Lise Yorum ve Soruları Ikinci lise cocuk gelişimi

Barajı geçmek yeterli değil baraj 180 diye biliyorum 350 felan bölümün puanı barajı geçmek başvurmak için önemli ve artık kontenjanla alıyor aöf eskisi gibi her isteyen okuyamıyor

hım açıkcası pek bilmiyorum eskiden öyleydi çok rahattı, yine de puanının aşırı yüksek olduğunu düşünmüyorum. Yeni sınav sistemine çok hakim değilim ben 2004 te kaldım :)

Işte demek istedm o kızlar okul bitermi 8 yıllara oldu ve üniversite sınavına hiç girmedim korkyrm demek istedm bi bck yılda meslek çıkışı diplomam alıp unversteye gecis yaprak aòf okurum calışırken

hım açıkcası pek bilmiyorum eskiden öyleydi çok rahattı, yine de puanının aşırı yüksek olduğunu düşünmüyorum. Yeni sınav sistemine çok hakim değilim ben 2004 te kaldım :)
Aşırı yüksek değil zaten çok emek veren biri de 2 yıllık oku uyumuyor 350 380 arası felan alıyor aöf :) aöf de eskiden sallasan geçerdin şimdi 4 yanlış 1 doğru götürüyor sallama işi de bitti:)))

Işte demek istedm o kızlar okul bitermi 8 yıllara oldu ve üniversite sınavına hiç girmedim korkyrm demek istedm bi bck yılda meslek çıkışı diplomam alıp unversteye gecis yaprak aòf okurum calışırken
Lise de okusan aöf de okusan en erkeb 2 buçuk yılda bitecek o da sınavları full geçersen

Aşırı yüksek değil zaten çok emek veren biri de 2 yıllık oku uyumuyor 350 380 arası felan alıyor aöf :) aöf de eskiden sallasan geçerdin şimdi 4 yanlış 1 doğru götürüyor sallama işi de bitti:)))

ay evet ya o kötü bazen ezber soruları oluyor mecbur boş geçiyon :) sürekli de sınav var eskiden tek sınavdı şimdi vizesi ayrı finali ayrı bütünlemesi ayrı :KK49::KK17:

ay evet ya o kötü bazen ezber soruları oluyor mecbur boş geçiyon :) sürekli de sınav var eskiden tek sınavdı şimdi vizesi ayrı finali ayrı bütünlemesi ayrı :KK49::KK17:
Anadolu yine iyi ata aöf her şehirde bi okulda sınav yapıyor kitapta vermiyor

açıktan dersleri alıp tamamlamak bir seçenek tabii ki ama bunu ön lisans yada çeşitli kurumlardan alacağınız sertifikalarla da istediğiniz işe kabul görürsünüz diye düşünüyorum.

Atatürk üniversitesi açıköğretim çocuk gelişimi okuyorum ama ikinci üniversite benim sen üniversite sınavına girsen barajı geçmek yeterli 2 yıllık önlisans bölümü var
Yarın ve pazar günkü sınavlarında başarılar o zaman :)

X