Gelin İç Giyim iç çamaşırı

hwa

08.07.2012 &GELİNİ&:))
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
1.115
0
32
kızlar büyük ihtimal gelinliğim ip askılı olacak gelinliğin altına ipsiz bi iç çamaşırı kullanmam gerekiyo sanırım ama karar veremedim temmuzda düğünüm jartiyer giyemem felaket sıcak olur diye düşünüyorum ipsiz olunca iç çamşırı düşer diye korkuyorum göğüslerim biraz küçükte:KK43: nasıl yapacağım bi akıl verin bana:KK31::KK30:

Canım gelinliğin içinde iç çamaşırı oluyor zaten. Sende öyle diktir kalıplı gelinlik oluyor. Benimkilerde küçük ben ayrıca silikonda koyduracağım :KK66:

tatlım sakın gelinliğin altına diktirme bişey..bikaç kişiden duydum hiçte rahat değilmiş..bende düğünümde jartiyer takım giydim..hazirandaydı benimkide ve sıcaktı..hiç bunalmıyorsun ve çokta rahat oluyor..birde göğüslerim küçük yazmışsın gelinliğin arkasını öyle bir sıkıyorlar ki 75 beden çamaşır kullanan bile düşmüyor üstünden..

gelinlikçin seni üst beden çamaşır konusunda yönlendirecek. ayrıca gögüslerinin küçüklüğünü hiç dert etme, gelinlikçiye söyle o halleder.

altına mutlaka pamuklu kilot giyin. temmuz sıcak, heyecan da var. terlesen bile pamuklu çamaşır emer ve seni rahatsız etmez.

ben ağustosta evlenmiştim. gelinliğin altına patik çorap giymiştim. ayakkabı vurmasın diye...
efil efil çok rahat ettim.

jartiyere gelince, görünüş olarak çok şık duruyor, ama heyecandan tuvaletin gelince epey zor olabilir...

hayırlı uğurlu olsun düğünün...

gelinlikçin seni üst beden çamaşır konusunda yönlendirecek. ayrıca gögüslerinin küçüklüğünü hiç dert etme, gelinlikçiye söyle o halleder.

altına mutlaka pamuklu kilot giyin. temmuz sıcak, heyecan da var. terlesen bile pamuklu çamaşır emer ve seni rahatsız etmez.

ben ağustosta evlenmiştim. gelinliğin altına patik çorap giymiştim. ayakkabı vurmasın diye...
efil efil çok rahat ettim.

jartiyere gelince, görünüş olarak çok şık duruyor, ama heyecandan tuvaletin gelince epey zor olabilir...

hayırlı uğurlu olsun düğünün...

çok sağol tatlım verdiğin bilgiler ve uyarılar için:KK16::KK54:

Merhaba . İç giyim insanlar için önemli konulardan biri bence . xxxxxxxx iç giyim alışverişlerimi yapıyorum . Memnunum çok dayanıklı ve kaliteli malzemeleri var . İyi günler

X