İçimdeki sıkıntı...

bakın şunlar gerçekten iyi prognoz işareti,raporu sevdim :)

şöyle,hani tahmin ettiklerinden büyük çıkmış,ondan cerrah çağırmışlardır. ve büyük olduğu için nasıl ağrı yapmamış hayret demişler, ancak yine de her şeyi temizlemişler. eğer barsağa invazyon olsaydı bu şekilde tereyağından kıl çeker gibi temizlenemezdi rahat olun :)

şöyle,farazi konuşuyorum örnek vermek için.

diyelim ki akciğere veya böbreğe yayıldı, bunu o yapılan ameliyatla anlayamazsınız.

genel bir pet-ct çekilir,bakılır nerede odak var,nereye yayılmış. bu şekilde anlaşılır.

ancak sizin raporda yazdığını söylediğiniz şey bende oldukça iyi bir izlenim bıraktı ,merak etmeyin :)

dilerseniz özelden de yazabilirsiniz sorunuz olursa,bildirimler arasında göremeyebiliyorum burayı kusura bakmayın :)
Allahım inşallah

Sonuçlar hala çıkmadı. Aynı tedirginlikle bekliyorum , var mı aynı şeyleri yaşayan, korkumu azcık giderecek biriöeri:KK43:

Benim annemde saplı miyom vardı cok nadir gorulen mandalina buyuklugunde ve disari cikmisti 3 4 hastane gezdik almaya korktular hem kanama olur durduramayiz dediler en son arastirmada alindi ama doktor tanidigimizdi ve hic iyi huylu durmuyor dedi hazirlikli olun demisti ama cok sukur temiz cikmisti hemen kotu dusunmeyin kayinvalidemin de yumurtaliklari alinmisti yine masum olmayan bir kistten dolayi ama o gunden sonra sikinti yadamadi cok sukur her iki ihtimalde de bunun tedavisi var aklinizdan hic cikarmayin hem temizlenmis arada kontrole gider onlem amacli belki bi tedavi uygulanir iyi olur ins cok gecmis olsun

X