İletişim kurmalı mıyım?

Triplerden anlamıştım zaten okurken sondaki notu. 😂😂
Valla böylesi arkadaş bile çekilmiyor bende bunun arkadaş versiyonu vardı. Sürekli söylediklerini tart aman neye alındı aman neye suratı asıldı yine Naptım acaba falan hiç çekilmiyor başka yönlerden iyi olsa da.

:)
bu onun anlatımı ama
kimse kötü yönlerini anlatmaz geçmiş ilişkilerinden bahsederken
bu tip insanları zaten hep başkaları tüketmiştir hep haksızlığa uğramıştır hep kıymeti bilinmeyen taraf kendileri olmuştur :)
onlar hep çok verici çok mükemmel çok uyumlu hep sabırlı alttan alan ama karşı taraf bunun değerini bilmeyendir :)
hep kurban psikolojisinde olurlar hep beni üzdüler modunda takılırlar

birkaç ay önce arkadaş grubunda sizin gibi bi çift vardı, mekanda oturuyoruz 15 kişi rahat var
sohbet muhabbet kahkahalar gırla
kızlardan biri sizin gibi yüksek enerjili bi tip, konuşkan , sıcakkanlı
yanındaki kız ise soğuk, donuk , espirilere gülmeyen, bütün akşam bişi sorulmamışsa cevap vermeyen suratsız bi tipti
bunlar 2 saat bile oturmadılar erken saat olmasına rağmen biz gidiyoruz deyip gittiler
ortamda bir sürü yeni insan birbiriyle tanışmıştı, donuk olan kız bi kişiye bile tanıştığıma memnun oldum hadi hoşçakal demedi
neyse gittiler millet arkalarından konuşmaya başladı
meğer donuk olan kız şey demiş yanındaki arkadaşa, ben rahatsız oldum gidiyoruz demiş
bu kız buna nasıl katlanıyor bütün gece somurtup oturdu ortamın enerjisini düşürdü falan dendi hep arkasından
siz devam etseniz sizinle de ilgili bu tip şeyler olacaktır mutlaka
gerçekten ister misin böyle birini

şunu yapan birini sahiden ister misin hayatının geri kalanında
kendine bunu sor diyorum başkada bişi demiyorum kusura bakma ...
Bu da o kız gibiydi, balkonda komşularım hoş geldin nasılsın falan diye gayet samimice konuştuğunda bile yüzlerine bakmadı insanların ki öyle sık boğaz insanlar değillerdir. Çok haklısınız ben belki denge kurarız diye düşündüm sonuçta herkesten bir şeyler öğrenip esniyoruz, dönüşüyoruz.. Bende agresifim(kişiye deği, duruma), çok sabırsızım, çok hızlıyım.. ama aynı zamanda özeleştiri yapmayı da biliyorum..

Bu sefer daha bilinçli, daha sakindim yani 6 yıl ara verip tekrar aynı hataları yapmamak için kendimin gayet farkındaydım ve böyle sonuçlanmasına kızgınım..

: Lgbti bireyiz, linç tayfa lütfen bir de sizinle uğraşmayayım..
Bunu özellikle belirtmenizdeki amaç erkekler zaten öyledir dememiź için fakat aslında erkekler aslında öyle her şeye alınmazlar. Düz mantık ilerlerler yeter ki gönülleri olsun.

Fakat sizin ilişkinizde ki kadın belkide hormonları gereği alıngan, kırılgan bir yapıya sahip. O an önemsenmediğini, dinlenmediğini düşündü. O bir şeyler anlatırken siz dikkatinizi reklamlara vermiştiniz yani klasik erkekler gibi davrandınız. O da kadın olmanın hakkını sonuna kadar verdi ve triplere girdi.. Sadece olay bu..

Tabi sizin tarzınıza, taleplerinize uymuyorsa ayrılmakta haklısınız.. Olmaz, çekemezsiniz.

Bunu özellikle belirtmenizdeki amaç erkekler zaten öyledir dememiź için fakat aslında erkekler aslında öyle her şeye alınmazlar. Düz mantık ilerlerler yeter ki gönülleri olsun.

Fakat sizin ilişkinizde ki kadın belkide hormonları gereği alıngan, kırılgan bir yapıya sahip. O an önemsenmediğini, dinlenmediğini düşündü. O bir şeyler anlatırken siz dikkatinizi reklamlara vermiştiniz yani klasik erkekler gibi davrandınız. O da kadın olmanın hakkını sonuna kadar verdi ve triplere girdi.. Sadece olay bu..

Tabi sizin tarzınıza, taleplerinize uymuyorsa ayrılmakta haklısınız.. Olmaz, çekemezsiniz.
Ben erkeksi aktiflerden değilim, asla o tarz bir hareketim olmaz, konu devam etmiyordu çünkü stokta yoktu aradığımız şey. Bende sayfayı kapatmadan önce gözüm reklama ilişince merak ettim. İnanın bununla sınırlı değil. Coşkuyla neşeyle yapılan her şeyi bir şekilde ortadan kaldırıp modunuzu düşürüyor, dk lar sonra gelip telafi ettiğini sanıyor ama ondan sonrası ilgisiz, önemsemeyen birine dönüşüyor. Kadın gülmüyor ya bundan ötesi var mı? Sokakta yürüyorsunuz bi karış surat, bı sertlik, bı ketumluk, bı ciddiyet..

Enerjimi korusam olmuyor, güzelce sorsam olmuyor, tepki gostersem olmuyor.. illa ki alınıyor ve beni suçluyor bir de manipülasyonla uğraşıyorum hadi tüm bunlar yetmemiş gibi bi de burada konu açıyorum kendimden şüpheye düşerek, başka ne yapayım ya 😄

X