Insanity Max30 günlüğüm

sağol ablacim bu eklem agrilarindan o kadar bıktım ki anlatamam ileride ne yaparım hiç bilmiyorum belim hergün sabah ağrıyor zaten allah sonumu hayır etsin
Canım eriyen aspirinlerden al ya da ağrı kesici birşey al..

Eger üzerine basamıyorsan programı deneme tekrar kuzum.. Eger ağrılarını program arttırıyorsa kuzum başka program yapabilirsin seni zorlamıyacak kuzum. Sağlık için yaparken , spor uğruna sağlıkdan olmanın anlamı yok değil mi tatlım..

Sen kendini kontrol eden ve bu konuda mantıklısını yapacak kapasitedesin, doğru kararı vereceğinden eminim canım.

ama allah için yakisikli değil mi :KK70: bilmiyorum programı bırakmak istemiyorum burdan kopmak istemiyorum bu agrilarin kilodan kaynaklandığını düşünüyorum bir an önce iskeletimdeki fazlalığı atmam lazım biliyoruz :mad:
Sempatik evet ama yakışıklı bulduğumu söyleyemem :)
Fazla kilolardan kaynaklı olabilir evet canım.. Eger üzerine basamazsan zaten devam etme, başka programa geçsende bizden kopmazsın şekerim.. Sen geldiğin sürece paylaşım yaptığın sürece hep birlikdeyiz inşallah.. Ama inş bırakmak zorunda kalmazsın, bunu hiç mi hiç istemem biliyorsun aslında...

Sempatik evet ama yakışıklı bulduğumu söyleyemem :)
Fazla kilolardan kaynaklı olabilir evet canım.. Eger üzerine basamazsan zaten devam etme, başka programa geçsende bizden kopmazsın şekerim.. Sen geldiğin sürece paylaşım yaptığın sürece hep birlikdeyiz inşallah.. Ama inş bırakmak zorunda kalmazsın, bunu hiç mi hiç istemem biliyorsun aslında...
biliyorum ablam sağolasin :* ilk anki gibi değil agri üstüne basiyorum şükür bırakmam inşallah çünkü o sinava en en en azından 59kilo olarak girmek istiyorum çok istiyorum ama hakikatten istiyorum :KK70: :KK70: kafayı yemek uzereyim sanırım :KK70: kilo yüzünden

biliyorum ablam sağolasin :* ilk anki gibi değil agri üstüne basiyorum şükür bırakmam inşallah çünkü o sinava en en en azından 59kilo olarak girmek istiyorum çok istiyorum ama hakikatten istiyorum :KK70: :KK70: kafayı yemek uzereyim sanırım :KK70: kilo yüzünden
Canım sevindim basabilmene.
İnşallah kuzum, ama stres yapma sakın, o zaman vücudumuzu zora sokarız.. Çaktırmadan hızlanmaya bak ( nasıl çaktırılmıyacaksa onu bilmiyom işde ) :))

Canım sevindim basabilmene.
İnşallah kuzum, ama stres yapma sakın, o zaman vücudumuzu zora sokarız.. Çaktırmadan hızlanmaya bak ( nasıl çaktırılmıyacaksa onu bilmiyom işde ) :))
ister caksin ister tinlamasin valla yürüyüşu iki saate çıkardım günlük ben :) max da yapıyorum agir yavaş ne kadar olursa artık bu ayı kendime kamp ayı yaptım kilo + ders canima yetti gari

Kız Seda !!! Aloo program diyorummm , yaptım diyorummm , hiç zorlanmadııımmm diyoruuumm , tık yok kız senden :)) ????
Kız onda ne varda zaten kolay, ben sen yap hırslan diye öyle demiştim:confused:
Kızlar ben kötü oldum ya tansiyonum mu düştü şekerim mi bilmiyorum küçük Bi baygınlık geçirdim, oğlumu kreşten almaya gittim geldim eve koltuğa zor düştüm, tutuna tutuna mutfağa gidip bişeyler yedim, gözüm açıldı çok fena oldum siz siz olun sağlıklı beslenmeden şaşmayın, hele de benim gibi sürekli ayakta ve emziren Bi anneyseniz:KK43:

Kız onda ne varda zaten kolay, ben sen yap hırslan diye öyle demiştim:confused:
Kızlar ben kötü oldum ya tansiyonum mu düştü şekerim mi bilmiyorum küçük Bi baygınlık geçirdim, oğlumu kreşten almaya gittim geldim eve koltuğa zor düştüm, tutuna tutuna mutfağa gidip bişeyler yedim, gözüm açıldı çok fena oldum siz siz olun sağlıklı beslenmeden şaşmayın, hele de benim gibi sürekli ayakta ve emziren Bi anneyseniz:KK43:
hadi yaa çok geçmiş olsun çok üzüldüm hiç denemedim yaptığin diyeti ama emzirdigin için de ekstra etkiledi kesin :KK43: daha bol malzemeli detoks programları var illaki detoks yapmak istersen canım umay villanin falan onları yap yaparsan bi babana bi diyetisyenle calisirsan daha iyi olur bence

X