Düğün Ilk dans müziğine karar veremiyorum

clemantin

Her şey güzel olacak... :)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
562
818
Kızlar ekimde düğünüm var ilk dansımız için aklımda bir kaç müzik var ama karar veremedim.işte şarkılarım :

favorim kayahan "seninle her şeye varım" bu biraz hareketli olduğundan ayak uydurabileceğimizden pek emin değilim, yoksa en çok hoşuma giden bu.
2- çelik "sevdan gözümün bebeği"
3- zuhal olcay "pervane"
4- fatih erkoç "sensiz olamam"

karar veremiyorum :44: lütfen yardım edin :KK34:

Kızlar ekimde düğünüm var ilk dansımız için aklımda bir kaç müzik var ama karar veremedim.işte şarkılarım :

favorim kayahan "seninle her şeye varım" bu biraz hareketli olduğundan ayak uydurabileceğimizden pek emin değilim, yoksa en çok hoşuma giden bu.
3- zuhal olcay "pervane"

rafet ömrümün sahıbı

3- zuhal olcay "pervane"

Evet Kayahan'ın şarkısı dansa uygun değil, giriş müziği olabilir belki.

Fatih Erkoç'un şarkısı da çok güzel ama o da uygun gelmedi bana. Yani hem şarkıda bağlamalar var hem de hareketli yerleri var.

prova yapmakta fayda var tabi ama farklı şehirlerde olunca oda zor oluyor :KK43: artık düğünden önceki gün yapmaya çalışır deneriz, bakalım teşekkürler kızlar :KK34:

biz düğünden önce yaklaşık 1 hafta prova yapmıştık kocacımla.
bryan adams "have you ever really loved a woman" ile çoook da güzel olmuştu.
tavsiye ederim.

canım seferad - seni ne çok sevdiğimi şarkısını öneriyorum:KK76:

Biz salona "Senden başka" şarkısıyla girdik ve ilk dans şarkımız aylar öncesinden dinlerken "dans şarkımız bu olmalı!" diye karar verdiğimiz BAHA-KUTUPTA YAZ GİBİ idi... :KK66:

Yaa büyük kararsızlık bu benim içinde ben Göksel-Rüzgar diye düşünüyorum bilmiyorum o şarkıyı ilk duyduğumda o zaman düğün yapmamayı nikahtan evlenmeyi planlıyorduk,düğünüm olsaydı bu şarkıda dans etmek isterdim demiştim nitekim sonra düğün yapmaya karar verdik ama insanın başına gelmedikçe dikkat etmiyormuş sanırım bazı şeylere düğüne girer girmez direk dans mı ediyordu gelinle damat eğer öyleyse aynı şarkıyla girer ve dansa başlarsak şarkıdan biraz girişte çalmış olur vee çook güzel dans edemediğimizi çok göstermemiş oluruz sevdiceğimle misafirlerimize :)):26:

Yaa büyük kararsızlık bu benim içinde ben Göksel-Rüzgar diye düşünüyorum bilmiyorum o şarkıyı ilk duyduğumda o zaman düğün yapmamayı nikahtan evlenmeyi planlıyorduk,düğünüm olsaydı bu şarkıda dans etmek isterdim demiştim nitekim sonra düğün yapmaya karar verdik ama insanın başına gelmedikçe dikkat etmiyormuş sanırım bazı şeylere düğüne girer girmez direk dans mı ediyordu gelinle damat eğer öyleyse aynı şarkıyla girer ve dansa başlarsak şarkıdan biraz girişte çalmış olur vee çook güzel dans edemediğimizi çok göstermemiş oluruz sevdiceğimle misafirlerimize :)):26:

bu yazıyı ilk görünce nedendir bilmem mustafa ceceli-hastalıkta sağlıkta geldi aklıma canım :nazar:

X