Hedef: 1 Kasıma Kadar 5 kilo

Maydonozhanim

Var bi hayalimiz 🤰🌸
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
546
614
28
:duduk::duduk:

EVVEETTT HANIMLAR :süslü:

Var mısınız benimle bu yola :KK4::KK4:

Hedefim 1 kaşıma kadar ennn az 5 kilo vermek .
Evde yazili liste yapıyorum 1 Kasım'da paylasıcam :KK5:. Aralarda guncelleme de yapacağım☺️☺️

Başlangıç kilom :73.4

Son düzenleme:
en azindan yatmadan evde uzuuuun koridorumda bebe bebek arabasibda kizim onumde yuruyus yapabiliyoruz :) ama agzimi tutamiyorum hep bi acim hele adet donemi tam bi ogutucuyum:)
:halay::halay:
:dondurma::dondurma: aynı ben . İnan bende şu iki gündür midem.bulanana kadar yedim :KK12::KK12:motivasyone ihtiyacım vardı konu açmak aklıma geldi. Birlikte motive olalım.insallah

:halay::halay:
:dondurma::dondurma: aynı ben . İnan bende şu iki gündür midem.bulanana kadar yedim :KK12::KK12:motivasyone ihtiyacım vardı konu açmak aklıma geldi. Birlikte motive olalım.insallah
ay bende ya bulaniyor niye yedim diyorum ama tutamiyorum kendimi az once dedim niye tatli yedim ki keske balli yogurda armut dogramak ya da balli sut icmek aklima gelseydi dedim bunlar oberi olabilir adet dinemi tatli krizlerine mesela

ay bende ya bulaniyor niye yedim diyorum ama tutamiyorum kendimi az once dedim niye tatli yedim ki keske balli yogurda armut dogramak ya da balli sut icmek aklima gelseydi dedim bunlar oberi olabilir adet dinemi tatli krizlerine mesela
Benimd kuzum.valla eşimle dondurma aldiydik dolapta duruyordu. Eşimin işi varken ben biraz yedim. Sonra biraz daha falan derken dondurmayı hep ben yedim :dondurma: :dondurma: :dondurma: :halay:
Tatlı tatlı yedim şimdi 1 kasima kadar dondurma yok bana :KK43: yasak koydum kendime 🥰 . Abartmamak şartıyla hurma incir tarçınlı muz tarcinli elma vs gbi yiyebiliriz bence.

X