Hem tesettür hem hamile hem abiye

hiç net değil aslında çok güzel yansıtmadı kendini resimde idare edin düğün günü belki açık havada daha hoş resimler elde ederim ,ozaman eklerim
işte kaynımın düğünü için bulduğum elbise..
şimdi üstüne eşarp arıyorum kaydirigubbakcemile3

ayrıca kesesi ve eldiveleri var

elbisen bu mu aybikeecikk rengide aynen bumu acbaabenneyaptımki

datlummm lütfen daha değüşükkk resümler çekiver kaydirigubbakcemile3
pek net deil elbisenn delikafadulden resim güsel elbiseyi anlıcm ama şimdik tam olarak anlıyamadm tatlım hihoyyyt

ay bayıldım elbisene yahu süper bi şeçim yapmışsın böcük nerde yahu hiç belli olmi:))))
ay düğünde haset haset olcak birileri takı falan takmıcaksınız demi aldıklarıyla fazlasıyla takmış kadar oldunuz :)))
hatta takı takılınca gelin odasına gir sende keseyi gasp et ne dersin delikafadulden delikafadulden şaka bi yana da
düğün günü üstüne ayetel kürsi falan tak Allah nazarlardan saklasın canımcım seni

aklıma bi fikir daha geldi belki işine yarar canem türbanına eldivendiki gibi tüllerdende koyablirsin çok hoş olur kanımca sositososito

kızlar kusra bakmayın önceklikle teşekkür ediyorum
ben şuanda bursadayım ailemin yanında elbise istanbulda malum dediğim gibi düğün günü çektiğim resimlerden eklerim
elbisenin rengini beğenmemenizi anlarım çünkü dediğim gibi elbise kendini resimde hiç ifade edemedi
inanın çok hoş

bence elbise biraz gelinliği andırıyoo sanki gelin senmişsin gibi ee kesesi eldiwenide war diyosun sanki gelini kıskanmışsın gibi algılanabilir canım eltinler sorunun old için diyorumm aslında sen çok zewkli bi bayansın senin zewkine çok güweniyorum benn neden böle bişi yaptın anlamadımmbenneyaptımki:1no2:

hiç net değil aslında çok güzel yansıtmadı kendini resimde idare edin düğün günü belki açık havada daha hoş resimler elde ederim ,ozaman eklerim
işte kaynımın düğünü için bulduğum elbise..
şimdi üstüne eşarp arıyorum kaydirigubbakcemile3

3.jpg[/IMG][/URL]

ayrıca kesesi ve eldiveleri var

ya aybike süper alkisalkisalkis ben de bi mağzada bunun benzerini beendim ..ama düğün müğün yok almadım kaydirigubbakcemile3

aybike çok güzelmiş elbisen ben çok beğendim madem konuşmuyorsun eltinle çatlasınlar iyi bir seçimmm inadına güzel oll kısss

katılayrum :nazar:

ah ah..benim de içimde kalan bişiler ar..caddalozluklar yapmak istiom ama.mmaalesef birisi benden önce evlendi erşey içimde kalıcek kötükedihüso
:roflol: :roflol: :roflol:

tesadüf gugıl da başka bişi ararken buldum ..aybike ilk mesajımda bahsettiğim elbise bu..bunun turkuaz rengi harika :asigim: al bunu da kına gecesin de giy kaydirigubbakcemile3

bazen aklımdan geçio bulursam alimm atim dolaba die..o kadar çok beendim yani

Son düzenleyen: Moderatör:
aybıkecım vallahı bayılıyorum her gıydıgıne yaaa soyle bı topık acsan aybıkın dolabı dıye super olur orda senın tum gıysılerını gorsek hemde takıldıgımızda sana sorsak mesele aybıkcım sunla nerenk gıyım dıye super olur yaaa bak dusun bunu cok cıddıyım cunku ben tum gıydıklerını gormek ıstıyorum kacırdıklarımıda gormek ısterım
buarada bebegınde hayırlı ugurlu olsun
evınıze bereket getırsın inş.hayırlı evlat olsun

X