Hep Birlikte 2014 Yazına Fit Gireliiim

dönün burayaaa sana ihtiyacı var bu topiğin kedicim :KK34: :KK16:

Hayırlı olsun canııııım :KK16:

Çook teşekkür ederim... :KK16:

Kusura bakmayın yazamadım bildirim de yapamadım, moralim çok bozuk, sivilce yüzünden sinir krizi geçircem nerdeyse..
Yarın doktora gidicem kötü durumdayım
Bu hafta da izin istiyorum mecburen

Çook teşekkür ederim... :KK16:

Kusura bakmayın yazamadım bildirim de yapamadım, moralim çok bozuk, sivilce yüzünden sinir krizi geçircem nerdeyse..
Yarın doktora gidicem kötü durumdayım
Bu hafta da izin istiyorum mecburen

önemli değil canım izinli olsanda gel arada :KK16:

Hayırdır canım ciddi bişey yoktur umarım :KK31:

önemli değil canım izinli olsanda gel arada :KK16:

Hayırdır canım ciddi bişey yoktur umarım :KK31:

Sağol güzelim

Sivilceden bıktım Artık
Yüz, sırt, göğüs, omuz derken şimdi de saç diplerime çıkmaya başladı ben de delircek gibi oluyorum..
Çok rahatsızım, hele kanaması canıma taketti

Sağol güzelim

Sivilceden bıktım Artık
Yüz, sırt, göğüs, omuz derken şimdi de saç diplerime çıkmaya başladı ben de delircek gibi oluyorum..
Çok rahatsızım, hele kanaması canıma taketti

geçmiş olsun canım geçer inşallah :KK31: benimde göğüs aramda ve bikini bölgemde var sinir oluyorum :KK14:

Canim burdayuim kendi topigimede bakiyorum sanada :KK62:

bugun hiicc birsey yemedim viraz once 2 tane kasar dometes li 2tlumba tatlisi 4 tane tutku puskeviit yedim :KK30:

merabalar
benimde 2 -3 kilo fazlam var egzersizle vermek istiyorum,bu topiği çok beğendim,katılım için deneme süresi var galiba
düzenli girebilirim ,bu arada motive ediciler süper

:KK52:

Allah kurtarsın bizi şu sivilcelerden

amiiiiin :KK31:

merabalar
benimde 2 -3 kilo fazlam var egzersizle vermek istiyorum,bu topiği çok beğendim,katılım için deneme süresi var galiba
düzenli girebilirim ,bu arada motive ediciler süper

:KK52:

deneme süresi var ama çok değil canım topik sahibi gelsin listeye ekler seni ölçümlerini ver yeter yarın aç karnına ölçebilirsin ilk sayfada neler gerekli yazıyo :KK31:

leslie i bir dönem yapmıştım ,ben çok faydasını gördüm,şimdide 3 mil yapıp trambolinle devam etmek planım bakalım

leslie gerçekten çok iyi ama bi zaman sonra sıkıyo ya bende başlıcam bakalım :KK76: :KK31:

amiiiiin :KK31:

deneme süresi var ama çok değil canım topik sahibi gelsin listeye ekler seni ölçümlerini ver yeter yarın aç karnına ölçebilirsin ilk sayfada neler gerekli yazıyo :KK31:

leslie gerçekten çok iyi ama bi zaman sonra sıkıyo ya bende başlıcam bakalım :KK76: :KK31:

yarın ölçüp veririm,kum saati vucudumu:KK9::KK9:

leli konusunda da sıkıyor evet müzikle falan idare ediyoz işte

günaydınlar

ölçülerim:KK17:
boy:1.65
kilo :60
göğüs: 92
bel:74
göbek: 84
kalça: 94
kol:26
bacak :56

off felaket

günaydınlar

ölçülerim:KK17:
boy:1.65
kilo :60
göğüs: 92
bel:74
göbek: 84
kalça: 94
kol:26
bacak :56

off felaket

grup sahibi en yakın zamanda listeye ekleyecektir sizi :KK31:

bütün vücuda yönelmelisiniz kesinlikle daha önceden spor geçmişiniz var mı ?

kızlar, kimisi sabah sporu zararlı diyor kimisi faydalı karar veremedim sabah sporu yapıp çabuk kilo veren sonuç alan var mı ? sabahları 30 dakika bisiklet çevirsem. öğleden sonrada 30 -40 dakika yürüyüş bandında yürüsem .. sabahları yürüyüş bandında yürüyemem aşağıya ses gider öğleden sonra yürüyüş bandına çıkarım. normal bisikletim de var eliptik bisikletimde var ? sabahları yapmak faydalı mı zararlı mı?

kızlar, kimisi sabah sporu zararlı diyor kimisi faydalı karar veremedim sabah sporu yapıp çabuk kilo veren sonuç alan var mı ? sabahları 30 dakika bisiklet çevirsem. öğleden sonrada 30 -40 dakika yürüyüş bandında yürüsem .. sabahları yürüyüş bandında yürüyemem aşağıya ses gider öğleden sonra yürüyüş bandına çıkarım. normal bisikletim de var eliptik bisikletimde var ? sabahları yapmak faydalı mı zararlı mı?

canım spor vakit buldukça güzeldir kesinlikle yapmalısın :KK31:

X