Hedef 62 Kilodan 53 kiloya ! Diyet arkadaşı arıyorum ?

Günaydınnn canım... Bende bugün
günaydın hayırlı ramazanlar canım :)
bakalım diyetimize devam edebilecek miyiz ramazanda:)
bunu düşünüyodumm. Sağlıklı olan iftarda çorb içip 20 dakika sonra yemeğe devam etmekmiş. Geçtiğimiz ramazanlarda öyle yapamadım hiç fakat bu ramazan denicem. En azndan iftarda çorba salata ile geçiştirip, sahurda yicem mecburen çünki.

Günaydınnn canım... Bende bugün

bunu düşünüyodumm. Sağlıklı olan iftarda çorb içip 20 dakika sonra yemeğe devam etmekmiş. Geçtiğimiz ramazanlarda öyle yapamadım hiç fakat bu ramazan denicem. En azndan iftarda çorba salata ile geçiştirip, sahurda yicem mecburen çünki.

benim de aklımdan öyle geçiyor bende denicem bu ramazan :)

3. gün oldu işe başladım. Ondan öncede nikahım yeni olmuştu filan annemler geldi gitti vs. giremedim uzun süredir buraya... yalnız acayip moralim bozuk kilom olduğu yerde sayıklıyo. Sabah 61.30 kg dı. Resmen 60 kg ım altına düşemiyorum. bu akşam iiş çıkışı eşimle artık akşamları yürümeye karar verdik. Bakalım bu sefer de 60 ın altına düşebileck miyim?

Merhaba hanımlar bende geldim aranıza..hemen anlatayım durumumu size..43 gün önce 2.doğumumu yaptım 71 kilo ile şu anda 65 kiloyum ve hemen hemen 8 10 kilo vermem lazım emzirerek kilo verenlere hayranım ama ben onu yapamıyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum..

Merhaba hanımlar bende geldim aranıza..hem-saen anlatayım durumumu size..43 gün önce 2.doğumumu yaptım 71 kilo ile şu anda 65 kiloyum ve hemen hemen 8 10 kilo vermem lazım emzirerek kilo verenlere hayranım ama ben onu yapamıyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum..
hoşgeldin aramızaa... Allah analı-babalı-sağlıklı büyütmeyi nasip etsin. Daha çok yeni değil mi doğumun ki 6 kilo kadar gitmiş zaten ama yinede senin bileceğin şey. Birde düşün sen ikinci doğumundan sonra 65 kilosun. Ben hiç doğum ypmadım ve 61 kiloyum :KK43: tığ gibi kızdım ahhh ahhhh

hoşgeldin aramızaa... Allah analı-babalı-sağlıklı büyütmeyi nasip etsin. Daha çok yeni değil mi doğumun ki 6 kilo kadar gitmiş zaten ama yinede senin bileceğin şey. Birde düşün sen ikinci doğumundan sonra 65 kilosun. Ben hiç doğum ypmadım ve 61 kiloyum :KK43: tığ gibi kızdım ahhh ahhhh
Hoşbuldumm =) amin inşallah teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.Tabi daha erken ama 48 50 kilodan bu hallere gelince geç bile kaldığımı düşünüyorum bazen..

Hoşbuldumm =) amin inşallah teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.Tabi daha erken ama 48 50 kilodan bu hallere gelince geç bile kaldığımı düşünüyorum bazen..

Aminnn....
Valla bende 50 kilo idim bir zamanlar şimdi söylemek bile istemiyorum kilomu :KK43: ayrıca düğünüm var eylülde mecbur vermem lazım. insan gelinlik ölçüsü verdikten sonrada kilo alır mı yahu :KK43:

Ben herbalife ile bir ayda 10 kilo verdim denemenin tavsiye ederim arkadaşlar

Aylar sonra ilk kez tartıda 59 lu rakamı gördüm... Yaşasınnnnn.. Fakat bunun devam etmesi ve en kısa sürede 55 li kiloyu görmem şart !

Merhaba arkadaşlar, sitede bu konuya biraz göz gezdirince üye olup ben de sizinle diyet yapmaya karar verdim. Ben de son 1 sene içerisinde aldığım 7-8 kiloyu vermeye çalışıyorum. Önceden 55 kiloyken bile kendimi şişman görürken, şimdi 61-62lerde geziyorum ve yemek yemeyi çok sevdiğim için de diyet bir hayli zor geliyor bana. Her gün sizinle birlikte neler yediğimi buraya not edersem başarırım gibi geliyor ama. Hayırlısı :110:

Merhaba arkadaşlar, sitede bu konuya biraz göz gezdirince üye olup ben de sizinle diyet yapmaya karar verdim. Ben de son 1 sene içerisinde aldığım 7-8 kiloyu vermeye çalışıyorum. Önceden 55 kiloyken bile kendimi şişman görürken, şimdi 61-62lerde geziyorum ve yemek yemeyi çok sevdiğim için de diyet bir hayli zor geliyor bana. Her gün sizinle birlikte neler yediğimi buraya not edersem başarırım gibi geliyor ama. Hayırlısı :110:

o halde hoşgeldin :) destek şart bu konuda...

Abronya yemek yemeyi seviyorsan , yine ye ama tarzını değiş .beyaz ekmek / tam buğday, şekerli çay/ şekersiz bitki çayları, hamur işi/sebze , büyük tabak/küçük tabak,hızlı yeme/yavaş ye vs.

merhaba bende 61 im 45 olmak istiyoruuummm .Fitpack aldım bu akşam kullanmaya başlıyorum bakalimm

Abronya yemek yemeyi seviyorsan , yine ye ama tarzını değiş .beyaz ekmek / tam buğday, şekerli çay/ şekersiz bitki çayları, hamur işi/sebze , büyük tabak/küçük tabak,hızlı yeme/yavaş ye vs.

Bundan birkaç ay önce diyetisyene gittiğimde o da buna benzer tavsiyelerde bulunmuştu. Yaklaşık 1 ay gayet güzel giden düzenli bir diyet programım da vardı ama sonra dayanamayıp birden bıraktım. Tatlıya olan isteğim, özellikle de hamurişleri falan diyetimi bayağı bir engelliyor. Şimdi yine diyet yapayım diyorum ama her şeyden azar azar yiyerek. Bu arada yorumun için teşekkürler :)

kızlarrrr baktım kilo veremiyorum spor salonuna da bulunduğum yer dolayısı ile kayıt olamıyorum valla gittim, kendime koşu bandı aldım. Almasına da üzerine daha sadece 1 kere çıkabildim o kadar. Yardıma ve gaza ihtiyacım var sanırım. Yalnız düğünüm 2 eylül de bildiğin 1 ay kaldı ben hala 61 kiloyum bu nedir yahu :KK43: ağlıcam valla

QUOTE="abronya, post: 47145081, member: 769928"]Bundan birkaç ay önce diyetisyene gittiğimde o da buna benzer tavsiyelerde bulunmuştu. Tatlıya olan isteğim, özellikle de hamurişleri falan diyetimi bayağı bir engelliyor. Şimdi yine diyet yapayım diyorum ama her şeyden azar azar yiyerek. Bu arada yorumun için teşekkürler :)[/QUOTE] hamurişi saat 11:00 ve 16:00 arası yemek uygun vucüt harcar.tatlı isteği kuru meyve ile kuruyemiş birleştir.badem kayısı,hurma leblebi,kuruüzüm leblebi,ceviz kayısı gibi.veya süt leblebi,süt fındık,tarçınlı süt ile gider.ki :kahve::kahve:mevsimidir

X