Insanity Max30 günlüğüm

ben kendime hep şişkoyum derdim de hiç bu kiloyu görmediydim evlilik yağ olarak yaradı :-)
Herkesin başına geliyor evlilikde yağlanmak kuzum ya:) gerçi ben 5,6 yıl öncesine kadar hep 67, 65 kilodaydım ama sıkı değildim nerdeyse şimdi giyiyorum o kıyafetleri ... Bana sonradan oldu ne olduysa kuzum :) metobolizma zayıflamaya başladı bide Homeoffice çalışma düzenine geçince böyle oldum :)

Herkes bel ölçüsünden muzdarip galiba :rolleyes::rolleyes: Anaamm nasıl zayıfmışsıın maşallaah, ama dediğin gibi iskeletor gibi olmak da iyi değil hiç. kuzumm kilo önemli değil, sıkı durmak önemli, o yüzden sadece diyetle olcak iş değil diyorlar yaa. Önemli olan aynada kendimizi güzel, bakımlı ve dinç görmek bence. Onun için de orantılı bir vücuda ihtiyacımız var.. Bunu da shaun t ile başarıcaz :KK49::KK49:
Zayıf diyene bak kız sen 54 değil miydin boyda 172 cm değil miydi ????

abooo ben kaçırmışmıyım senin kiloyu anam bide bayram şekeri diyo kendine :-) git kızımmm dalga mi geçiyon :p ayy inşallah kilo verme derdi hiç cekmezsin ben boyumdan o kadar az kiloda olcam yerimden kalkmam :KK70:
ay kuzum öyle deme orantısız olunca 60 gösteriyorum :KK70: diyorum ya kilo hiç önemli değil önemli olan sıkı, orantılı vücut, 60 olayım sıkı olayım derdndeyim ben :KK70:

ay kuzuumm ağzın bal yesin inşallah dediğin gibi olur da görürüm kasları, ay kas falan umrumda değil de toparlanayım azıcık yaa. Sen de çok iyi gidiyorsun canımm böyle devam edersek değişimleri görücezz :21::21:

hee kuzum aynı bayram şekeri gibiyim :KK22::KK22: senin kilon,boyun kaç canımm?
1 68 boy kilo 71.78 600 den düştüm yiyerek ve spor yaparak emziriyorum çünkü göbek en son 101 cm di korkudan bayadır ölçmedim hedefim 60 bakalım inşallah

1 68 boy kilo 71.78 600 den düştüm yiyerek ve spor yaparak emziriyorum çünkü göbek en son 101 cm di korkudan bayadır ölçmedim hedefim 60 bakalım inşallah
Bende de göbek 103 şu an bel 83 . Tr' ye gitmeden 101 di göbeğim.. Göbek 60 olmaz kız bel 60 olur , göbek 90 olur heralde , ayy yanlış mı biliyorumm kıı bilen biri aydınlatsın şekerler ????????

Canlaaar bu arada shaun t'nin cize diye bi programı var, dans programı.
Baya yararlı gibi gözüküyor, çok da eğlencelii, max30a bunu da eklemeyi düşünüyorumm var mı katılmak isteyeen?

Bi bakarık ayy ben pilates eklemeye başladım bugün.. Ama bugünkü programı sevmedim pek etkili gelmedi.. Aslında sende pilates ekle kız sıkılaşmana fayda sağlar çabucak...

Kızlar Seda bana diyet topiğinde meydan okumuş, aşağıdaki programı eklesene Max30 sonrasına demiş.. Kız ben pabuç bırakır mıyım ona, yapmazsam ne oluyum. Yarın bunu yapcam max30 sonrası.. Sıkı bi çalışma ama farketmez anam... Bir gün yaparım . Benim maksadım Max sonrası pilatesle kasları uzatıp incelmek sıkılaşmak .. Bu daha çok yağ yakımına yarar.. Ama görcen sen Seda Meydan okumak neymiş görürsün kız :KK70:

Anam pilates diyo ya laaa
O zaman hergün yaparım ki ben bunu laa :KK73:

X