Hep aynı çocuk ne zaman? sorusu..

Bu şekilde hadsiz soru soranlara maddi manevi bakacaksanız hemen yapayım deyin, böyle soruya böyle cevap. Ayrıca arkadaşınız da tam bir buldumcuk olmuş, bebeği kucağına aldıktan sonra baksın bakalım dışardan konuşmak kadar kolay mıymış. Dilerim en hayırlı en uygun zamanda hem size, hem de isteyen herkese nasip olur. Kendi hayatları düzgün olmadığı için size saran insanları ciddiye almayın.

Bu şekilde hadsiz soru soranlara maddi manevi bakacaksanız hemen yapayım deyin, böyle soruya böyle cevap. Ayrıca arkadaşınız da tam bir buldumcuk olmuş, bebeği kucağına aldıktan sonra baksın bakalım dışardan konuşmak kadar kolay mıymış. Dilerim en hayırlı en uygun zamanda hem size, hem de isteyen herkese nasip olur. Kendi hayatları düzgün olmadığı için size saran insanları ciddiye almayın.
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim..🙏

Şimdi sizin çocuk yok yap diye konuşuyorlar ya bizim çocukları yaptık beğenmediler ayy kız mı yine mi olsun bir erkek yap.çüş demek nasip olmadı nasıl yapayım kek mi bu diyemedik desek anlayacak zeka yok en iyi sustuk.
Hayır özele o burun nasıl giriyor mahrem demiyorlar dış kapının mandalıyım demiyorlar her şeye konuşuyorlar.

Allah size ve anne olmak isteyen her kadına hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin.gerisi boş
Kızdan sonra erkek veya tam tersi olduğunda bu sefer de evlat ayrımcılığı yapıyor veya her sene ürüyor bu cahil derler. Tecrübeyle sabit.

İnsanları memnun edemezsiniz hiçbir konuda oyuzden söylenenleri takmayın. Ben 7 aylık falan hamileyken annemin eski komşusu ile karşılaşmıştım komşu bile değil gördükçe selamlastigimiz biriydi sadece. Kadın bana aaa hamile misin ben senin çocuğun olmuyor diye biliyordum dedi kalakaldım uzaklaştım hemen yanından. Evliliğimin 3. Yılı oldu çocuğum öncesinde iki düşük yaşamıştım. Çocuk olsada sevinmiyor böyleleri sırf konuşmak için sürekli bı şey arıyorlar. Zayifken çok zayifsin bı iki kilo alsan AA iyice sismissin demeleri gibi bişey bu da en iyisi cevabını verip susturmak. Görümcem çocuk soranlara yaptık yaptık da yanımızda taşımıyoz derdi. arkadaş varsa bilirsin zaten saklancak bişey mi

Merhabalar; daha önce burada bu tarz konularla karşılaştım ama artık bu durumdan iyice bunaldım, öncelikle kendimden bahsedeyim 32 yaşındayım eşim ise 29.. iki yıldır evliyiz ve doğuda çok küçük ve uzak bi ilçe de görevliyiz..Çocugumuz olmadı henüz İnsanlar bu konuda çok bunalttılar artık beni herkesin ilk sorusu çocuk yok mu? Ayy olmuyosa bak tüp bebek yaptırırsın? Yaşın da kaç oldu artık? Bu tarz insanlarla çok muhabbeti uzatmam zaten ama en yakın arkadaşım bile koca bulamıcam diye söylenip dururken bi anda görücü usulü evlenip hamile kalınca bana “ ay sende doğur artık bak kaç yaşında oldun 40 da mı anne olacan “ dedi..evet ne var 40 yaşında da anne olabilirim dedim ama insan kırılıyor özellikle yakın gördüğü insanlar olunca.. Bugün tek amacım çevremdeki anneleri kutlamaktı keşke yapmasaydım, bi geç kaldın artık doğuramazsın demedikleri kaldı..Sanırım biraz dertleşmek istedim sizlerle...
32 Yaş geç değil, iki yıllık evlilik çocuğum olmuyor tribine girmek için çok erken. İnsanlar bunaltır boşlar çünkü başkalarının acılarından beslenen bomboş mahluklar bunu yapanlar. En hayırlı zamanda en hayırlı şekilde gelsin yavrunuz

Merhabalar; daha önce burada bu tarz konularla karşılaştım ama artık bu durumdan iyice bunaldım, öncelikle kendimden bahsedeyim 32 yaşındayım eşim ise 29.. iki yıldır evliyiz ve doğuda çok küçük ve uzak bi ilçe de görevliyiz..Çocugumuz olmadı henüz İnsanlar bu konuda çok bunalttılar artık beni herkesin ilk sorusu çocuk yok mu? Ayy olmuyosa bak tüp bebek yaptırırsın? Yaşın da kaç oldu artık? Bu tarz insanlarla çok muhabbeti uzatmam zaten ama en yakın arkadaşım bile koca bulamıcam diye söylenip dururken bi anda görücü usulü evlenip hamile kalınca bana “ ay sende doğur artık bak kaç yaşında oldun 40 da mı anne olacan “ dedi..evet ne var 40 yaşında da anne olabilirim dedim ama insan kırılıyor özellikle yakın gördüğü insanlar olunca.. Bugün tek amacım çevremdeki anneleri kutlamaktı keşke yapmasaydım, bi geç kaldın artık doğuramazsın demedikleri kaldı..Sanırım biraz dertleşmek istedim sizlerle...
hicc kafana takıp stres yapma ağzı olan konuşuyor maalesef bende 6 yıllık evliyim benim de oluyor ama devamı gelmiyor böyle bir durum yaşadığımı bile bile her bebek kaybimdan sonra aa ne zaman çocuk yapmayı düşünüyorsun diyen çok oldu hiç çekinmeden cvp ver bidaha konuşamaz Rabbım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah isteyen dileyen herkese 🙏🤲

Bitmezler arkadaşım bitmezler
İkinci cocuğumu doğurdum, ertesi gün eve cıktım. Kv bebeği kucağına aldı eee üçüncü yapacak mısınız diyor 😂

Benim de annemin arkadaşı anneme bugün demiş ki "yumurta dondurma işlemi diye bir şey varmış, haberiniz olsun diye dedim. Bugün haberlerde gördüm."
Annemde bizim kız zaten bu konularda bilgili demiş. Gayette normal bir konuşma diyor bana demin.
Ben evli değilim, yaşım 32 olacak diye bu kadın bunu deme gereği duyuyor.
Iyi de, belki ben çocuk istemiyorum :olamaz:
Yani bu benim mahremiyetim.
Bence herkes haddini bilmeli, ben normal bir konuşma gibi bakamadım şahsen bu duruma.

Kulak tıkamak lazım bu densizlere. Bekar olursun, evlilik ne zaman derler, evlenirsin çocuk ne zaman, doğurursun ikinci ne zaman, ikisi de aynı cinsiyetteyse hele ki kızsa bu sefer olsun üçüncüyü yaparsın o erkek olur derler, derler de derler...

Çocuğun eğitim masraflarını karsilayacaksan hemen dogurcam de. Hiç sevmem böyle insanları. Dogusu batısı kalmadı valla . İstanbul'dayım . Çocuğum olana kadar kafamı yüz kişi yedi. Heee çocuk olunca hiç kimse yok artada tabi . Sana laf sokmaya hak görenler eline çeyrek alıp gelmicek. Yada bı gece sen uyu ben bebeğe bakarim demicek. Bende önce kimseye cevap veremezdim. Bı komşu kaç sene oldu niye hala çocuk yok dedi. Canıma tak etmisti artk. Normalde insanlara laf sokmam ama. Onunda bekar kızı vardı . Otuz yaşını geçmiş. Ben dedim ki sen beni boşver senin kız niye hala bekar . Önce onla ilgilen dedim. Bı daha bana çocuk diye sormadı. Ama bitmez yani bunlar . Takmaya değmez. Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı evlatlar versin tez zamanda

Bitmezler arkadaşım bitmezler
İkinci cocuğumu doğurdum, ertesi gün eve cıktım. Kv bebeği kucağına aldı eee üçüncü yapacak mısınız diyor 😂
İstediği cinsiyet olmamıştır kesin birde böyle bir muhabbet var kızın varsa oğlun yok oğlun varsa kızın yok ikisi de varsa bile bir erkek daha şart yada kıza bacı şart...doyuramazsın bu milleti..Allahın cezaları

allahın ıznı ıle cocugunuz olunca ıkıncı ne zaman dıycekler yanı kurtulamayacaksınız.:))

"biz ne zaman çocuk yapacağımızı biliriz, yatak odamıza kimse karışamaz" diyin sert bir şekilde. eğer böyle konuşanlara ters davranmazsanız çocukla başlar başka konularla devam ederler hayatınıza karışmaya.

İstediği cinsiyet olmamıştır kesin birde böyle bir muhabbet var kızın varsa oğlun yok oğlun varsa kızın yok ikisi de varsa bile bir erkek daha şart yada kıza bacı şart...doyuramazsın bu milleti..Allahın cezaları
Evet ikisi de kız oldu :) üzülmüştü hatta cinsiyet duyunca ki kendi kızı da var aslında.

Sanki çocuğu doğurup onların kucağına verecez gibi konuşmuyorlar mı bide 😡deli oluyorum.iki senedir evliyim sanki 20 yıldır evliymişim gibi ah vah etmeye başladı herkes.Bir gün hepsiyle koparacam bağımı az kaldı

Evet ikisi de kız oldu :) üzülmüştü hatta cinsiyet duyunca ki kendi kızı da var aslında.
Ben kızımın cinsiyetini öğrendiğimde annemler gelmişti...kaynanam herkesin içinde çok bozulduk kız olduğuna biz erkek bekliyorduk dedi...ilk o zaman nefret ettim ondan...kendi kızı yokmu var tabi.. ama dünyayı dar ediyor ona ..Allahın adaleti işte..hamileyken ve lohusayken öyle psikolojimi bozdularki bi daha doğurmak istemedim ...büyük oğlunun çocuğu olmadı benim 1 kızım var kızınında bir oğlu var velayet babada ...soyumuz yürümeyecek ,kurudunuzmu falan diye serzenişte bulunuyorlar tabi ben kibar dille anlattım ne hakaretler ne küfürler...sanki padişah soyu 🤣oh olsun soyları kurusun inşallah

Bu tür hadsizlere soylenebilecek tek cumle var aslinda..
"Lütfen burnunuzu solunum ve koku almak icin kullanın"

Bence onlarda boyle naif bir laf sokmayi anlayacak beyin olamaz, olsa zaten bu laflari soylemezlerdi.

P ProXima bu kadar merakliysaniz yatak odama siz buyurun benim yerime denmeli de iste laf cok ama bunlara manasi yok. Size ne keyif benim cocuk benim diyebilirsiniz. Ayrica yasinizda bir sey yok annem beni 33 yasinda dogurmus, gayet de saglikli bir sekilde 😀

X