Hediye Ne Alabilirim?

MetinHande

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2017
37
11
26
Yakın bir arkadaşım doğum yaptı ve hediye olarak ne alacağıma karar veremedim bu gibi şeylerde hediye konusunda karar vermeyenlerdenim anneyemi yoksa bebişe hediye olarak ne alabilirim bu dönemler de hassas olurlar sonuçta mutlu etmek istiyorum arkadaşımı yardımcı olabilirmisiniz rica etsem anne adayları hediye hakkında fikri olanlar

Çok yakın arkadaşımsa çeyrek takıyor bir de bebişe birşey alıyorum.
Ve birine üstte arkadaşın dediği gibi 'ayak izi panosu' almıştım, çok beğenmişti.

Bana garip anı bebekleri vs almışlardı be yapacağımı şaşırdım

Bana o nedenle ayak izi panosu gereksiz geldi heves eden ammeler doğmadan alıyor zaten

Giysi alabilirsiniz

Ben oğlumda bir pike almıştım çok kullandım hediye pike alıyorum artık hem elimde kalmıyor

Bazen denk gelip gidileniyle Bebek büyüyüp hediye küçük kalıyor pikede o sıkıntı da yok

bebeğe kıyafet/oyuncak, bez pastası, anneye pasta/tatlı vs götürebilirsiniz.

Benim en yakın arkadaşım doğum yapınca bebeğe çeyrek altın ve bir elbise,diğer kızına da giysi,anneye de bir bluz almıştım.sen de çok yakinsa altın takarsin anneye de pike ,nevresim tarzı birsey alabilirsin.

Bebek bezi pastasi mi ne diye bisey vardi geçen haberlerde yeni modaymis. Ceyrek yerine. Bebege gerekli bir kac sey var içinde.

Ama ben olsam cok yakınsa ceyrek. Cok yakin degilse kiyafet alirdim bebeğe

Bez pasta eger alerjik bebekse hic bir ise yaramaz. Bez markasi degiskenlik gosterebilir.
Butceniz ne kdr? Secenekler birazda butceye bagli

X