Hedef: 1 Kasıma Kadar 5 kilo

Evet oldu 17 ay sonra . İnşallah sana da nasip olur. Doktor banada 7 kilo vermem gerektiğini söylemişti. Tedaviye başlayacaktım. Tam o ay kendiliğinden oldu
Yaa maşallah Allah bağışlasın canım.bende ocakta başlayacak ozmana kadar ideal kiloma inmeye çalışıyorum.

:duduk::duduk:

EVVEETTT HANIMLAR :süslü:

Var mısınız benimle bu yola :KK4::KK4:

Hedefim 1 kaşıma kadar ennn az 5 kilo vermek .
Evde yazili liste yapıyorum 1 Kasım'da paylasıcam :KK5:. Aralarda guncelleme de yapacağım☺☺

Başlangıç kilom :73.4
benide alın :) bende 2 gündür diyetteyim isveçe başladım bugün ikinci günüm sabah 60.2 çıktım hedefin 55 olmak. 11 gün daha inş bu diyeti tamamlayıp midemi küçültüp 6 dan sonra bürşey yememeye alışmak istiyorum. Sporada başlıyacağım . İnşallah zayıflarız 🥺 ben çok başladım ama bozdum. tek olunca motivasyonda düşüyot

Merhabalar dün küçücük bir kaçamak yaptım 🤗 fast food yedim ama sabah çok çok az yedgim.ve akşamda hiç yemedgim.icin dengeledigimi düşünüyorum. :KK72: Bu arada bu sabahki kilom 71.7 .10 günde neredeyse iki kilo vermiş oluyorum. Yürüyüşlerim düzenli gidiyor çok heycanliyim 1 Kasım da ki kilom icin 🤗

Merhabalar 1kasım geçti ve ben hedef kiloyu veremedim.bianda ne oldgunu anlamadgim şekilde kilo vermem durdu. Bendede bıkkınlık başladı. Hedefim 5 kiloydu ama sadece iki kilo verebildim. 😥😥😥 73.4 ile başladım.,71.3 ile bitiriyorum 🤷🤷🤷 yani devam tabi diyete spora. Az daha gayretlemeliyim .

X