İmdattt,Mutfak Halısı

AYN

SİDİKLİ
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.489
7
Arkdaşlar,
mini mutfağım için halı arıyorum
kanımca 15 m kare falan mutfak ama halı daa küçük olucak
yerler krem desenli fayans,dolaplarımda krem ve kahve tonlarında
ona göre mutfağıma nasıl bi halı alimm
mümkünse ki mümkündür
resimli örnekcikler koyarsanız çok bahtiyar olacağım,
elleriniz dert görmesin
durum acuk acildir
h.sonu almayı düşünüyorum da,
şimdiden teşekkürler

halıyıı napacannn aynnn'ım at yere güzel bir kilim daha hoş olur bencee yada metrelik yolluklar var bazılarının enleri geniş onlardan kestirip kenarlarına overlok çektir....

halıyıı napacannn aynnn'ım at yere güzel bir kilim daha hoş olur bencee yada metrelik yolluklar var bazılarının enleri geniş onlardan kestirip kenarlarına overlok çektir....

evde bi tane koşturan zıpa olunca yolluktan kayıp düşüyo
o bakımdan acuk zemine yapışsın diyom
emme kalın kilim de olabülürr
model koy len tembellik etme
beş dk. da bize çalış

yavrummm modeli halıcı lara gidince görecen zatiii sen orda kocaman rulo larda sarılı oluyo onlar aynnn2ımm....

15 m2 küçükmü delüü

o kadar büyük halıyı neetcen benim halılarımın yarıs kaşmir yarızıda gümüşsuyu

kesinlikle gümünşsuyunu tavsiye ederim canım

son-moda-hali2.jpg
ROYAL-NATURA-serisi-3-5m2-makina-halisi-SIFIR__15434489_0.jpg

derihal10pv2.jpg

15 m2 küçükmü delüü

o kadar büyük halıyı neetcen benim halılarımın yarıs kaşmir yarızıda gümüşsuyu

kesinlikle gümünşsuyunu tavsiye ederim canım

büyük müü
o zaman 5 m karedir:)
cidden minicik mutfağım
amerikan mutfak oldundan bana 15 gibi gelmiştir:)

benim halılarım o kadar karışık markaki merinosta var padişahta var gümüşsuyuda var dinarsuda var.bende mutfağıma merinosu daha yeni aldım modeli çok tatlı resim koymayı bilseydim koyardım ama daha yeni üye olduğum için bilmiyorum ama sana dinarsuyu tavsiye ederim dokuları çok güzel..kaymaz istiyorsan ki alt komşumun öyle bir halısı var.altı kaymaz tabanlı halı fileks tipi kestirme bir halı alabilirsin ben 2 metrecik bir yolluk aldım mutfağım çok büyük değil zaten ben evde boydan boya halı sermeyi sevmiyorum ortada olması daha şık ama senin çoçuğun olduğu için altı kaymaz tabanlılardan alabilirsin.birde yeni gördüm pendikte kenarları deri vinneks ortası ince halı ama o kadar şık ki anlatamam salon içinde var yolluğuda var paspasıda vardı çok şıktı.ama nasıl yıkanıyor onu sormadım.4m karesi 250 ytldi evime uysaydı alıcaktım.İnşallah kendi evim olunca alıcam onlardan..mafoldumben

benim halılarım o kadar karışık markaki merinosta var padişahta var gümüşsuyuda var dinarsuda var.bende mutfağıma merinosu daha yeni aldım modeli çok tatlı resim koymayı bilseydim koyardım ama daha yeni üye olduğum için bilmiyorum ama sana dinarsuyu tavsiye ederim dokuları çok güzel..kaymaz istiyorsan ki alt komşumun öyle bir halısı var.altı kaymaz tabanlı halı fileks tipi kestirme bir halı alabilirsin ben 2 metrecik bir yolluk aldım mutfağım çok büyük değil zaten ben evde boydan boya halı sermeyi sevmiyorum ortada olması daha şık ama senin çoçuğun olduğu için altı kaymaz tabanlılardan alabilirsin.birde yeni gördüm pendikte kenarları deri vinneks ortası ince halı ama o kadar şık ki anlatamam salon içinde var yolluğuda var paspasıda vardı çok şıktı.ama nasıl yıkanıyor onu sormadım.4m karesi 250 ytldi evime uysaydı alıcaktım.İnşallah kendi evim olunca alıcam onlardan..mafoldumben

tamam canım teşekkür ederim
pendik de nerde gördün

benım mutfagımda krem fayanslı dolaplarımda krem ve kiremit rengi karısık çiçekli acık renk halı aldım ve pisman oldum su lekesi o lekesı bu lekesı derken kiri okadar cok gosterdıkı hemen kaldırdım orataya bi kilim attım valla cok pratık oldu yerlerı sılecegım zaman kilimi kaldırıverıyorum siliyorum bence halı yerıne mutfakta kılım gıbı spor tarzda bıseyler daha uygun olıyor arkadasım.

Canım sakın açık renk alma,ben mutfak halımı değiştirmek zorunda kaldım,su bile leke yapıyordu..
Daha önce bir arkadaşa koymuştumm bulursam koyarım fotosunu..
Çok kullanışlı,hem rengi krem dolaplarada uyuyor..

bende koçtastan buyuk pas pas tarzı bıse aldım benmkıde halıydı hemde kremmmm ve tuylu gıbı

X