Hayırlı eş için birlikte dua edelim

minigmanig bende regl oldum ayet el kürsilerini okuyamadım ama salavatı tefriciyelerini okudum rabbim bir ömür hayırlı bir eşle hayırlı bir yuvada mutluluk nasip etsin inşallah

hosgeldin canım iyiki yazmıssın.bas agrıtmadın hepimizdede aynı durum var dualarımıza katıl kuzum insallah hakkımızda hayırlısı olacaktır.umutsuzluga kapılma anneler böyle oda mutlu olmanı istiyor ayrıca yasın cok büyükte degil

amin amin amin

Allah razı olsun canım agzına yüregine saglık cümlemize insallah

Allahümme Salli Ala Seyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.
masumyüzlüce canım dualarını okudum insallah hakkında hayırlı kısmetin insallah en yakın zamanda cıksın karsına ve hayırlı mutlu evliğinde saglıklı salih saliha cocuklarınız olsun insallah Allahümme Salli Ala Seyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.
amin amin amin

kendi dualarımıda yeni okuyacagım öpüyorum hepinizi

Hosbulduk canim, saol gercekten icimi rahatlattin :) bende katilmak isterim dualara, okuyacagim dualari söylerseniz seve seve okurum.
Allahim herkese herseyin hayirlisini nasip etsin

Masumyüzlüce ve minigmanig dualarınızı okudum, Allah kabul etsin.
Masumyüzlüce sevdiğin varsa Allah sevdiğine kavuştursun, hayırlı bir yuva kurmanı nasip etsin, yoksa da Allah karşına tez zamanda sevip sevilebileceğin birlikte mutlu olabileceğin hayırlı bir insan çıkarsın. Birlikte Allah rızası için güzel işler yaptığınız hayırlı bir eşin olsun, hayırlı evlatların olsun inşallah. Amin amin amin
Duygucum Allah sana da sevdiğine kavuşabilmeyi, birlikte mutlu, huzurlu bir yuva kurabilmeyi, hayırlı evlatlar sahibi olabilmeyi nasip etsin. Sevdiğinle hem bu dünyada hem de öbür dünyada çok mutlu olun inşallah. Allah'ın sevdiği kullarından olun.Amin amin amin

Hoşgeldin canımmm Allah karşına tez zamanda gönlüne göre hayırlı bi insan çıkarır da bu sıkıntından kurtulursun inşallah, bu duyguları çoğumuz hissetmişizdir canım, Allah gönlüne ferahlık versin

Devam eden listemiz
1-assia_baby-Hümeyra (için 21.08.2013)
2-rainbyte (için 22.08.2013)
3-aybirgen (için 23.08.2013)
4-masumyüzlüce (için 24.08.2013)
5-minigmanig-Duygu (için 25.08.2013)
6-dreamer22 (için 26.08.2013)
7-nur_44 (için 27.08.2013)
8-fulya1234 (için 28.08.2013)
9-pozitiff3 (için 29.08.2013)

okunacaklar
1)313 ayetel kürsi (herkes 35 er tane okuyacak, kendi günü olan 33 okuyacak)
2)41 er tane salatı tefriciye
3)evlenme niyetinde olanların okuyacağı dua:
“rabbena heblena min ezvacina ve zürriyatina kurrete ayunin.vecalna lil muttekine imama” (41 er defa okuyabiliriz.)
meali: Rabbimiz bize eşlerimiz ve çocuklarımızdan gözümüzün nuru iyi kimseler ihsan et.ve bizi takva sahiplerine imam kıl. (furkan-74)
4)kün feyekün duası (1 er tane)

YENİ LİSTEMİZ(30 unde başlayacak listemize katılacaklar belirtsin lütfen)
1-Elittt (için 30.08.2013)
2- I34anbul (için 31.08.2013)

Son düzenleyen: Moderatör:

Hosbulduk canimm :) amin cok saol guzel dileklerin için... InsAllah Allahim herkesin gönlüne göre verir

Saol benide listeye ekledigin için , yarin basliyacagim okumaya insAllah..
Cümleten hayirli geceler

benide ekle canım

çok güzell anlatmışsın cnm senin için de dua edicmmm inşallah en kısa zamanda gönlündeki özelliğe sahip insana kavuşursunnn sen güzell olduğun içinn merak etme cnmm Allahtan ümit kesilmez bende tüm umudumu Allaha bağladım Ondan bekliyorummm...açıkcası bende sevgili nsasıl yapılır hiç anlamışş değilimm bol bol dua ediyorm belki karşımıza çıkarrr Ol de Olsun Allahım :26:

Allah razı olsun canım amin amin amin Allah kabul eylesin

Devam eden listemiz
1-assia_baby-Hümeyra (için 21.08.2013)
2-rainbyte (için 22.08.2013)
3-aybirgen (için 23.08.2013)
4-masumyüzlüce (için 24.08.2013)
5-minigmanig-Duygu (için 25.08.2013)
6-dreamer22 (için 26.08.2013)
7-nur_44 (için 27.08.2013)
8-fulya1234 (için 28.08.2013)
9-pozitiff3 (için 29.08.2013)

okunacaklar
1)313 ayetel kürsi (herkes 35 er tane okuyacak, kendi günü olan 33 okuyacak)
2)41 er tane salatı tefriciye
3)evlenme niyetinde olanların okuyacağı dua:
“rabbena heblena min ezvacina ve zürriyatina kurrete ayunin.vecalna lil muttekine imama” (41 er defa okuyabiliriz.)
meali: Rabbimiz bize eşlerimiz ve çocuklarımızdan gözümüzün nuru iyi kimseler ihsan et.ve bizi takva sahiplerine imam kıl. (furkan-74)
4)kün feyekün duası (1 er tane)

YENİ LİSTEMİZ(30 unda başlayacak listemize katılacaklar belirtsin lütfen)
1-Elittt (için 30.08.2013)
2-I34anbul (için 31.08.2013)
3-Minigmanig-Duygu (için 01.09.2013)
4-Aybirgen (için 02.09.2013)

canım hayırlısı bi düsün tart derim ondan sonra karar ver.neden depresyona girdin ne oldu

Cnm benm 6 aylık bir sevme durmum olmuştu sonnda ayrıldık 4 ay oluyor ...hala onda aklım ama içiyor ailesi beni istemiyor falan gecende twitte gordum bir sarı yllzla sıkı fıkı konuşuyor bana bişiy oldu sanki ruhum çekilmiş gibi =(artık evlenmek bile istemiyorum ?=(

Hosbulduk canimm :) amin cok saol guzel dileklerin için... InsAllah Allahim herkesin gönlüne göre verir

Saol benide listeye ekledigin için , yarin basliyacagim okumaya insAllah..
Cümleten hayirli geceler

Canım seni 30 unda başlayacak listemize ekledim, duaları okumaya o zaman başlarsın ama yine de bizi dualarından eksik etme

anladım canım kolay degil anlıyorum seni Allah yardımcın olsun

eger hakkında hayırlıysa tekrar kavustursun insallah dogru yolu görür.

Son düzenleme:
dreamer22 canımm salavatı tefriciyelerini okudum malum regl olduğum için ayet el kürsilerini okuyamıcam rabbim hayırlı bir eş nasip eder tez vakitte inşallah hayırlısıyla tez vakitte mutlu huzurlu bir yuvan olur inşallah canım

Canım senin için hayırlıysa Allah seni sevdiğin kişiye kavuştursun ama içiyor falan demişsin bana pek hayırlı gibi gelmedi, hayırlı değilse de Allah'a onu kalbinden çıkarması için dua et, Allah'ın sevdiği bir kulunu sevebilmek için dua et bence canım, gelenleri de hemen reddetme bence, birazcık tanıma imkanı verirsen belki seversin canım

Benden sonra daha fena içiyor ama kalbime söz geçiremiyorum ki keşke hz. Ömer gibi dönse hem Rabbine hem bana ama zor ...gerçi Rabbe hiçbir şey zor değil ama ....sanki bir kuyudayım hiçbirşey istemiyorum sadece yok olmak istiyorum....başkalarınıda mutsuz etmek istemiyorum =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…