İdrar tahlilinde ilişkiye girildiği belli olur mu ya ?

hisis

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
43
-8
25
İdrar tahlilinde ilişkiye girildiği belli olur mu ya ? Ben olmaz diye biliyorum ama arkadaşım gittiğinde doktor ilişki mi yaşadın diye sormuş? Doğru mudur?
Edit: Düzgün cevap verecek olan versin, vermeyecek olanların alıntılarına artık cevap vermiyorum gerekenlere verdim. Ayrıca yok yasak varmış nasıl gelmiş, doktor trolledi mi deseymişiz, korkuyosak yapmıycakmışız, arkadaşım diyip kendim için mi soruyormuşum bilmem ne. Konu dışı bir sürü alıntı geldi ayrıca kendim için de açtığım konular var ben neden kendim hakkında olan bir şeyi sizden saklıyım veya arkadaşım diyeyim anlamadım? Gülsem mi sinirlensem mi bilemedim. İnsan halinden anlayanlar anlamamız için gerekli cevapları verdi. Diğerleri çok da önemli değil :)))

Son düzenleme:
İdrar tahlilinde ilişkiye girildiği belli olur mu ya ? Ben olmaz diye biliyorum ama arkadaşım gittiğinde doktor ilişki mi yaşadın diye sormuş? Doğru mudur?
bu konuları bdvye değil de cinselliğe açın ya acil cevap diye tıklıyorum yok içime girdi yok dışımdan çıktı yeter kardeşim

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar tespit edilmiştir. Anlaşılabilir..

Bu acil konuya en acilinden cevap vermek yakışır.

Cevabimi veriyorum. Acil olmayan konulariniza acil yazmayin artik yeter.

Bir kere daha acil dersem dilim uyuşacak gibi geliyor.
Okuma kardeşim meraktan girip okuyosunuz suçlusu biz oluyoruz insan gibi cevap vericeksen ver vermeyeceksen kalabalık yapma ben de boş bildirime geliyorum buraya

Cinsel yolla bulaşan hastalık idrar tahlilinde belli olmaz. Bazen cinsel ilişki sıklığı idrar yolu enfeksiyonunu tetikler ondan sormuştur.

Doktorun sorduğu neden bu kadar rahatsiz etti ?
Sonuçta hasta ve doktor mahremiyet'i var.
Evet veya hayır diyecek..
Neden bu celal neden bu telaş ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…