Herkesin bana tuhafsın demesi ? Beni saf bulmaları ve davranışlarımı kontrol edememem ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış anlamayın lütfen ama ben böyle karakterde insanla karşılaşsam ilk önce aklıma güvensizlik gelirdi.Siz oyle olmayabilirsiniz ama çok konuşunca sır tutamayacagi izlenimi verebilirsiniz.Cok da güzel kendinizi elestireniliyorsunuz bu zaten sizin zeki düşünceli biri oldugunuxu gösteriyor.Zamanla dikkat ederseniz alışkanlık edinebilirsiniz

Biri bana "bilinmeyen çiçek geldi" dese tuhaf olduğunu düşünmezdim

Ne alaka diye düşünürdüm ama normal muhabbet gibi geldi

İnsanlar fazla art niyetli sanırım

Bazı insanlarda hassas kişilik yapısı mevcut bu yüzden rahat olamayabilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurmak istemen çok normal. Belki senin de hassas kişilik yapın var. Sana "iyi aksamlar" demiyorsa demesin. Siz sadece isinizi yapin, insanlarin hakkinizda ne dusundugunu umursamayin. Bir topluluga girince otomatik olarak insanlarda onyargi olusur. Bu herseyi anlatma yonunuzu yarindan itibaren torpuleyin. Bu tamamen sizin iyi pozitif bi insan olmanizla alakali yani kendinizde kotu bir sey aramayin.

Yanlış anlamayın lütfen ama ben böyle karakterde insanla karşılaşsam ilk önce aklıma güvensizlik gelirdi.Siz oyle olmayabilirsiniz ama çok konuşunca sır tutamayacagi izlenimi verebilirsiniz.Cok da güzel kendinizi elestireniliyorsunuz bu zaten sizin zeki düşünceli biri oldugunuxu gösteriyor.Zamanla dikkat ederseniz alışkanlık edinebilirsiniz
Buna artık çok dikkat edeceğim sağolun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X