Hiç arkadaşım yok çok mutsuzum

Atas0707

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
120
190
36
Arkadaşlar eşimin tayini nedeniyle başka bir şehre yani Antalyaya taşındık 2 yıl oldu hiç arkadaşım yok pandemi nedeniyle sosyalleşemiyorum da en sonunda belki burdan Antalyada benim gibi arkadaş bulurum umuduyla yeni üye oldum

Arkadaşlar eşimin tayini nedeniyle başka bir şehre yani Antalyaya taşındık 2 yıl oldu hiç arkadaşım yok pandemi nedeniyle sosyalleşemiyorum da en sonunda belki burdan Antalyada benim gibi arkadaş bulurum umuduyla yeni üye oldum
Üç gündür hep aynı şeyi yazıyorlar
Dün de Ankara'ydi
Hergun nick ve il mi degistiriyorsunuz ?

İns canım bulursun 🙏🤗 Mersin'de yakın oraya güzeldir Antalya

Yok bence pandemi yüzünden sosyalleşemeyince daha da artacak kader ortaklarım😄😆
Vallahi bilmiyorum canım 😁 aman öyle olsada ne olacak çevre ediniyon işte ordan burdan hakkında hayırlısı güzel dostluklar kurarsın bulursun

Vallahi bilmiyorum canım 😁 aman öyle olsada ne olacak çevre ediniyon işte ordan burdan hakkında hayırlısı güzel dostluklar kurarsın bulursun
Anlamıyorum ama niye sahte nickler kullanıp böyle bir konu açayım bi şey soracağım benim yeni üye olduğumu filan anlamıyormusunuz yani sistemden bakınca konuyu bile açana kadar çatladım ya

Anlamıyorum ama niye sahte nickler kullanıp böyle bir konu açayım bi şey soracağım benim yeni üye olduğumu filan anlamıyormusunuz yani sistemden bakınca konuyu bile açana kadar çatladım ya
Yok kız başka konun yok yani gördüğüm kadarıyla belki arkadaş karistirmistir bakıyorum profiline sadece 1 konu acsmissiniz oda budur. Diğerleri başka üyelerin konuların a yorum yapmissiniz

Hadi burdan biri size güvendi görüşelim dedi, siz nasıl güveneceksiniz?

Aynı cumleleri dün biri yazdı
Yeni üye oldum ankaradayim vs vs .buradan arkadaş olabiliriz belki..
Heee bu arkadaş Antalya yazmış 🙄 bilemiyorum kimsenin günahını üzerine alamam yaptuysada güzel birşey değil milleti kandirmak

X