insan neden yalan soyler?

haziran26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
924
455
Ilk kez yalanina sahit oldum.esim nobet usulu calisiyor.geceden cikti kahvalti yapiyorduk baktim pek yemiyor kahvalti yapip mi geldin dedim hayir yiyorum iste dedi ama yemiyor yani.neyse aksam oldu face a bakiyor bu bir baktim bir kiz arkadasi mesai sonrasi kahvalti diye foto paylasmis bir kac kisi e aralarinda kocam da var.sok oldum neden sordugum halde soylemedin dedim ?iste uzulmeni istemedim tartisma cikarirsin diye senle de yedim vs gibi bir yanit aldim.
Simdi ben bu adama nasil guvenecegim?insan saklamak istedigi bir sey olmasa yalan soyler mi?aldatiliyor muyum?
Cok uzgunum

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
Ilk kez yalanina sahit oldum.esim nobet usulu calisiyor.geceden cikti kahvalti yapiyorduk baktim pek yemiyor kahvalti yapip mi geldin dedim hayir yiyorum iste dedi ama yemiyor yani.neyse aksam oldu face a bakiyor bu bir baktim bir kiz arkadasi mesai sonrasi kahvalti diye foto paylasmis bir kac kisi e aralarinda kocam da var.sok oldum neden sordugum halde soylemedin dedim ?iste uzulmeni istemedim tartisma cikarirsin diye senle de yedim vs gibi bir yanit aldim.
Simdi ben bu adama nasil guvenecegim?insan saklamak istedigi bir sey olmasa yalan soyler mi?aldatiliyor muyum?
Cok uzgunum

sinir bozucu bir durum olmuş:26: kıskançmısınız siz arkadaşlarıyla falan bir yerlere gitmesine laf ediyorsanız belki o yüzden söylemek istememiştir. hem iş arkadaşları evli olduğunu biliyodur diye düşünüyorum:KK49:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1987 gün geçti.

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.117
998
31
Cok uzgunum

kalabalık bi şekilde kahvaltı yapılmışsa işte...
aldatılıyormuyum diye düşünmeyin bence..eşinizin halinden tavrından bunu en iyi siz anlarsınız.........

ASYA30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2013
2.841
1.301
Cok uzgunum

bunu aldatmaya bağlamış olman ilginç geldi
evet bir yalan var ortada ama neden ilk aklına gelen şey aldatılıyor olmak
bence önce bunun nedenini düşün
demekki bu konuda daha öncede olumsuz hisler yaşamışsın
büyütmeye değceğini sanmıyorum
yapabilceğin en iyi şey
sonunun tartışmayada varsa doğru söylemnesini beklediğini kendisine iyice anlatman

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158
Cok uzgunum

İş yerinde arkadaşlarla kahvaltı yaptık deseydi kızabilecek bir insan mısın? Öyleysen bu yüzden yalan söylemiş olabilir. Ama bu da kabul edilemez. Kızmaman gerektiğni düşünüyorsa konuşarak halletmeliydi bence. Yalan söyleyerek değil. Ama yok ılılmlı bir insansan buna da kızmazdım diyorsan sakladıysa bir sıkıntı vardır gibi geliyor.

eylul05

♪ ♫
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
24.885
681
yok ne aldatması sizde :KK30::KK30:

belli ki birlikte kahvaltılar edilmiş eşinizde faceye resim koyacaklarını tahmin etmedi tabi :KK1: kıskançlık yapmayın kızmayın diye söylememiş ama hoş değil tabiki tavrınızı koyun ama aldatma falan düşünmeyin yaniii :KK31::KK31:

haziran26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
924
455
Yalan soylemesini anlamlandiramadim arkadaslarla atistirdik birseyler dese sorun yapmazdim yani o yuzden bilemiyorum ne dusunecegimi kafam yuregim allak bullak.esim kiskanc oldugumu sorun cikaracagimi ima etti ama sorun yalan soylemeseydi cikmayacakti.buz gibi sogudum nasil duzelecek bilmiyorum.

ezgiiyilmaz

DUALAR KADERİ DEĞİŞTİRİR.
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
385
20
31
ılk kez yalanina sahit oldum.esim nobet usulu calisiyor.geceden cikti kahvalti yapiyorduk baktim pek yemiyor kahvalti yapip mi geldin dedim hayir yiyorum iste dedi ama yemiyor yani.neyse aksam oldu face a bakiyor bu bir baktim bir kiz arkadasi mesai sonrasi kahvalti diye foto paylasmis bir kac kisi e aralarinda kocam da var.sok oldum neden sordugum halde soylemedin dedim ?iste uzulmeni istemedim tartisma cikarirsin diye senle de yedim vs gibi bir yanit aldim.
Cok uzgunum

peki kahvaltı ettım deseydı kızarmıydınız_?? Neden yalan söylemıs olabılır..

hatibulut

canım oğlum :)
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
7.098
863
37
Cok uzgunum

benm eşimde güya çok dindar ama çok yalanını yakaladım buna çözüm yok maalesef:KK31:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1235 gün geçti.

millan

la havle vela isla bonita
Pro Üye
23 Kasım 2011
12.342
15.580
bazen olaylar senın ıstegının dısında gelısıyor..

belkı kocan bı anda kendını arkadaşlarıyla o masada buldu,onları kıramadı..

eve donuncede sana söylemek ıstemedı,belkı uzulursun veya suan dusundugun gıbı senaryolar uretebılırsın dıye..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 642 gün geçti.

Yavrukusun annesi

Olgunlasmayi uman ham meyva
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
1.352
323
Aldatma diye düşünmeyin kalabalık grupmuş ama yalan söylemesi sizden çekinmesinden de olabilir. Niye gittin evde niye yapmadın kızlar da varmış vs şeklinde bi tepkide bulunur muydunuz eğer söyleseydi. Yani bunu düşünüp çekinmiş olabilir mi

haziran26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
924
455
benm eşimde güya çok dindar ama çok yalanını yakaladım buna çözüm yok maalesef:KK31:
Peki nasil guveniyorsun.yalan en tahammul edemeyecegim durum
bazen olaylar senın ıstegının dısında gelısıyor..

belkı kocan bı anda kendını arkadaşlarıyla o masada buldu,onları kıramadı..

eve donuncede sana söylemek ıstemedı,belkı uzulursun veya suan dusundugun gıbı senaryolar uretebılırsın dıye..
umarim oyle olsun.bugune kadar itimadim tamdi asla toz konduramazdim ama bu yalan beni bitirdi yasamiyorum sanki hala inanamiyorum .sonuctA Gece mesaisindeyim dese ne bileyim nerde?bir kac gundur yara yapiyor dye yuzugunu de cikarmisti hic suphe etmedim ama simdi aklima iyi seyler gelmiyor.guvenimi Inanilmaz zedeledi.
Ustelik ozur bile dilemedi:KK43:

Son düzenleme: