Insanity Max30 günlüğüm

yok canım estağfurullah ne kusuru yeni yeni tanıyoruz birbirimizi olur öyle Rabbim isteyen dileyen bakabilecek gücü olan herkese, bana da vakti zamanı geldiğinde, versin inşallah. daha 1.5yıl oldu evlendigim zaten ilk 5ayda on kilo aldım ben hiç farkında olmadan duzenim falan değişmesi evlilik yalnizlik çok etkiledi galiba inşallah bebek düşünene kadar 50ye inerim yoksa boyda kısa yarım dünya olurum allah korusun. yengene de helal olsun valla seviyorum azimli insanları inşallah bizde başarıriz

Amin. Amin.Amin canım Rabbim herkese anne olmayı nasip esin inşallah

çok haklısınbende öyle evlendiğimde tayinimizçıkmıştı bambaşka bir şehir kimse yok bende evde otur otur sıkıntıdan ha bire ye ye yanlızlık bi 10 kilo aldım kadafan canım

eşimin yengeside verdi kilo ama hiç spor yapmadı cnm spor çoook çoook önemli kızlar yaaa inanın yaptıkça farkına varıyo insan oda sarktı tabi kolaymı 25 kilo vermek kolları ve karnı çok sarktı hatta estetik felen bile düşündü ama geri cesaret edemedi

amaaaa biz spor yaptığımız için heeem sıkıııı hem zayıf olacağız :):):)

yok canım estağfurullah ne kusuru yeni yeni tanıyoruz birbirimizi olur öyle Rabbim isteyen dileyen bakabilecek gücü olan herkese, bana da vakti zamanı geldiğinde, versin inşallah. daha 1.5yıl oldu evlendigim zaten ilk 5ayda on kilo aldım ben hiç farkında olmadan duzenim falan değişmesi evlilik yalnizlik çok etkiledi galiba inşallah bebek düşünene kadar 50ye inerim yoksa boyda kısa yarım dünya olurum allah korusun. yengene de helal olsun valla seviyorum azimli insanları inşallah bizde başarıriz
Can'ım kesinlikle hamile kaldığında fazla kilon olmasın ben çoktan gebelik kilolarımı verdim ama maalesef ondan önce kilom vardı.. Sen kilolarını ver yoksa çookkk çok zor oluyor

yagmur38 yagmur38 canım sen kaç kilodan düştün, ne kadar sürede neler yaparak?
annaperenna annaperenna bişey sorucam sen programda orjinalinimi takip ediyorsun yoksa modifiye olanı mı?

canım ben 65 66 ile başladım ilk diyete başladım ilk hafta 3 kilo vermiştim çümlü ekmek şeker ve unu tamamen çıkardım hayatımdan tabi vücut birden bunların yokluğunu görünce hemen bi 3 kilo verdi daha sonra spora başladım ince lesli yaptım iki hafta felan sonra jilliana 30 day programına başladım şuan level 3 deyim aynı zamanda aynı hatunun killer abs yapıyorum haftada 4 gün az kaldı bitmesine bitince hemen max 30 a başlıcam yani burdayım

yeme içme kısmına gelince önce kendim bi diyet uyguladım dediğim gibi 3 beyazı çıkardım hayatımdan 5 kilo verince vücudum durdu resmen 2 hafta hiç kilo veremedim tabi bu arada spor sayesindede inanılmaz sıkılaştığımı hissediyorum. şuan başka bi diyete başladım pazartesiden beri yapıyorum muzaffer kuşkanın diyeti onuda bu sitede buldum yapanlarda çok memnun şok bi diyet değil hemde doyurucu bana göre pazartesi başladım başladığımın sabahı 60.8 ile tartıya çıktım bugün 3. günüm 59.1 gördüm sabah tartıda ortalama bir haftada 3 kilo vermeyi vaad ediyo diyet ama kilosu çok olanlar 4 5 kiloya kadar vermişler ama sporla yapıldığında daha iyi sonuç alanlar var bakalım bir haftayı doldurduğumda bakıcam gerçekten verimlimi değilmi ama şimdilik memnunum

canım süreyi yazmamışım kendime bi diyet günlüğü tutmuştum hatta herkese tavsiye ederim bi spor hocası söylemişti bana oraya başladığım günü ölçülerimi yaptığım sporları hangi gün neyi yaptığımı hepsini yazıyorum günden güne verdiğim kiloları eskileri okuyup bakınca inanılmaz motive ediyo bi deneyin isterseniz

23 ocakta başladım diyete canım

Selam Metebatur,
Teşekkür ederim tebriğin için Canım.
Senin daha öncedende mesajlarını okumuştum hatırlıyorum. Bebeğini sağlıkla büyüt hayırlı evlat olsun inşallah.
Ben Leslie' yi 4 yıl önce bir hafta 10 gün ancak yapmıştım bana sıkıcı gelmişdi. Aslında bunu yazıp yapan arkadaşlara saygısızlık etmek istemiyordum ama herkesin zevk aldığı severek yaptığı şeyler çok farklı o yüzden yapan arkadaşlar lütfen bu sözümden dolayı motivasyonsuzluk yaşamasınlar. Faydasını gören birçok arkadaşımız var. Severek yapsın yeter ki yapan kişi.

Gelelim soruna, aynı eğzersizleri uzun süre yapmak alışkanlık yapıyor ve bir süre sonra etki etmiyor. O yüzden en fazla bana göre 3 haftada bir egzersizleri değiştirmek gerekiyor ki farklı kaslarımız çalışsın vücut zorlansın.

Jillian Michael' in 30 day Schaered level 1 inden başlıyabilirsin. İlk günler çok zor gelecek nefes nefese kalacak hatta belki 15 dek sonra pes edip yere yapışacaksın ama bu seni sakın yıldırmasın. İlk başlarda inan ki bu herkese oluyor spor geçmişi yoksa kişinin. Yorulduğunda bırak video devam etsin sen izle ama kapatma, biraz solıklanınca kalk devam etmeye çalış. Ertesi gün gene devam yapabildiğin kadar, göreceksin 4. Gün hepsine ayak uyduracaksın neredeyse. İlk günler dambel ile yapma çok zorlarsa..

Göreceksin günden güne kondisyonun artacak. Korkma başla yeter ki canım.

Sormak istediğin olursa her zaman sorabilirsin.

kesinlikle sana katılıyorum, ara sıra yapılan spor değiştirilip farklı kaslar çalıştırılmalı yoksa yapılan sporun etkisini azalıyor, bende bu yüzden eliptiğe ara verip farklı birşeyler yapmak istiyorum ama bakalım başarabilirim inşallah

canım ben 65 66 ile başladım ilk diyete başladım ilk hafta 3 kilo vermiştim çümlü ekmek şeker ve unu tamamen çıkardım hayatımdan tabi vücut birden bunların yokluğunu görünce hemen bi 3 kilo verdi daha sonra spora başladım ince lesli yaptım iki hafta felan sonra jilliana 30 day programına başladım şuan level 3 deyim aynı zamanda aynı hatunun killer abs yapıyorum haftada 4 gün az kaldı bitmesine bitince hemen max 30 a başlıcam yani burdayım

yeme içme kısmına gelince önce kendim bi diyet uyguladım dediğim gibi 3 beyazı çıkardım hayatımdan 5 kilo verince vücudum durdu resmen 2 hafta hiç kilo veremedim tabi bu arada spor sayesindede inanılmaz sıkılaştığımı hissediyorum. şuan başka bi diyete başladım pazartesiden beri yapıyorum muzaffer kuşkanın diyeti onuda bu sitede buldum yapanlarda çok memnun şok bi diyet değil hemde doyurucu bana göre pazartesi başladım başladığımın sabahı 60.8 ile tartıya çıktım bugün 3. günüm 59.1 gördüm sabah tartıda ortalama bir haftada 3 kilo vermeyi vaad ediyo diyet ama kilosu çok olanlar 4 5 kiloya kadar vermişler ama sporla yapıldığında daha iyi sonuç alanlar var bakalım bir haftayı doldurduğumda bakıcam gerçekten verimlimi değilmi ama şimdilik memnunum
Bakayım ben de Bi o diyete nasılmış merak ettim... Senin kilon çok fazla değilmiş 3 5 kilo asıl biz napıcaz sumuhendis sumuhendis :KK43:

Kızz Sedamm gelmiş oleyy, kızlar biraz işim var halledip gelicem , sporumuda yaptım ohh grşrz bebekler...son yazılanları okuyamadım gelince inş

Sevinirim yanıma arkadaş olmanıza. Videoları yandex.ru açın oradan yukarda listedeki isimleriyle aratın bulacaksınızz. Ben bulduğumda hazine bulmuş gibi sevinmiştim inanın. Gelişmeden haber verirseniz memnun olurum.

canım burdan bakınca anladım, tüm videolar çıkıyo burdan sanırım şimdilik ilk 2sini buldum, bu videoları indirebiliyomuyuz acaba yoksa kota yetmez bunlara :KK43:

Spor, pas tutmuş demirlerin yağlanıp tekrar işlemesi gibi tabiri caizse değil mi tatlım. Dizlerine kadar eğilebilirken , 4 günde çok iyi bir gelişme gerçekden. Ellerini yere koyman birkaç güne gerçekleşir canımcıım :)

Esneme ve spor sonrası soğuma hareketleri gerçekten çok önemli. Ben bu yıla kadar ne yalan söyleyim jill yaparken öyle yoruluyordum ki en son soğumaları amaann deyip pas geçiyordum. Oysa ki ne kadar hatalıymışım. Ama bu sene hem daha azimli hemde bilinçli yapmaya çalışıyorum sporumu.

Evet tatlım esneme programı ne yapıyorsun, gerçi bizim programın 6. Günü 20 dk PULSE esneme günü ama seninkini yapabilirsek belki hergüne ekleyebiliriz tatlım, bence iyi olur, hem incelmemizde daha hızlı olur, yazıver bakem sen bi şu esneme şesini tatlım:KK49: ( dün rest günümdü ya canım spor istediğinden ha bire bu işareti koymak istiyorum ya :KK49:)

şu an telefondan bakabiliyorum, iş yerimde internet sorunumuz var da :) internet gelince bilgisayardan foruma girip yaptığım esneme egzersizlerinin video linklerini göndereceğim arkadaşlar..

:KK28:

yagmur38 yagmur38 canım sen kaç kilodan düştün, ne kadar sürede neler yaparak?
annaperenna annaperenna bişey sorucam sen programda orjinalinimi takip ediyorsun yoksa modifiye olanı mı?

hareketin zorluğuna ve o anki kondisyonuma göre hareket ediyorum canım. bazı hareketlerin orijinalini rahatlıkla yapabiliyorum ama bazılarının ancak modifiyesini yapabiliyorum. karışık ilerliyorum yani. ilerleyen süreçte belki hepsini orijinalden takip edebilirim. ama şu an çok zor bu kondisyonumla :)

Bakayım ben de Bi o diyete nasılmış merak ettim... Senin kilon çok fazla değilmiş 3 5 kilo asıl biz napıcaz sumuhendis sumuhendis :KK43:
valla bilmiyorum şekerim bu kızlar fit olur karın kasi bile yapar biz seninle hala shauna küfür ederiz herhalde:-):-) sen o diyete bakta kafana yatarsa beni de etiketle bakayım tel bugün çok yavaş bulamıyorum bişey

canım burdan bakınca anladım, tüm videolar çıkıyo burdan sanırım şimdilik ilk 2sini buldum, bu videoları indirebiliyomuyuz acaba yoksa kota yetmez bunlara :KK43:
canım hoşgeldin aramiza:) torrent ten indirebilirsin veya savefrom.net sitesinden de indirebilirsin uzun uzun anlatmak isterdim ama bugün internetim çok gidip geliyor eski gönderilere bakabilirsen oralarda anlattik nasıl indireceğini. haftanın 6günü spor 1gün dinlenme şeklinde ilerliyor program ilk program 4hafta sürüyor sonra ikincisine geçeceğiz. 1. program 6video sonra degisecek videolar 6tane farklı gelecek hepsi 30dk sürüyor soğuma ile 32dk oluyor şimdilik bunları soyleyebilirim sorun olursa yine yaz :) program resmi ilk sayfada var bu arada. tekrar hoşgeldin:)

canım hoşgeldin aramiza:) torrent ten indirebilirsin veya savefrom.net sitesinden de indirebilirsin uzun uzun anlatmak isterdim ama bugün internetim çok gidip geliyor eski gönderilere bakabilirsen oralarda anlattik nasıl indireceğini. haftanın 6günü spor 1gün dinlenme şeklinde ilerliyor program ilk program 4hafta sürüyor sonra ikincisine geçeceğiz. 1. program 6video sonra degisecek videolar 6tane farklı gelecek hepsi 30dk sürüyor soğuma ile 32dk oluyor şimdilik bunları soyleyebilirim sorun olursa yine yaz :) program resmi ilk sayfada var bu arada. tekrar hoşgeldin:)
sağolun,nasıl olduğunu anladım da hareketleri yapabilirmiyim ondan şüpheliyim :KK48:artık yapa yapa alışırım kaslar zamanla açılacaktır diye umuyorum,bu indirme işlerinden eşim anlar sanırım ondan yardım alırım. bu akşam başlamayı düşünüyorum hadi hayırlısı bakalım...

sağolun,nasıl olduğunu anladım da hareketleri yapabilirmiyim ondan şüpheliyim :KK48:artık yapa yapa alışırım kaslar zamanla açılacaktır diye umuyorum,bu indirme işlerinden eşim anlar sanırım ondan yardım alırım. bu akşam başlamayı düşünüyorum hadi hayırlısı bakalım...
hiç korkma şekerim yavaş yapan biri var yeni başlayanlar için onunla yaparsin hepimiz öyle başladık ki hala yarısında ona uyuyoruz henüz videodaki hatunlardan olamadık masallahi var ordakilerin

hiç korkma şekerim yavaş yapan biri var yeni başlayanlar için onunla yaparsin hepimiz öyle başladık ki hala yarısında ona uyuyoruz henüz videodaki hatunlardan olamadık masallahi var ordakilerin
ya evet gerçekten oldukça hızlılar bende onlar gibi asla yapamam ama elimden gelen gayreti göstercem bakalım, şimdi oturduğum yerden yapcam etcem demesi kolayda bakalım akşama neler olcak :confused::-)

Valla Ben çook zorlandığım zaman o yavaş olana geçiyorum hemen geçmesem mecbur birakicam bende bırakmim die ona geçiyorum bugün okadar zorlandım ki hem zorlanıyorum hem bırakmiyorum hirslandim resmen bağıra bağıra yaptım bugün sporu :KK76:

X