İlk buluşmada nişan bohçası hediye

ne alakası var
pıdecıye varana kadar bırsuru yemek yapan yerler var

adam yoldan geldi uçakla .. kız yoldan geldi otobüsle ve makul bir yerde buluştular.. ist trafiğinde napsalardı balıkçıyamı götürecekti kızı..

sımdı darkmore tee bulundugu sehırden benım ıcın gelse...
bende onu pıdecıye gotursem
ozensız olmaz mı yanı
pidecıden baska alternatıf olmasa neyse
tum ıstanbullular ıocın var o ıstanbul trafıgı
o lokantaya gıdenler ışınlanmıyor

adam yoldan geldi uçakla .. kız yoldan geldi otobüsle ve makul bir yerde buluştular.. ist trafiğinde napsalardı balıkçıyamı götürecekti kızı..

Siz bu bilgilere nereden sahip oldunuz acaba?

hakikaten bu ayrıntıları sen nereden biliyosun:))

valla benım bu adam ıcın dusuncem
görgüsüz

hedıye almanın bı şıklıgı olur
nasılsa yıne gorusurler
ne bu toplama hedıye...

yahu bunların vakti yok.. dönecekler.. adam memleketine kız memleketine gidecek..
sana ayıp tabi o kadar yol gelcem antep yemeği yemeden döndürürsen olmaz:))

Hediyeler için bişey diyemem de ilk buluşmada pideciye götüren adamdan cacık olmaz.

Adam yurt dışında yaşıyorsa başka bir ülkeye kapağı atmak için değerlendirebilir nagehan kardeş, başka türlü gideri yok adamın sanki.

valla benım bu adam ıcın dusuncem
görgüsüz

hedıye almanın bı şıklıgı olur
nasılsa yıne gorusurler
ne bu toplama hedıye...

Ne belli yeniden görüşecekleri, belki arkadaşın arkasaşı bu yorumlardan etkilenip görüşmeyecek daha, adamın elinde mi kalsın hediyeler, vermiş ilk fırsatta

Ben bohcalik bir durum goremedim tamamen sizin abartmaniz.
Adam yurtdisindan geliyorum demis hediyeyi bol tutmus.
Ki siz abarttiginiz icin bol diyorum yoksa bana gore gayet makul hediyeler.
Bence ilk buluima ilişki için daha sadece dha göz dolduran bir hediye seçse daha makul olurdu. Misal o kadar parası varsa daha hoş tek bir hediye alması daha iyi olmaz mıydı?

Göz boyama para bende izlenimi oluştu bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…