Hemen yakınlık kurmak

Karadutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
1.458
3.256
35 yaşındayım. Kiminle tanışırsam tanışayım hemen kaynaşıyorum. Mesela kuaföre gidiyorum orda , bana iğne yapan hemşireyle, bir mobilya alacağım ordaki hatunla, bir eğitimle ilgili birine bir şey danışıyorum ya da benimle ilgili olmayan bir toplantıda arkadaşımın arkadaşlarıyla , bir arkadaşın doğum gününde falan... hatta bir gün kendimi bir arkadaşımın annesinin gününde buldum hepsi 60 yaş ortalamasıydı. Bir kere bi kafede kahve içtik öyle tanıştık bi baktım gündeyim ve emekli olmuş kişilerle gezi planları yapıyorum falan :))

Yani abartmıyorum bi ara çok iyi geliyordu bana çünkü özel hayatım berbattı kafam dağılıyordu.

Şuan da arabamı satışa çıkardım. beni arayanlar genelde kadinlar oluyor. Onlarla araba muhabbetini bırakmış eski tayin yerleri hakkında konuşurken buldum kendimi.

Artık yalnız yaşadığım için kontrol altına almam lazım kendimi. Anormalim değil mi çok tehlikeli bu durumlar..hic zarar görmedim bu zamana kadar ama bir yerlerde hata yaptığımı bugün farkettim. Amacım arabamı satmak niye sohbet ediyorum.

Bi de her tanıştığım kişi beni evine kahve içmeye davet ediyor. Yeni şehir değişikliği yaptığım için ve bu şehirde kimseyi tanımadiģım için pandemi yüzünden de biraz herkesi reddediyorum.

Zarar görmedim dedim ama bi gün otobüste yan koltuğumda oturan ve kahve içeriz belki diye numarasını veren kadın eskort cıktı. Gerçi zarar görmedim uzak durdum .

Sorun bende ve anormal değil mi?

Dipnot : daha önce de konu açmıştım bana normal gelen şeylere herkes çok tepki verince şaşırmıştım. O yüzden merak ediyorum.

Belli ki samimi sıcak kanlı birisiniz.
Zarar görmemenize sevindim ama çok sevdiğim bir söz vardır komşunla meyveni paylaş ama sizi ayıran evin duvarını kaldırma diye. Bu söz bana mesafeyi öğretti.
Biraz daha yavaş ve tanıyarak gidin.
Kimsenin hemcinsiniz bile olsa evine gitmeyin.

Yani ben iş yerindeki insanlara güvenip normal konuşmaya başlayana kadar 3-4 ay geçmişti. Bana garip geldi davranışlarınız ama sizin gibi olan çok insan var. Sohbet etmek de bir sorun yok ama her çağıranla da kahve içmeyin kendinizi hiç istemediğiniz durumların içinde bulabilirsinizz

Belli ki samimi sıcak kanlı birisiniz.
Zarar görmemenize sevindim ama çok sevdiğim bir söz vardır komşunla meyveni paylaş ama sizi ayıran evin duvarını kaldırma diye. Bu söz bana mesafeyi öğretti.
Biraz daha yavaş ve tanıyarak gidin.
Kimsenin hemcinsiniz bile olsa evine gitmeyin.
Gitmiyorum burda. Kendimi koruyamam diye. Ama ailemle aynı şehirde olsaydım giderdim herhalde. Mesafeyi ayarlayıp ayarlayamadığımdan da emin değilim. Sadece özel sorular sorulursa çok rahatsız oluyorum o kadar.

Bende böyleyim herkesle hemen samimiyet kurarım. Ama günün sonunda laçkalaşıyor bu durum . Mesela ilk gittiğimde kuaför de samimiyet kurduğum için kadın bana ya su saçları süpürürmüsün yerden dedi . Bende bi kız vardı ablan sana söylüyor sanırım dedim oturdum koltuğa. Bazen durum laçkalaşıyor gerek yok sınırı korumak lazım..

Ben de köyde ananemlerle vedalastim, elimde valizle çıktım. Ama uygun otobus bulamadım, bari kuzenime geçeyim dedim,aradım aradım çalmadı. Şu sahilde hele biraz bekleyeyim dedim .
Beklerken yabanci bir kız geldi, powerbank istedi...
Derken biz bu kizla iki senede 3 ayrı sefer daha buluştuk, sırf beni ziyarete başka zaman İstanbul'a da geldi:) şimdi de beni davet ediyor, inşallah ben de onun ülkesine gideceğim. Bildiğin dost olduk yani, her fırsatta konuşuyoruz.
Bence hayatın olağan akışına çok uygun böyle şeyler. Bazı insanlar bizim gibi sıcakkanlıdir.
Hem sen kadinlarla tanisiyormussun genelde, ben sevgililerimi bile yolda buluyorum 🤪

b u ilişkileri nasıl kuruyorsunuz

yani iğne yapan hemşireye popomu dönerim iğneyi vurar

toparlanır en fazla iyi günler iyi çalışmalar der çıkarım

hangi arada ne muhabbeti edeceğim ki

yanımdaki kadının eskort olmasının bana nasıl zarar vereceğini anlayamadım ama araba alacağım diye arayan kişiyle neden muhabbet edeyim

ya da şöyle sorayım nasıl gelişiyor o muhabbet

iyi günler satılık araba ile ilgili aramıştım bir takım genel özelliklerini yazmışsınız ama eklenecek bir şeyler var mı

ya da ben otomatik düşünüyordum buralar yokuşlu diye ama arkadaşlar halledersin dedi sizce sıkıntı olur mu manüel araba diye sordu da eski tayin yerinden mi konuştunuz

araba ile ilgili telefonda konuşurken o muhabbet herhangi bir yere nasıl gelir

Bana göre normal değil.

Hele ki yalnız yaşayan bir kadının daha mesafeli olması gerekiyor bence.

Pazar günü kocamla bunu konuştuk.
Bir tanıdığımız çok zarar gördü aynı huydan. Defalarca uyardık, yalnızlıktan mı yoksa sevgi/cinsel/ilgi açlıktan mı yapıyor bunu bilemedik.

Ben de köyde ananemlerle vedalastim, elimde valizle çıktım. Ama uygun otobus bulamadım, bari kuzenime geçeyim dedim,aradım aradım çalmadı. Şu sahilde hele biraz bekleyeyim dedim .
Derken biz bu kizla iki senede 3 ayrı sefer daha buluştuk, sırf beni ziyarete başka zaman İstanbul'a da geldi:) şimdi de beni davet ediyor, inşallah ben de onun ülkesine gideceğim. Bildiğin dost olduk yani, her fırsatta konuşuyoruz.
Bence hayatın olağan akışına çok uygun böyle şeyler. Bazı insanlar bizim gibi sıcakkanlıdir.
Hem sen kadinlarla tanisiyormussun genelde, ben sevgililerimi bile yolda buluyorum 🤪

Ahahaha kahkaha attım:)) harikasınız

Bana göre normal değil.

Hele ki yalnız yaşayan bir kadının daha mesafeli olması gerekiyor bence.

Pazar günü kocamla bunu konuştuk.
Bir tanıdığımız çok zarar gördü aynı huydan. Defalarca uyardık, yalnızlıktan mı yoksa sevgi/cinsel/ilgi açlıktan mı yapıyor bunu bilemedik.
Erkeklerle mesafeliyim. Muhafazakar biriyim. Konuşurum elbette iletişim kurarım ama samimi olmam erkeklerle.

Bendeki ilgi açlığı olabilir. Yalnızlık çok zor gerçekten. Allah kimseyi böylesi bir durumla sınamasın. Kimin yalnız kaldığında nasıl kararlar vereceğini bilemeyiz.

Valla en ozendigim sey olabilir bu. Film tadinda baslayan dostluklar, iliskiler vs...ben merhaba iyi gunler dumduz yasayip gidiyorum.

Erkeklerle mesafeliyim. Muhafazakar biriyim. Konuşurum elbette iletişim kurarım ama samimi olmam erkeklerle.

Bendeki ilgi açlığı olabilir. Yalnızlık çok zor gerçekten. Allah kimseyi böylesi bir durumla sınamasın. Kimin yalnız kaldığında nasıl kararlar vereceğini bilemeyiz.
Ben de uzun uzun yıllar yalnız kaldığım için çok iyi anlıyorum sizi de o arkadaşı da.

O da sadece erkeklerden değil kadınlardan da zarar gördü maalesef.

Allahım karşımıza iyi insanlar çıkarsın hepimizin inşallah.

b u ilişkileri nasıl kuruyorsunuz

yani iğne yapan hemşireye popomu dönerim iğneyi vurar

toparlanır en fazla iyi günler iyi çalışmalar der çıkarım

hangi arada ne muhabbeti edeceğim ki

yanımdaki kadının eskort olmasının bana nasıl zarar vereceğini anlayamadım ama araba alacağım diye arayan kişiyle neden muhabbet edeyim

ya da şöyle sorayım nasıl gelişiyor o muhabbet

iyi günler satılık araba ile ilgili aramıştım bir takım genel özelliklerini yazmışsınız ama eklenecek bir şeyler var mı

ya da ben otomatik düşünüyordum buralar yokuşlu diye ama arkadaşlar halledersin dedi sizce sıkıntı olur mu manüel araba diye sordu da eski tayin yerinden mi konuştunuz

araba ile ilgili telefonda konuşurken o muhabbet herhangi bir yere nasıl gelir
Şöyle oldu. Beni aradı kadın arabanın expertiz raporunu sordu, ben de yaptıracağımı söyledim. Bana bi ekspertiz raporunu yaptıracağım yeri tavsiye etti. Ben de teşekkür ederim dedim. Biz Yeni tayin olduk buraya biz de yeni aracımızı sattık dedi. Ben de aaaa öyle mi ben de yeni geldim dedim sonra bi baktım 15 dakika konuşmuşuz ama konu araba değil. Kapattık telefonu mesajlasiyoruz falan. Beni kahve içmeye davet edince dedim kendime sakin ol karadutlu arabayı sat ve kapat konuyu.

Ben de uzun uzun yıllar yalnız kaldığım için çok iyi anlıyorum sizi de o arkadaşı da.

O da sadece erkeklerden değil kadınlardan da zarar gördü maalesef.

Allahım karşımıza iyi insanlar çıkarsın hepimizin inşallah.
Amin inşallah. Allah karşımıza iyi insanlar çıkarsın. Bütün ilişkilerimde hep buna dikkat etmeye çalışıyorum ben. Çok yara aldığım için hayattan başkasının yarasını acıtmamaya çalışıyorum. Yarali insanlar zarar görüyor hayattan çünkü. Allah yardımcısı olsun onun da.

Ben sizin gibi olmak istiyorum valla. Hic beceremiyorum. Small talk denen seyde berbatim. Aslinda hic oyle olmamama ragmen ilk bakista soguk biri zannedilirim. Hic memnun degilim bundan.
Ben de başlangıçta çok sıcak davranıyorum sonra mesafe koymak için kırk takla atıyorum.

Eskiden daha zordu durumum. Yavaş yavaş mesafe koymayı öğreniyorum.

Şunu öğrendim en son. Bütün ılişkiler karşılıklılık esasına göre olmalıymış. Ben aşırı verici bir insanım. Günün sonunda çok yorgun ve kullanılmış hissediyorum. Artık verici olmadığım zaman bana trip atan insanlara mesafe alıyorum.

Gerçi düşündüm de ben mesafe almıyorum onlar mesafe koyuyor. En son arabamla evinin önünden almadım diye bi arkadaş benimle iletisimi kesti. Ben de kendi kendime mesafe koydum işte :)))

35 yaşındayım. Kiminle tanışırsam tanışayım hemen kaynaşıyorum. Mesela kuaföre gidiyorum orda , bana iğne yapan hemşireyle, bir mobilya alacağım ordaki hatunla, bir eğitimle ilgili birine bir şey danışıyorum ya da benimle ilgili olmayan bir toplantıda arkadaşımın arkadaşlarıyla , bir arkadaşın doğum gününde falan... hatta bir gün kendimi bir arkadaşımın annesinin gününde buldum hepsi 60 yaş ortalamasıydı. Bir kere bi kafede kahve içtik öyle tanıştık bi baktım gündeyim ve emekli olmuş kişilerle gezi planları yapıyorum falan :))

Yani abartmıyorum bi ara çok iyi geliyordu bana çünkü özel hayatım berbattı kafam dağılıyordu.

Şuan da arabamı satışa çıkardım. beni arayanlar genelde kadinlar oluyor. Onlarla araba muhabbetini bırakmış eski tayin yerleri hakkında konuşurken buldum kendimi.

Artık yalnız yaşadığım için kontrol altına almam lazım kendimi. Anormalim değil mi çok tehlikeli bu durumlar..hic zarar görmedim bu zamana kadar ama bir yerlerde hata yaptığımı bugün farkettim. Amacım arabamı satmak niye sohbet ediyorum.

Bi de her tanıştığım kişi beni evine kahve içmeye davet ediyor. Yeni şehir değişikliği yaptığım için ve bu şehirde kimseyi tanımadiģım için pandemi yüzünden de biraz herkesi reddediyorum.

Zarar görmedim dedim ama bi gün otobüste yan koltuğumda oturan ve kahve içeriz belki diye numarasını veren kadın eskort cıktı. Gerçi zarar görmedim uzak durdum .

Sorun bende ve anormal değil mi?

Dipnot : daha önce de konu açmıştım bana normal gelen şeylere herkes çok tepki verince şaşırmıştım. O yüzden merak ediyorum.
Ay çok tatlısınız yaa :KK70: Pandemi olmasa kahveye davet ederdim :)

X