Insanity Max30 günlüğüm

iyi akşamlar kızlar,

ben de şu an tabata power'ı bitirdim. çok enerjik başladığım için bugün spora, rahat bir antrenman oldu benim için :KK49:
ya da bilmiyorum, sanırım yavaştan kondisyonu toparlamaya başladım çok şükür :KK70:

hemen kardiyo saati ölçümlerimi de vereyim;
soğuma ile birlikte toplam 35 dk'da,
220 kalori,
10 gr. da yağ yakımı oldu.

ama kilo vermem durdu benim sporla birlikte ilginç bir şekilde, bunu yağları yakıp kasları kazanıyorum olarak varsaymak istiyorum. umarım öyledir yani :KK70:
Kesinlikle kasların artıyordur canım, endişelenme zaten fazla verilecek kilon yok yağları kasa çevirmeye çalışıyorsun daha ne :)

Yok yok şekerim 30 dk, benim bugün normalde Pulse günümdü ondan Pulse' yide ekledim sonuna :)

hıı, iyi madem. dedim eyvah, nasıl yapacağız biz uzun uzun :KK70: ben de biraz dinlendikten sonra esneme çalışmamı yapayım bari :)

Kesinlikle kasların artıyordur canım, endişelenme zaten fazla verilecek kilon yok yağları kasa çevirmeye çalışıyorsun daha ne :)

umarım öylediiiir ! :KK17:Hoppa ben de öyle düşünmek istiyorum. bunu ancak diyetisyene gidebilirsem inşallah o zaman detaylı öğrenebilirim.

hıı, iyi madem. dedim eyvah, nasıl yapacağız biz uzun uzun :KK70: ben de biraz dinlendikten sonra esneme çalışmamı yapayım bari :)

umarım öylediiiir ! :KK17:Hoppa ben de öyle düşünmek istiyorum. bunu ancak diyetisyene gidebilirsem inşallah o zaman detaylı öğrenebilirim.
Yap yap canısı esnemede çok iyi geliyor, sevdim bende. Bugün ekliyemedim Pulse girince araya. Normalde gece yapardım ama bu gece çalışıcam vakit ayıramıycam heralde, yarına artık inş eklerim diye düşünüyorum.

Diyetisyendeki rakamların yağ kas yoğunluğunu merak ediyorum bende. Fazla yağ olmayınca kasa çevirmek daha kolay. Bence kas yoğunluğun artıyor kesin :)

ayyyy. çok mutluyum iyi ki varsınız. bi günde yarım kilo gidiyor ya.... Orda birilerinin daha nefes nefese kaldığını bilmek mutluluk verici :KK48: valla bu insanity bitsin. Shaun T ' nin nesi varsa yapcam. hip hop abs varmış onu denediniz mi? Dans ettirerek karın yaktırıyo :KK57:

Tatlı şeyler yersen iştahının önüne geçemezsin kuzum.fazla değil gerçi yediklerin. Yumurta omlet falan yap kendine..peynir tırtıkla... Tok olursan iştahında olmaz. Sen hala ikna olmamışsın yeteceğine... Bak bir hafta tek max30 da kal.. Bak bir duruma bir hafta sonra karar ver ek program yapıp yapmıyacagına bence? Bence YETERRR!!!
aç olduğum için yemek aramadim ki uyuzlugum tuttu yine iyi frenledim bunlar ne ki yani önceki halime göre:) bu arada bu haftayi da tamamlayim da sonra karar vereyim tamam :KK66:

Evdeki tartılar yağ kas oranını gösteriyor ya bana inandırıcı gelmiyor hiç. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar bu konuda...

canım bence çok mantıklı değil. Profesyonel makinalar eşşek kadar oluyor. Madem o kadar ucuz bi teknoloji var neden spor salonları ya da diyetisyenler kocaman kocaman makinaları kullansın. 3000 tl civarında fiyatları.

ayyyy. çok mutluyum iyi ki varsınız. bi günde yarım kilo gidiyor ya.... Orda birilerinin daha nefes nefese kaldığını bilmek mutluluk verici :KK48: valla bu insanity bitsin. Shaun T ' nin nesi varsa yapcam. hip hop abs varmış onu denediniz mi? Dans ettirerek karın yaktırıyo :KK57:
cize programıni diyorsun dimi biraz süresi uzun onun ama oda etkiliymis hatta shaun bi röportajinda söylemiş adamin biri 15kilo vermiş onunla hemde tekerlekli sandalye kullanan engelli biriymiş

Tatlı şeyler yersen iştahının önüne geçemezsin kuzum.fazla değil gerçi yediklerin. Yumurta omlet falan yap kendine..peynir tırtıkla... Tok olursan iştahında olmaz. Sen hala ikna olmamışsın yeteceğine... Bak bir hafta tek max30 da kal.. Bak bir duruma bir hafta sonra karar ver ek program yapıp yapmıyacagına bence? Bence YETERRR!!!
bende katılıyorum arkidişime. Bi hevesle başlıyoruz sonra demotive olup, gözünde büyütüp, bezginlik hissedip bırakma ihtimalin daha yüksek. Yavaştan başla. 21 gün içinde zaten alışkanlık haline geliyor. Sonra istesende bırakamazsın. Bi eksiklik hissedersin

Yarım kilo süpersin bebek yaaaheyy Maşallah:nazar: aslında kaçamak yapmazsam bende günde 500 gr veriyorum. İşde arada yapılan kacamaklar insanı hep geriye atıyor, aman hızlanmışken sen ben gibi kaçamak yapma şekerim:)
Kız Max30 a gel daha etkili ınsanıty bitince. Hip hop Abs yi duydum bi kere izlemişdim hatta ama hiç yapmadım canısı.. Bizde tüm kasların harıl harıl çalışıyor... Sıraya Max30 u al. Kolayca yaparsın sen bebişim:)

canım bence çok mantıklı değil. Profesyonel makinalar eşşek kadar oluyor. Madem o kadar ucuz bi teknoloji var neden spor salonları ya da diyetisyenler kocaman kocaman makinaları kullansın. 3000 tl civarında fiyatları.
daha pahalı daha :-) benim diyetisyenin ki 15bin lira. kolunda bacağında kaçar gram yağ var onu bile söylüyor

bende katılıyorum arkidişime. Bi hevesle başlıyoruz sonra demotive olup, gözünde büyütüp, bezginlik hissedip bırakma ihtimalin daha yüksek. Yavaştan başla. 21 gün içinde zaten alışkanlık haline geliyor. Sonra istesende bırakamazsın. Bi eksiklik hissedersin
gün içinde çok hareketsizim ben o yüzden yetmezmis gibi geliyor ya o yüzden bu dusunceler

cize programıni diyorsun dimi biraz süresi uzun onun ama oda etkiliymis hatta shaun bi röportajinda söylemiş adamin biri 15kilo vermiş onunla hemde tekerlekli sandalye kullanan engelli biriymiş
Cize farklı galiba ama tamda emin değilim tatlım, bide Allısym adını yanlış yazmış olabilirim. Öyle bir çalışması var. Ağırlıklarla falan . İncelemek lazım belkide p90x yerine buna geçeriz ...

Aynen 21 gün sonra alışkanlık yapıyor, spor yapmadan duramıyorsun. Kendimize yatırım yapıyoruz kızlar.

Yarım kilo süpersin bebek yaaaheyy Maşallah:nazar: aslında kaçamak yapmazsam bende günde 500 gr veriyorum. İşde arada yapılan kacamaklar insanı hep geriye atıyor, aman hızlanmışken sen ben gibi kaçamak yapma şekerim:)
Kız Max30 a gel daha etkili ınsanıty bitince. Hip hop Abs yi duydum bi kere izlemişdim hatta ama hiç yapmadım canısı.. Bizde tüm kasların harıl harıl çalışıyor... Sıraya Max30 u al. Kolayca yaparsın sen bebişim:)

ay evet. bu bi bitsin. ay bi 6 gün doluyor bugün. Yarın rest!!! inanamıyorum. Başlayınca arkası geliyor. Ayrıca günlük hayatıma da etkiledi. Bugün bizim prof hoca gördü beni. Didem bu ne endam bu ne alım diyo :KK70: :KK70: boynuna sarılacaktım :KK70: :KK70: Pozitif bi hal aldım. o da zaten spor yapanlarda görülen bişey. Endorfin salgılanıyor. Yani aşık olduğumuzda salınanla aynı :) evet canım insanity max30 a başlayacağım. Bu tarz şeyleri hayatımıza katalım ve birdaha hiç çıkarmayalım. Kas kütlesi arttıkça günlük yaktığımız kalori de artıyor.

Demi ya.. Ben zaten inanmadım benim evdeki salak demiyim şimdi günde 10 kere tartılıyorum alınmasın yağ oranımı bir ay önce 13 gösteriyordu:) kafasına göre sallıyor :)

X