Hep Birlikte 2014 Yazına Fit Gireliiim

Bi kac gundur kendimi hic iyi hissetmiyorum basimda tuhaf bi agri var pc tablet telefon herseyi yasakladim kendime acaba onlarla cok ugrastigim icin mi bu agri var :KK31: neyseki artik bas agrisiyla uyanmiyorum :KK14:

Bi kac gundur kendimi hic iyi hissetmiyorum basimda tuhaf bi agri var pc tablet telefon herseyi yasakladim kendime acaba onlarla cok ugrastigim icin mi bu agri var :KK31: neyseki artik bas agrisiyla uyanmiyorum :KK14:

geçmiş olsun canım kötü düşüncelere kapılma daha çok başın ağrır ben iyiyim de bakıyımm iyi düşün iyi olll :KK34:

bugün bir saat spor yaptım yuppi :) kendimi çok sağlıklı çok fit çok mutlu hissediyorum, duş alıp ders çalışacağım şimdi inşallah, beynime bol oksijen gitmiş oldu :)
bol sporlu günler :KK16:

squat bu gun mola gunumdu degısımı sımdıden hıssedıyorum yuvarlak bır totom var :) ah bıd ebelım ıncelsee baska ne ısterım :) kollarımda ıncelmelıı yaa

Ben iyileştim ve tam gaz geri döndüm çünkü kilom 61 :KK14:

cardio çalışması (leslie,zumba gibi ) yapıcam artık ve tiffany yapıcam . çok spor yapamıyorum çünkü sınavıma çok az kaldı ve ben baya stres yapıyorum.
Buraya hergün bildirimimi paylaşıcam ama topik canlansın artık arkadaşlar spor yapmayana ceza var unutmayınız :KK52:
Ben geri döndüm e sizde ihmal etmeyin artık topiği olmaz böyle :KK45:

Merhaba herkese :) Bence 2 hafta gibi uzun bi deneme süresi olmasa liste için, daha fazla katılım olurdu.
İnsan hemen yazmak istiyor ama listede olmayınca açıkçası ben katılmak istemedim. Buna bi değişiklik gelirse, katılmak isterim.

$tumblr_m90pkhnC161rnmc2fo1_1280.jpg
$tumblr_mz7e1avKqo1t6ey3yo1_500.jpg
$tumblr_mz7e3yaShz1t6ey3yo1_500.jpg
$tumblr_mz7e4bs1c41t6ey3yo1_400.jpg
$tumblr_mz7e4lfB8E1t6ey3yo1_400.jpg
$tumblr_mz7exhfSD91t6ey3yo1_400.jpg
$tumblr_mz7ez6bmUc1t6ey3yo1_500.jpg
$tumblr_mz8t0bnPzE1t6ey3yo1_400.jpg
$tumblr_mz8t2k93WR1t6ey3yo1_500.jpg
$tumblr_mzaperHZvE1t6ey3yo1_500.jpg
$tumblr_mzapq5ZBVh1t6ey3yo1_500.jpg
$tumblr_mzlbguCihV1t6ey3yo1_400.jpg
$tumblr_mzlbi2Z2qM1t6ey3yo1_400.jpg
$tumblr_mzosqmqU461t6ey3yo1_400.jpg

Merhaba herkese :) Bence 2 hafta gibi uzun bi deneme süresi olmasa liste için, daha fazla katılım olurdu.
İnsan hemen yazmak istiyor ama listede olmayınca açıkçası ben katılmak istemedim. Buna bi değişiklik gelirse, katılmak isterim.

haklısın galiba bikaç gün olsun bu katılım artsın ama giren çıkmasın arkadaşlar o zaman topiğin bir anlamı kalmıyor devam etmeli başlayan ben bi bıraktım kaç kilo aldım :KK1:

haklısın galiba bikaç gün olsun bu katılım artsın ama giren çıkmasın arkadaşlar o zaman topiğin bir anlamı kalmıyor devam etmeli başlayan ben bi bıraktım kaç kilo aldım :KK1:

Evet, 2-3 gün olursa bugünden yazmaya başlarım ben de. Araya tatil girince zaman kaybı olsun istemiyorum. :)
Mart başına kadar ufak bi hedefim var, umarım buraya yazarak hedefe ulaşırım. :KK8:

Evet, 2-3 gün olursa bugünden yazmaya başlarım ben de. Araya tatil girince zaman kaybı olsun istemiyorum. :)
Mart başına kadar ufak bi hedefim var, umarım buraya yazarak hedefe ulaşırım. :KK8:

tabiki canım ölçülerini yazarsan buraya sevinirim sabah aç karnına ölçülebilirsin :KK31:

Hanımlar merhaba..
Tartımdaki problem nedeniyle yine tartılamadım..
Bu hafta şehir dışından görümcem gelecek, haftasonuna kadar misafir edeceğiz.. (;
Listeden çıkarmayın beni sakın, toparlayacağım mutlaka.. (;

Hanımlaaar nerdesiniz :KK47:

haftasonu diye salmayın kendinizi sakın . Yarın herkes burda olsun lütfeeen :KK31:

Kızlar ben leslie sansone başlıyorum tekrardaaan :KK52: 50 olana kadar devam edicem leslie bacımla durmak yok :KK52:

yarın başlıyorum :KK76:

Ben de biraktim ya ilgilenmeyi ondan sesszlesti buralari:)

dönün burayaaa sana ihtiyacı var bu topiğin kedicim :KK34: :KK16:

Her kese merhaba :)

İzin sürem bitti, nişanı atlattık çok şükür ve ben yorgunum, spor yapıcak durumda değilim ama zor da olsa yarından itibaren başlamak istiyorum...
18-i tartıldım 54 kiloydum, o kadar yememe rağmen fazla kilo almamışım..

Hayırlı olsun canııııım :KK16:

X