İlişki sarmalı içine düştüm, kurtarınnn beni!

Bu hikayede bir “sırtlan” var ama orası kesin

öğretmen miymiş şok oldum
Tahmin. İyi bir mesleğim var demiş. Hemşire de olabilir.
Bu arada asla hiçbir mesleği kötülemiyorum. Ki kendim de öğretmenim. Sadece az puanla atanmış olmalı ki çünkü akıllı biri kendini böyle komik duruma düşürmemeli diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

27 yaşında manit kelimesinii kullanan mesleği iyi biri mi?
ok.
aşırı vizyonsuzluk içeriyo ya.

Aaa aşk olsun. Hemsireyim 90 puanla atandım zamanında

Ay yok biliyorum anladım ben sizi. Emoji de koymuştum espri amaçlı yazdım

Ben ortada bi ilişki göremedim. Avukatı istiyosunuz, ama o sizi istemiyo. Nasıl aşık edebilirim demişsiniz, keşke o kadar kolay olsa, bizim bi lafımızla olsa yani

4 yıl önce biten ilişkideki kişiye yazınca gerçekten seni unutmadığını düşünmüşsün inşallah gerçekten inanmamışsındır, çünkü yazdıklarına bakılırsa saftirik değilsindir. Saçmasapan evlilik yaşamak istiyorsan evet 3den biriyle evlenip başka konular aça bilirsin foruma. İnşallah gönlüne göre biri çıkar. Boş ver kovalama böyle şeyleri. Nasibin seni bulur.

Kusura bakmayın açik yazicam resmen aranıyorsunuz. Derdiniz evlilik sanirim ve bunun için dört bir yana saldırıyorsunuz.

Ayrica statükocu bir insan olduğunuz çok belli. Avukata mesela direkt avukat diye yürüdüğünüze o kadar eminim ki...

ama siz baya aşmışsınız zaten,hayatımda hiç bir zaman bu şekilde bir ilişki sarmalına düşürmedim kendimi,birini sevdiğimde anlarım ve başkalarına gözüm kaymaz,ya da aklıma bile düşmez.bu tarz şeyler bana çok ters.siz sanırım ya şıpsevdisiniz ya da aşka değer vermeyen hafif meşreplerensiniz.kusura da bakmayın hiç alınmayın neyse o,siz 3 erkeği döndüre döndüre acaip isimli taktiklerinizle etrfınızda tutatken başa bir isim bulamadm.size kimse yardım edemez bence,dua edelim 4. kiş dahil olmasın,bu gidişle o da yakın gibi labirente hoşgeldinizzzzz ,korkunç

Ablacım sizi kim bu kadar sevmedi de bu hale geldiniz.

Bizde "ergen" olduk ama bu kadar olmadık.
Üyeliğini de iptal etmiş zatı muhterem

Bence insanlara yapışan taraf sizsiniz. Yalnız kalmaktan yani kendinizle başbaşa kalmaktan korktuğunuza göre sizi tanıyanların da sizinle doğru düzgün ilişki kurmaması çok doğal. Siz bile tek kalmaya tahammülüm edemezken...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…