İlk buluşmada nişan bohçası hediye

pideci hiç olmamış saat yada çanta tek seçenekken iyiydi de ülkemizde bile power bank en ucuzu 20 tl den başlıyorken ne gerek varmış

hayır yıllardır birbirlerini tanıyorlar..
ilk buluşma denilince birbirlerini hiç görmemiş gibi bir durumları yok yani..
çocuk 1 senedir iş nedeniyle yurtdışında ..

şöyle açıklayıcı bir bilgi versenize baştan:))
kendi çabamızla çözmek durumunda kaldık bak.
belliydi tanışık olduğunuz atışmalarınızdan:))

Katmer yemeden gitmem
Bu arada avmlerde cok ozrnli secenekler var gercrkten

aynen oyle
ozaman avm ye gıdene kadar bı sosıslı ve salgam suyu hületselermıs yanı...

dimi

kısıtlı zaman dıye pıdecıye mı gıdılır
ınsanlar ıs gorusmelerıne gelıyor toplantıya yarım saatlıgıne duzgun yere gıdıyorlar

asil değil de dedin..
ingiliz kraliyet ailesi olarak adamı asil bulmadın onu da söyle

Ilk bulusmada yemek disinda anca kahve icilerek vakit gecirilir ama, sinemaya gitmeyecekler sonucta.hos bir yerde ayakustu olmayacak sekilde yemek vekahve gayet mantikli.

asil değil de dedin..
ingiliz kraliyet ailesi olarak adamı asil bulmadın onu da söyle
kız gercekden asil degıl
kendınden emın adam kendı begenısı dusuncesıyle 1 tek sey alır gelır onemlı olan dusunmesıdır bu yeterlıdır
sonra hedıye almak ısterse alır verır veremıyorsa gonderır kargoyla suprız yapar şıklık yapar

bohca gıbı ne bu boyle hepsını bırden
hedıye hücumu

Hediyelere ne kadar para harcadigina ve hangi ulkeden geldigine bagli.
Bazi ulkelerde teknloji olsun marka giyim aksesuar olsun turkiyeden daha ucuzdur..
Yine ayni fikirdeyim canta saat bileklik fln getirmis adam, powerbank da abes gelmedi isine yarar demistir heryerimiz teknoloji oldu yani.

Ilk bulusma evet ama yillardir tanisiyorlar demissiniz, belli bir samimiyetleri yok mu?
Arada samimiyet olmasa ne diye geldigi gibi bulussun o zaman arkadasinizla..

Arkadasiniz da para bende imaji ciziyor diye dusunuyorsa zaten gorusmemesini oneririm.
Para bende imaji bence getirdigi hediyelerle degil daha cok tavirlarini gozlemleyerek anlasilabilir.

Antep kanunlarinda yok boyle gorgusuzluk
aynen oyle
adam gercekden abartmıs ama yanı
herseyınde bı usulu var

hanı ortaokul lıse cagında degılız kı
adam gormus gecırmıs nerde nasıl davranılması gerektıgını bılmesı gerek

isimde nagihan ya
şunu şuraya kondurmasak olmaz şimdi ..

kıskanıyorsun kızımmmmm

işte bilememiş napsın.. yıllardır sevdiği kızla buluşucam diye toplamış gelmiş

Çeyiz bohcası ne ya. Adam incelik yapmış hediye almış ama yaranamamış.

Dogal adam. Sanki hep 5 yildizli otelin restoran bolumunde yemek yiyoruz evlenince. Goz boyamaya calisan adam ilk bulusmada kendini farkli gostermeye calisirdi. Calismamis iste. Oldugu gibi davranmis. Bu ozensizlik degil bana gore.

Hediye olayina gelince pideci kismina bakarsak adam gosteris icin yapmiyorsa neden bu kadar hediye aldi bunu dusunelim? Genelde yurt disindan gelirken konu komsu akraba arkadas bi dunya sey ister. Adam o sekilde almaya alismistir. Bu da gosteriyo ki adam eli bol, dogal, oldugu gibi gozuken, iyi biri. Tespitin babasini yaptim. Dagilin :)

Ya birde şöyle birşey var adam yurt dışındaymis uzun zamandır ortaya özlemiştir pideyi..mesela ben biri beni gelirgelmez cigkofteciye götürse kim olduğuna bile bakmadan çeker giderim yani..Allahım bir cigkofte uğruna neler feda edebilirim dusunun:))

isimde nagihan ya
şunu şuraya kondurmasak olmaz şimdi ..

kıskanıyorsun kızımmmmm

işte bilememiş napsın.. yıllardır sevdiği kızla buluşucam diye toplamış gelmiş

bıkere ben kızın yanına o adamı yakıstıramadım
kız naif ınce dusunen bı kız
bu adamla mutlu olur ınsallah

Çeyiz bohcası ne ya. Adam incelik yapmış hediye almış ama yaranamamış.

nısan bohcası gıbı demek ıstedı orda arkadas

Daha önceden tanıştıklarını yazmışım zaten. Ama şuanki dırum farklı. Birliktelik için ilk adımlar atılıyor. Uzun zamandır yüzyüze görüşülmemiş. Kızı kandırmaua calışır gibi geldi bana. Cok ısrarcı yada garantici. Param var algısı yaratan bu kadar hediye düşünen bir erkek bir zahmet pideciyw gitmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…