İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon Deneyimim

Formkliniğe gidiyorum benim tenim beyaz olduğu için ben biraz fazla hassasiyet gösteriyorum iz kalmasın diye ama birilerine sorduğumda belli değil diyorlar ama ben yakından bakınca minik delikler var henüz

Kızlar herkese merhaba. Şimdi sizlerle iğneli epilasyon deneyimimi paylaşacağım. Yüzümde hiç hoş olmayan ve çok rahatsız olduğum tüyler vardı. Ağda ile alıyordum fakat ağda cildimde kocaman bir leke bırakınca mecburen başka çözüm yolları aramaya başladım. O sırada yüzü için lazer epilasyon yaptıran bir arkadaşım vardı onunla konuştum. Neredeyse 3 yıldır, her ay bir seans yaptırmasına rağmen tüyleri yok olmamış ve cildinde lekeler oluşmuştu. Söz konusu lekeyse bu seçeneği de eledim haliyle. O sırada başka bir arkadaşım iğneli epilasyonu tavsiye etti. Kendisi yaptırmış, cildi çok güzeldi. Yaptırdığı yerle ben de gittim konuştum. (Cildimle ilgili uygulamalarda referans olmadan hiçbir güzellik merkezine gitmiyorum ben. Nedense çok korkuyorum :)) Bana yaklaşık 15 saatte tüylerimin bitebileceği söylendi. Öyle böyle başlamış oldum. Geçen yıl Haziran, Temmuz, Ağustos gibi art arda 9 saat gittim. Sonra bir süre maddi sıkıntı yaşadım ve yaklaşık 6 ay gidemedim. sonra yeniden her ay iki saat olmak üzere 3 ay art arda gittim. Bu ay son seansımdı ve tüylerimden kurtuldum. Cildim sıkılaştı. Aynaya mutlulukla bakabiliyorum. Konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa yazın. Hepsini cevaplamaya çalışacağım.
Merhabalar gittiğiniz merkezin adı neydi ve leke yapmadı mı? Ben iki yer değiltirdim son gittiğim yer o kadar iyi demelerine ve saatine 1500 lira vermeme tapmen yüzüme sçtı tüm yüzüm yanık gibi oldu napıvam bilmiyorum

X