde döndüm tabi, 1 yıldır çok güzel giden, mutlu, huzurlu bir ilişkim var, evlilik düşünüyoruz önümüzdeki aylarda:) Evli olduğum zamanlardan çok çok daha güzel bir hayatım var yani:) Senin de öyle olacak...
Tazminat fln mı istedin? Çekişmeli olması biraz zorlar seni tabi, en azından 1 1buçuk sene daha .

Çok sevindim, inanın çok çok daha iyi olacak herşey. Biz boşanalı 2 yıla yaklaşıyor, anlaşmalı boşandık, birbirimizden hiçbir talebimiz olmadı, çok çabuk kurtuldum. Beni hiç aramadı zaten, iyi ki de aramadı.
Yeni hayatımda yine ailemin evinde döndüm tabi, 1 yıldır çok güzel giden, mutlu, huzurlu bir ilişkim var, evlilik düşünüyoruz önümüzdeki aylarda:) Evli olduğum zamanlardan çok çok daha güzel bir hayatım var yani:) Senin de öyle olacak...
Tazminat fln mı istedin? Çekişmeli olması biraz zorlar seni tabi, en azından 1 1buçuk sene daha .
Evet bir miktar tazminat istedim, tabi çok uzun sürerse ondan da vazgeçmeyi düşünüyorum. Bana kalsa senin gibi anlaşmalı hemen bitirirdim. Tek isteğim soyadından kurtulup özgürlüğüme kavuşmak şuan🙏🏻 Ya senin adına o kadar sevindimki, inan bana önümü göremediğim şu günlerde çok büyük umut oldun bana😍 İnsan arada karamsarlığa kapılıyor ama bende çok inanıyorum, çok güzel bir hayat bekliyor bizi.. O kötü günler geride kaldı çok şükür.. İnşallah çok daha mutlu oluruz❤️

X