Hedef: 1 Kasıma Kadar 5 kilo

sen ne guzel 15 kg vermissin nasil verdin cnm
Ben yulaf ile zayifladim 1 yasinda oglum var
7 aylikken basladim duzenli beslenmeye ara ara spor yaptim ara ara yontemimi degistirdim actigim konularda var hatta yarim ama oyle boyle verdim
3 ayda 15 kiloyu verdim
2 aydirda sabitim
Once vucut korumaya gecti simdide ben
Bu hafta geri baslamayi dusunuyorum
Ama su var vucudum sarkma olur mu yada catlaklar iyice belirginlsir mi

7 aylikken basladim duzenli beslenmeye ara ara spor yaptim ara ara yontemimi degistirdim actigim konularda var hatta yarim ama oyle boyle verdim
3 ayda 15 kiloyu verdim
2 aydirda sabitim
Canım spor olunca pilates yapınca sarkma azalır vücudun sıkılaşr diye düşünüyorum.. çatlaklara malesef yapılacak bisey yok :KK43: :KK43: :KK43: benimde var catlaklarim. . Yulafi hiç sevemedim hicc :hamarat::hamarat:

Canım hayırlı olsun. Dayımın nikahı var 31 Ekim de. Eğer sana katılabilirsem bende vericem 😊 gebelik testim negatif çıktı ama regl günüme kadar emin olıyım diyorum. katılıyorum valla :eğlence:

Maydanozcum gün içinde neler yaptıklarını, detokslarını, yediğini içtiğini paylas ki örnek alıyım :KK70:

3 ayda 15 kiloyu verdim
2 aydirda sabitim
Merhaba yulafı nasıl tükettiniz acaba? Ben kaynar süte koyup yemeyi seviyorum ama sizn önereceğiniz baska türü var mı

3 ayda 15 kiloyu verdim
2 aydirda sabitim
Maşallah diyorum 🧿 Darısı başıma

Maydanozcum gün içinde neler yaptıklarını, detokslarını, yediğini içtiğini paylas ki örnek alıyım :KK70:
Hoşgeldin tatlım 🥰. Akşam hepsini bir yazıyım parça parca olmasın dediydim ama böyle yazayım bari.

KAHVALTI
9.³⁰ da uyandım.
1 büyük bardak ılık limonlu su
1 kupa civanperçemi çayı.
Minicik yağsız bir tost ,
Yarım kibrit kutusu peynir
Domates , salatalık

Şekersiz çay:kahve:

Hoşgeldin tatlım 🥰. Akşam hepsini bir yazıyım parça parca olmasın dediydim ama böyle yazayım bari.

KAHVALTI
9.³⁰ da uyandım.
Domates , salatalık

Bide benim şöyle kahvaltı alışkanlığım olsa.. Bende bi bardak kahve ve yarım ince dilim ıslak kek yedim 😏

KAHVALTI
9.³⁰ da uyandım.
Domates , salatalık

Hmmm baya doyurucu 😊 civanperçemini neden içiyosun canım

Canım spor olunca pilates yapınca sarkma azalır vücudun sıkılaşr diye düşünüyorum.. çatlaklara malesef yapılacak bisey yok :KK43: :KK43: :KK43: benimde var catlaklarim. . Yulafi hiç sevemedim hicc :hamarat::hamarat:
Ben yumurta ile tuketiyorum omlet seklinde meyveyle tadi tatlimsi geldiği icin yiyemedim sonra yumurtayla bayildim
Merhaba yulafı nasıl tükettiniz acaba? Ben kaynar süte koyup yemeyi seviyorum ama sizn önereceğiniz baska türü var mı
Tuzlu olarak tukettim ben
Maşallah diyorum 🧿 Darısı başıma
InsAllah canim geri kalan 10 kiloyuda verseydim 😊😊

3 ayda 15 kiloyu verdim
2 aydirda sabitim
spor ile sarkma olmaz galiba cnm

Ana bende yumurtayla deniym. Onu hiç denemedim bak. Çok mantikli :KK72:
Tarifini vereyim 3 yumurtayi cirpip icine tuz zerdecal (istege bagli kilo verdirdigine yonelik duyumlarim icin atiyorum)
1 kasik yulafi at cirp
5 dk sonra kisik ateste yarim kasiktan fazla yagi tavaya koy ve her yerine sur karisimi dok kapagi ort sonra diger tarafini cevir kapagi kapat altini kapat
Tabagina al tuket ornek foto atayim

Eklentiler

• 20200721_104400.jpg
    20200721_104400.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 20200720_102844.jpg
    20200720_102844.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 30
X