IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Evet demek ki daha hayırlı bi zamanda nasip olacaktır inşallah, buyrun gelin bekleriz her zaman şu pandemi bitsin de, aşırı sıcaklarda gelmeyin ama gezdiğinizden bir şey anlamazsınız 🤩🤩🤩 merak ettiğiniz her şeyi de sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum burası icin🤗🌸
İnşaallah bakalım ne zamana nasip olursa.
Mayıs gibi planlamistik o zaman da.
Mayıs iyi midir?
Hangi aylar güzel gezmek için.

Gömlek de giymiyoruz. :KK70::KK70:
Bu kadar seviyorum işte ütüyü.
Aramızdaki ilişki çok seviyeli.:KK53:
Harikaymış 😂😂
İnşaallah bakalım ne zamana nasip olursa.
Mayıs gibi planlamistik o zaman da.
Mayıs iyi midir?
Hangi aylar güzel gezmek için.
Evet Mayıs da sıcak ama tabiki bi ağustos kadar değil yani, Eylülde de güzel oluyor buralar. Turla gelecekseniz zaten birçok güzelliğini görmüş olursunuz buranın az vakte çok yer sığdırabiliyorlar onlar, gün sonu mutlaka sıra gecesine götürürler sizi 🤗🤗 Göbeklitepe yi mutlaka gezdirirler gerçekten insan şaşırıp kalıyor bir kere olsun görülmesi gereken bir yer😊 Halfeti de vardır tur güzergahında diye düşünüyorum sular altında kalan tarihi yerler açısından ilgi çekiyor baya.

Dimi yaa bence dee yıl olmuş 2021 ne ütüsü artık, hem kırışıklık moda olmadı mı daha🤪🤪😂😂😂

Ayn Zeliha ya ailem burdayken çay içmeye oturduk en son(1 ay olmuştur sanırım 😊) hatırlıyorlarmış, unutmuyorlar kimsecikleri onlar🤩
Siverek, viranşehir, ceylanpınar, suruç bu ilçelere gitmedim henüz 🥰 ama halfeti, birecik, bozova, harran, akçakale buralara gittim 😂😂 daha çooook var gezilecek yer🤩
Halfeti'yi görmek bize de nasib olur umarım ya 🤲🏻
En sevdigin yeri soylememissin, en cok nereyi begeniyorsun, nerelerde vakit geciriyorsun?
Sen anlatınca icim bi hoş oldu, orda gibi hissettim ❤️

Kur'an okudum.
Bulmacalara bakındım.
Camasir makinesini calistirdim.
Simdi dizi izleyecegim canlar ♥️

Halfeti'yi görmek bize de nasib olur umarım ya 🤲🏻
En sevdigin yeri soylememissin, en cok nereyi begeniyorsun, nerelerde vakit geciriyorsun?
Sen anlatınca icim bi hoş oldu, orda gibi hissettim ❤️
Balıklıgöle çok sık gitmem ama gittiğimde ayrı bir atmosfer hissederim orada. Bir de Bozova/Çatak hoşuma gider su kenarı yeşillik bir alan orda vakit geçirmeyi severim🤗🤩

Balıklıgöle çok sık gitmem ama gittiğimde ayrı bir atmosfer hissederim orada. Bir de Bozova/Çatak hoşuma gider su kenarı yeşillik bir alan orda vakit geçirmeyi severim🤗
Merak edip baktim, çok güzel yermis 👌🏻
Screenshot_20210417-172635.png

Screenshot_20210417-172556.png

Ne demek🤗🤗❤ ülkemizde öyle güzel yerler var ki gerçekten her köşesi cennetim ezilir yanar içim bir baskadir benim memleketim yani🤩🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Haberimiz yokmuş 👏🏻👌🏻😍
İmkân bulan gezmeli Doğu, Batı, Güneydoğu demeden. Önyargıyla Güneydoğu'ya gezmeye gidip ağzı açık hayranlıkla dönen çok kadın gördüm gezide.
Şükür ben İç Anadolu'da Güneydoğu'yu yaşayıp azcık tanıyıp sonra o tarafa gezmeye gittiğim icin ön bilgim ve ön SEVGİM hatta AŞKIM vardı, giderken ayrı ağladım kavuşuyorum diye, gidince dönmemek için ayrı ağladım. 🙂

Haberimiz yokmuş 👏🏻👌🏻😍
İmkân bulan gezmeli Doğu, Batı, Güneydoğu demeden. Önyargıyla Güneydoğu'ya gezmeye gidip ağzı açık hayranlıkla dönen çok kadın gördüm gezide.
Şükür ben İç Anadolu'da Güneydoğu'yu yaşayıp azcık tanıyıp sonra o tarafa gezmeye gittiğim icin ön bilgim ve ön SEVGİM hatta AŞKIM vardı, giderken ayrı ağladım kavuşuyorum diye, gidince dönmemek için ayrı ağladım. 🙂
Ne kadar güzel🤗🤗 ben de seviyorum burayı derler bi gelirken ağlanır bi giderken burda diye. Ben ağlayarak gelmedim gerçi atanma sevinci ile geldim bakalım gidişim nasıl olacak🤭😂😂

Pazar miskinliğimm ile sesleniyorummm
Bulaşık makinesi yerleştirip çamaşırları katlamam gerek ama ben roman okudum, şimdi de örgü örüyorum yemeğim de dünden var zaten ohh keyfime bak🤪😂😂😂😂

X