İçime kurt düştü düşüyor

Firdevs_Yoreoglu

Bırak, insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun💎
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.563
9.881
Kızlar eşim 7 senelik öğretmen.

Bugüne kadar bir sürü kadın arkadaşı oldu okuldan öğretmen. Ben de hepsini tanırım. Taktik olarak değil ama yapım gereği hepsiyle ben de arkadaş oldum. Beni rahatsız eden hiç olmadı bugüne kadar. Eşimle iletişimleri vs açısından. Hiç rahatsızlık duymadım.

Bu ara okullar açıldığından beri yeni gelen bi kadın öğretmen var. Onunla da tanıştık tesadüfen, avm de denk geldik eşimle. Beraber tatlı yedik vs.

O gün onu eve bırakırken arabayla, bizimle konuşurken sesi çok yakından geldi. Kafamı da çevirip bakmak istemedim rahatsız olmaması için. Ama sanki kollarını bizim iki koltuklara dayamış bize baya yakın duruyodu. O şekilde konuşuyordu. Ben o kadar yakın durmak istemem açıkçası. Arkada normal otur yani. Neredeyse başını bizim aramıza koyacak...

Neyse o gün rahatsız oldum ama bi şey demedim. Sonra eşime "Eşin çok iyi, onu kimse üzmesin" demiş. Eşim de "Ben varken onu kimse üzemez" demiş. Eşim anlattı. Ben de "beni kim, niye üzsün ki" dedim. Değişik geldi bana.

Sonra ben bikaç gün yoktum evde. Hiç yapmadığım şey eşimin teline baktım sabah. Sabahları, evi yakın olduğu için eşimle birlikte gidiyorlar okula. Mesajlar neredeyse her gün "Ben geldim, bekliyorum". "Çıkıyorum ben de" şeklinde normal konuşmalar.

Bilmiyorum yeni evli değilim ama ilk defa böyle bi rahatsızlık hissediyorum. Eşim okula ilk defa birilerini bırakmıyor ama içimde bi şey var. Huzursuzum... Hamilelikten mi acaba?

Eşimin bana karşı davranışlarında değişiklik yok bu arada...

Son düzenleme:
Kızlar eşim 7 senelik öğretmen.

Bugüne kadar bir sürü kadın arkadaşı oldu okuldan öğretmen. Ben de hepsini tanırım. Taktik olarak değil ama yapım gereği hepsiyle ben de arkadaş oldum. Beni rahatsız eden hiç olmadı bugüne kadar. Eşimle iletişimleri vs açısından. Hiç rahatsızlık duymadım.

Bu ara okullar açıldığından beri yeni gelen bi kadın öğretmen var. Onunla da tanıştık tesadüfen, avm de denk geldik eşimle. Beraber tatlı yedik vs.

O gün onu eve bırakırken arabayla, bizimle konuşurken sesi çok yakından geldi. Kafamı da çevirip bakmak istemedim rahatsız olmaması için. Ama sanki kollarını bizim iki koltuklara dayamış bize baya yakın duruyodu. O şekilde konuşuyordu. Ben o kadar yakın durmak istemem açıkçası. Arkada normal otur yani. Neredeyse başını bizim aramıza koyacak...

Neyse o gün rahatsız oldum ama bi şey demedim. Sonra eşime "eşin çok iyi, onu kimse üzmesin" demiş. Eşim de "ben varken onu kimse üzemez" demiş. Eşim anlattı. Ben de "beni niye kim üzsün ki" dedim. Değişik geldi bana.

Sonra ben bikaç gün yoktum evde. Hiç yapmadığım şey eşimin teline baktım sabah. Sabahları, evi yakın olduğu için eşimle birlikte gidiyorlar okula. Mesajlar neredeyse her gün "ben geldim, bekliyorum". "Çıkıyorum ben de" şeklinde normal konuşmalar.

Bilmiyorum yeni evli değilim ama ilk defa böyle bi rahatsızlık hissediyorum. İlk defa eşim okula birilerini bırakmıyor ama içimde bi şey var. Huzursuzum... Hamilelikten mi acaba?

Eşimin bana karşı davranışlarında değişiklik yok bu arada...
eşimle birlikte gitmesini asla istemezdim. kendisi gitsin işe bi zahmet. bu konuda haklısın bence.

Bu eşinizle sizin aranizdaki iletiseme bağlı bişey. Siz çok normal karşılamıssiniz bu zamana kadar. Ben sabahları eşimin bı kadınla ise gitmesini gelmesini misal baştan istemem. Bu zamana kadar çok normalken şimdi ne değişti ki diğer hoş karşıladıklarınizdan farklı bişey pek yok gibi🤷

Bu eşinizle sizin aranizdaki iletiseme bağlı bişey. Siz çok normal karşılamıssiniz bu zamana kadar. Ben sabahları eşimin bı kadınla ise gitmesini gelmesini misal baştan istemem. Bu zamana kadar çok normalken şimdi ne değişti ki diğer hoş karşıladıklarınizdan farklı bişey pek yok gibi🤷
İşte sadece bi rahatsızlık hissi var.
Anlam veremiyorum ben de...

Siz bence çok elit bir kadınsıniz zira eşiniz de öyle. Bende olsam belki rahatsızlık duyardım ama eşinizle arasinda bir başka durum yok gibi geldi bana. Zira belki kadın eşinize böyle sadık ve iyi olduğunu sempatiklik besliyor olabilir. Ama canınızı sıkacak bir durum asla yok üzülmeyin kuzum

Benim eşimin de iş arkadasiyla beraber gittiği çok oldu. İlçeye gittiler beraber falan. Rahatsız olmuştum ilk başta onları yan yana otururken gördüğümde. sonra onlar aynı yerde çalışıyorlar bir şey olacaksa da yan yana gitmeleri sebep olmaz ki dedim.🙂
Rahatsız olacaksanız eşinizi bu konuda uyarın belki daha rahat edersiniz. Sonuçta kendi de gidebilir okula?

Siz bence çok elit bir kadınsıniz zira eşiniz de öyle. Bende olsam belki rahatsızlık duyardım ama eşinizle arasinda bir başka durum yok gibi geldi bana. Zira belki kadın eşinize böyle sadık ve iyi olduğunu sempatiklik besliyor olabilir. Ama canınızı sıkacak bir durum asla yok üzülmeyin kuzum

Çok teşekkür ederim :KK43: Bu ara gerçekten hormonel olarak da çok karışığım. Sanki bazı şeyler puslu geliyor bana. Ondan mı acaba diyorum... Öyledir inşallah..

Normalde bir kıskançlığınız yoksa bu şahısa bağlı bir şeyler sezdiyseniz eşinize rahatsız olduğunuzu arasına mesafe koyması gerektiğini bildirebilirsiniz. Bu tarz bir durumda aynı araçla gitmelerini de istemezdim. Daha önce de yazdım bu konuyu benim eski okulumda 3 çocuklu okul müdürü bir öğretmen ile ilişki yaşadı sonra yeni bir öğretmen gelince onu terkedip o kızla oldu. Eski ilişki yaşadığı kız da depresyona girip tayin isteyip gitti. Eşi bir şeylerde şüpheleniyordu ama ispat da edemiyordu. Kimse de eşine açık açık söylemedi. Bu arada güzel genç kızlardı ikisi de, adam 5 para etmez çirkin bir şeydi ama çok konuskan sıcak kanlı bir tipti. Sürekli eşini kötülüyordu vs vs. Bireyin öğretmen doktor polis vs olması ne yazık ki ahlaki değerlerine bir şey katmıyor. Kendi kendine gelin güvey olup kendince flört edip bir şey olmaz diyen tipler de çok. Kpssden yeterli puanı almanız yeterli zaten öğretmen olmanız için aralarında metreslik yapanı bile gördü bu gözler. Evli adama araba aldırtıp tayin isteyip ayrılıp yeni hayata başlayanlar da var kazandığı 3 kuruşu ailesine yollayıp sobalı tek göz evde yaşamaya çalışanlar da. Eşinize güveniyorsanız (ki bana eşiniz güven veren biri olarak geldi) rahatsız olduğunuzu bir bahane bulup araca almamasını söyleyebilirsiniz.

Benim eşimin de iş arkadasiyla beraber gittiği çok oldu. İlçeye gittiler beraber falan. Rahatsız olmuştum ilk başta onları yan yana otururken gördüğümde. sonra onlar aynı yerde çalışıyorlar bir şey olacaksa da yan yana gitmeleri sebep olmaz ki dedim.🙂
Rahatsız olacaksanız eşinizi bu konuda uyarın belki daha rahat edersiniz. Sonuçta kendi de gidebilir okula?

Aslında o öğretmenin okula bırakılıp, birileriyle dönmesi için bi sebep var ama buradan yazarsam çok deşifre olur konum. Çünkü belirgin bi olay. Onun için yazamıyorum. Okula bırakma da diyemem sanırım :KK43: ...

Hayatımın hiçbir döneminde kıskanmadım eşimi. Benden daha çok kız arkadaşı vardır hatta eşimin ama kadını huzursuz eden bir şey varsa genelde doğru çıkıyor. Yalnız bu saatten sonra eşiniz bırakamam derse kadın problemin sizden kaynaklandığını anlar hemen. Kimsenin ağzına laf vermeyin. Bizi kıskandı diye işyerine kadar gider dedikodusu. Eşinize güveniyorsanız kafaya takmamaya çalışın. Başka çözüm yok gibi duruyor.

Hayatımın hiçbir döneminde kıskanmadım eşimi. Benden daha çok kız arkadaşı vardır hatta eşimin ama kadını huzursuz eden bir şey varsa genelde doğru çıkıyor. Yalnız bu saatten sonra eşiniz bırakamam derse kadın problemin sizden kaynaklandığını anlar hemen. Kimsenin ağzına laf vermeyin. Bizi kıskandı diye işyerine kadar gider dedikodusu. Eşinize güveniyorsanız kafaya takmamaya çalışın. Başka çözüm yok gibi duruyor.
Kesinlikle. O kadar doğru ki dediğiniz. Ben öyle bi olayın öznesi olacak kadar kendimi düşüremem. Dediğiniz gibi kafaya takmamaya çalışmak en iyisi olacak şimdi

Genel de köy öğretmenleri aynı araçla giderler. Onun dışında bir ilçe merkezi veya il merkezi ise okul, bana birlikte gitmek çok manalı gelmiyor zaten..Bugüne kadar bir rahatsızlık hissetmemişsiniz ama bu kişiden rahatsız olmuşsunuz. Şimdi direk kişiden rahatsız olduğunuzu eşinize söyleseniz nasıl olur bilemedim..Ben olsam genel olarak kimseyle gitmemesi gerektiğini bir bahaneyle söylerdim heralde..

Aslında o öğretmenin okula bırakılıp, birileriyle dönmesi için bi sebep var ama buradan yazarsam çok deşifre olur konum. Çünkü belirgin bi olay. Onun için yazamıyorum. Okula bırakma da diyemem sanırım :KK43: ...
Ben birlikte gidip gelmelerini istemezdim. Rahatısz olduysanız vardır bir sebebi. Olmanızada gerek yok. Ne münasebet eşiniz onun şöförü değil, mecburda değil onu taşımaya.
Biriyle gitmesi gerektiren sebeb nedir bilmiyorum ama eşinize güvenmiş olamaz. Kendine araba alsın, sizin veya eşinizin sorunu değildir herhalde. Başka biriyle gitsin, taksi çağırsın. Çözüm bulsun yani ama eşinizle gitmesin

Çok teşekkür ederim :KK43: Bu ara gerçekten hormonel olarak da çok karışığım. Sanki bazı şeyler puslu geliyor bana. Ondan mı acaba diyorum... Öyledir inşallah..
Bence canınızı sıkmayın. Bakım ben cidden ultra kıskanç bir kadınım konularım var aldatıldiktan sonra travmatik ama ben bile bir sorun görmedim. Belki kadın biraz daha rahat bir yapidadir. Ama kötü niyetli esiniz değil.. Dediğim gibi belki kadinin güzel bir ilişkisi yoksa sizin gibi olmak istemiştir. Eşinizle olmazsa konuşun. Dediğim gibi mantıklı bir kadınsıniz. Karnında ki bebeğini düşünün. Tez vakitte kucağınıza alınız efenim

Bence canınızı sıkmayın. Bakım ben cidden ultra kıskanç bir kadınım konularım var aldatıldiktan sonra travmatik ama ben bile bir sorun görmedim. Belki kadın biraz daha rahat bir yapidadir. Ama kötü niyetli esiniz değil.. Dediğim gibi belki kadinin güzel bir ilişkisi yoksa sizin gibi olmak istemiştir. Eşinizle olmazsa konuşun. Dediğim gibi mantıklı bir kadınsıniz. Karnında ki bebeğini düşünün. Tez vakitte kucağınıza alınız efenim

Çok çok teşekkür ederim. Aminn 🌸

X