Herbalist Yunus Ersin

kubraguvenozturk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
16
6
29
Arkadaslar merhaba. Bi arkadasim Herbalist yunus ersini önerdi de bana. Tedavilerini uygulayan var mi acaba ?? Pcos hastasiyim da ben herhangi bir faydasi olur mu acaba??

Herbalistlere güvenmeyin derim. Pcos'da soğan kürünü deneyip iyileşen bir çok kişi var. Denek olmayın.

Herbalist ne kurban olayım ya? Abuk subuk meslekler, ne mezunu bu ne bilgisi var? Daha yeni sahte psikolog olayı türemişken sağlığınızı tıp uzmanları dışındakilere emanet etmeyin. O herbalist bilmem neler zayıflatma ilaçlarıyla kaç insanın metabolizmasını mahvederek öldürdü.

Arkadaslar merhaba. Bi arkadasim Herbalist yunus ersini önerdi de bana. Tedavilerini uygulayan var mi acaba ?? Pcos hastasiyim da ben herhangi bir faydasi olur mu acaba??
Arkadaşım ben gittim Yunus Ersin'e ama ücretsiz bir görüşme kazanmıştım 3 yıl önce öyle gittim. Tatlı dilli bir insan ama tıbbi bilgisine güvenilmez bende merakımdan gitmiştim zaten. Bana GNC nin ürünlerinden satmıştı zaten bildiğimiz GNC yani Amerika menşeyi. Cemaat kanalıyla çevre edindiği belli iyiki para vermemişim dedim paraya değecek bir tespiti olmadı zaten.

X