Hep Birlikte 2014 Yazına Fit Gireliiim

ozdens

sil baştan
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
605
11
EVET HANIMLAR BUYRUUUNUZ TOPİĞİMİZE :KK16:

Hatunlar biz 3 arkadaş düşündük ve var mısınız el ele 2014 yazına fıstık gibi hatunlar olalım dedik , sonrasındada bu topiği açalım ve sadece biz değil tüm hatunlar gelsin bizimle incelsin vücudu şekillensin neyimiz eksik bizim fit ve hiç abartısız o seksi hatunlardan dedik ve kendimizi burda buldukk :KK31:

Kısacası var mısınız bizimle incelmeye :KK52:

Kurallarimiz:

- Haftada en az 4 gün spor yapılacak.
- Günde en az 2 litre su içilecek.
- Hergün yaptığımız spor
ve ne kadar yaptığımız bildirilecek.
- Pazartesi günleri ölçüm günü. O gün aç karna ölçüleri alıp, tartılıp buraya yazacağız.
- Haftanın EN'lerini seçiyoruz:

* En cok spor yapan (toplam saat)
* En cok kilo veren
* En cok cm olarak incelen

Not : İncelemeyenlerede ceza veriyoruzz hep birlikte
:KK52: ( Amaç hırs )

Not: Mazeretsiz 2 hafta üst üste devamsızlık yapan arkadaşlarımız listeden çıkarılacaktır, bilgi verildiği takdirde hiçbir sorun olmayacaktır.
Spor Listesi yapacağız hep birlikte yararını gördüklerimizi ve burada paylaşacağız :KK31:

Kimin hangi bölgeden incelmek istediğinide not alıp gruplandırıcaz ve yarışma yapacağız ki hırs olsun .

Her cuma bildirim yapılıcak ve hergün yapılan spor yazılmazsa ve bildirim yapılmazsa ceza verilicek :)

E hanımlar oturmaya mı geldik
:KK51:

İsimlerkilobelgöbekkalçakolbacak
Fndkkrdu59.77687952856
Bluemoon75.4891001053162
ozdens45627088.52450
melekimsi56.4709098.52958.5
Yenilik 53.867.581.591.52551
Sottile48.65867952454
greyLADY68769349
Kaizen6988951043262
KedilerdeTatilYapar51.162.3932452
mickeymause739410010531
Pola79891091073357
Akovser53.37287932854
Mutluluk6081891022757
cimcime597989982756
Dilekefem677895993059
elfmet57.57587992354
zeynepcer607484942656

SPORLARIMIZ

Ebru Salli ile 21 gunde yaglarin kurtulun = Ebru Şalı ile 21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun - YouTube

Yan yaglar icin, simit = 10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

Zumba = Varzesh - YouTube

Evde fitness videoları= EvdeFitness_SaglıklıYasam - YouTube

Bacak Yağlarını Kaybetmek için = Thigh Exercises For Losing Fat - YouTube

Evde pilates (malzemesiz ) = HappyAndFitPilates - YouTube

Jillian michaels 30 day shered Level 1 =

Level 2 =

Cardio egzersiz =

yağ yakıcı egzersiz = Victoria's Secret Model Workout: 10-Minute Fat-Blasting Circuit - YouTube

Denise austin plates =

Denise Austin bacak egzersizleri =

popo kaldırma egzersizi = 8 min buns - butt workout - YouTube

Karın egzersizi = 10 Min Abs Workout -- At Home Abdominal and Oblique Exercises - YouTube

Squat programı = sayfa 7

cardio = Calorie Burning Low Impact Cardio Workout for Beginners - Recovery Cardio Workout with No Jumping - YouTube

Genel Bacak egzersizleri = http://www.youtube.com/watch?v=ze_QTyBGEKE&app=desktop

http://muscles.zone/11-underrated-ab-training-ideas/

Son düzenleyen: Moderatör:
fındıkkurdum bence ölçüm günleri cuma olmalı çünkü pazartesi haftasonunun rehavetiyle yeniliyo içiliyor:KK53:
bence cuma takımları gibi ölçüm gününü cuma yapalım hafta içi diyet ve spor daha istikrerlı oluyor....:KK9::KK9::KK9::KK9:

Merhaba..

Ben hala devam etmek istiyorum.. Eski topiği çok aksattım biliyorum ama sporla zayıflamaya ve istediğim gibi olmaya kararlıyım..
Uzun süredir foruma hiç gelmedim.

Şu an regl dönemim Anca 4 gün sonra spora başlıya bilirim.

Ölçüm günü belli olunca ölçülerimi de yazıcam..

Ama benim spor konusunda ciddi yardıma ihtiyacım var. Hiç uzun süre spor yapmadığım için hangi spor bana göre, hangisini yapsam daha etkili olur bilmiyorum.

Hepinize başarılar..

kızlar ben çoluklu çocuklu başıma buraya zaman ayırıyorum ama siz neredesiniz...
günlük sporumu yazayım sayfamızın ilk sporu benden olsun...katılımlarınızı bekliyorum yoksa ceza geliyor yavaştan yavaştan...

sabah yarım saat spor 15 mekik akşam yarım saat spor 25 mekik
toplamda 1 saat spor 40 mekik 3 lt su

Merhaba..

Ben hala devam etmek istiyorum.. Eski topiği çok aksattım biliyorum ama sporla zayıflamaya ve istediğim gibi olmaya kararlıyım..

Ama benim spor konusunda ciddi yardıma ihtiyacım var. Hiç uzun süre spor yapmadığım için hangi spor bana göre, hangisini yapsam daha etkili olur bilmiyorum.

Hepinize başarılar..
hoş geldin canım hatırladım seni...
bende uzun zamandır sporu unutmuştum neredeyse....ama biz sporu unuttukça kilolarda bizi hatırlıyo maalesef...
ben ilk etapta sabah akşam 10 dk ısınmanın ardından 10 dk tifanny yapıyorum linki bizim eski sayfada vardı
ardındanda karın yağlanmaları için mekik çekiyorum sayıyı az olarak başladım günden güne artacak inşallah kısmetse...
sende madem regl dönemindesin spor yapamazsan yürüyüşle başlayabilirsin çok değil yarım saat yapsan yeter...
ahh ben imkanım olsa saatlerce yürürüm ama çoluk çocuk işte:KK1:

fındıkkurdum bence ölçüm günleri cuma olmalı çünkü pazartesi haftasonunun rehavetiyle yeniliyo içiliyor:KK53:
bence cuma takımları gibi ölçüm gününü cuma yapalım hafta içi diyet ve spor daha istikrerlı oluyor....:KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet, bana da cuma olsa daha iyi olur gibi geliyor.. :13:

Evet, bana da cuma olsa daha iyi olur gibi geliyor.. :13:
değilmi ya haftasonu geldimmi aman eşim evde donat kahvaltı sofrasını :18:
öğleyin aman ailece sofradayız yesem bişey olmaz :nazar:
dışarı çıkınca ye aburu cuburu ipin ucu kaçsın sonra pazartesi olunca amanın benim ölçüler almış başını gidiyo:KK52::KK52::KK52::KK45:
fındıkkurdu biz cuma diyoruz sende katılırsan bize cumaya startı verelim:nazar:

Umarım istikrarlı bir topic olur..
Hayırlı olsun hepimize.. :KK31:

Amin caniiim :)

umarım olur olmalı da.....ben varım kızlar...

Olucaaaak !

Bende oyle dusundum canim her cuma olsun.bildirimlerimiz :KK66:

Merhaba..

Hepinize başarılar..

Canim hosgeldiiiin :) Olsun sonucta dondun onemli olan bu tam gaz devam edicez cuma olcum yapariz hem.cumaya kadar gelende olursa listeye ekleriz :)

kızlar ben çoluklu çocuklu başıma buraya zaman ayırıyorum ama siz neredesiniz...
günlük sporumu yazayım sayfamızın ilk sporu benden olsun...katılımlarınızı bekliyorum yoksa ceza geliyor yavaştan yavaştan...

sabah yarım saat spor 15 mekik akşam yarım saat spor 25 mekik
toplamda 1 saat spor 40 mekik 3 lt su

Canim ben dershanedeyim anca geldim ama ven yokken topikte yardimci olun faydali biolgiler ve resimleri vs paylasin ben nedense resim paylasamiyorum adminlee mesaj atip duzelttiricem onu :)

Ben yokken topik uyelerinin hepsi ve ben varkende topik sahibisiniz bu topik hepimizin destek olun.bana topigi kapatmayalim aktif olsun :)

değilmi ya haftasonu geldimmi aman eşim evde donat kahvaltı sofrasını :18:
öğleyin aman ailece sofradayız yesem bişey olmaz :nazar:
dışarı çıkınca ye aburu cuburu ipin ucu kaçsın sonra pazartesi olunca amanın benim ölçüler almış başını gidiyo:KK52::KK52::KK52::KK45:
fındıkkurdu biz cuma diyoruz sende katılırsan bize cumaya startı verelim:nazar:

Cjma olsun canim onu eklerim birazdan kurallara :)

Bende geldimmm bendeeee :21: kesinlikle bildirimleri cuma gunu yapalim :KK34:

Hosgeldin canimmm. K zaman cuma olculerinizi verin bende liste cikartim tablo olusturim :)

Merhaba hanımlar.. :-)
Bugün nişanlımla inanılmaz yürüdük..
Ama öyle bir çikolata yiyişim vardı ki görmeliydiniz.. :KK53:
Kan şekerim ne kadar düştüyse artık, yemek yer gibi hızlı hızlı çikolata yedim, acıkmışım demek ki.. :KK17:
O izinliyken oluyor böyle cozutmalar.. :KK17:

Merhaba hanımlar.. :-)
Bugün nişanlımla inanılmaz yürüdük..
Ama öyle bir çikolata yiyişim vardı ki görmeliydiniz.. :KK53:
Kan şekerim ne kadar düştüyse artık, yemek yer gibi hızlı hızlı çikolata yedim, acıkmışım demek ki.. :KK17:
O izinliyken oluyor böyle cozutmalar.. :KK17:

Afit olsun canım ama yağ olmasın :KK1:

bende bugün baya abarttım ama yarın böyle olmıcak zaten yarın aerobik dersim var :KK52:

güzel başlık hayırlı olsun kızlar ben de katılabilirm :KK76:

Ben de size katilmak istiyorum 2 -3 kilo vermek istiyorum aslinda dogum kilolarimi verdim ama tas gibi olmak istiyorummm spora ihtiyacim var

Daha once 1,5 yil pilates yapmistim ama bu ebru salli 21 gun pilates 88 dakika degil mi yani cok uzun o kadar yapabilen var mi acaba aranizda

Daha once 1,5 yil pilates yapmistim ama bu ebru salli 21 gun pilates 88 dakika degil mi yani cok uzun o kadar yapabilen var mi acaba aranizda

En az 30 dakika yapin ve onceden izleyin kendi problemlerinize gore hareketleri yapin bence 88 dk cok fazla 30 dk da ben ter icinde kaliyodum o video hakkaten ise yariyodu bende mi baslasam acaba ona :44:

Oh oh sevindim topik biraz da olssa senlenmis tum gun evde yoktum net yoktu..
Yeni geldim sayilir cocuklari uyutup sonrra grcmisi okuyup alintilarim tabi sporumuda yaparim insallah...

X