Insanity Max30 günlüğüm

Günaydın hayırlı mutlu güzel bir gün olsun canlarım hepimize inşallah :)

Kızlar bu sabah 75,80 geldim anacıklarım çok mutluyum :KK36:
Bel 82 ( 83 düm )
Göbek 101 (103düm ) olmuş

Max30 arkasına program eklemek faydalı oldu, tabi dün diyetim kaçamaksız ve iki öğün yaptım..

bende bugün 70 900 geldim cuma günü 71 900 inş böle devam eder.bugun bende plates ekliycem sporuma
Çok iyi tatlım Maşallah sevindim senin adına kuzum :)
Şu benim paylaştığım pilatesi ekliyebilirsen süper olur epey etkili çalıştırıyor..internetin sınırlı mıydı kuzum senin? Eger öyleyse elinde olan Ebru Şallı' dan yapabilirsin..

Şimdi kızlar; program sonuna bir ağırlık ekleme konusu gündeme geldi...

Max30 sonuna pilates ekleme
Max30 sonuna ağırlık çalışması ekleme

Bunları isteyen dönüşümlü yapabilir.. Ben fazla komplex programlara dalmak taraftarı değilim açıkcası Max30 bitene kadar.

Pilates eklemek isteyenler Ebru Şallı ya da dün videosunu paylaştığım Fit Sugar' daki hızlı pilates çalışması olabilir..

Ağırlık eklemek isteyenler Jillian Michael No More Trouble Zone ( 55 dk sürüyor) programını birer gün arayla ekliyebilir.. Tüm vücudu çalıştıran harika bir program. Keşke 30 dk olsaydı hergün bile yapardık o vakit..

Ben dün çalışdığım Fit Sugar pilates çalışmasını bir hafta 10 gün devam etmek niyetindeyim inş..etkilerini görmek istiyorum.. Ondan sonra jill no more trauble zone yi ekliycem..

Jill bady revulation çalışmaları var 30 dk ama tıpkı max30 gibi takvimli ve 90 gün sürüyor.. Max30 dan sonra yapılabilir ..

Çok iyi tatlım Maşallah sevindim senin adına kuzum :)
Şu benim paylaştığım pilatesi ekliyebilirsen süper olur epey etkili çalıştırıyor..internetin sınırlı mıydı kuzum senin? Eger öyleyse elinde olan Ebru Şallı' dan yapabilirsin..
sınırlı can7m malesef ama elimde hızlı çok plates videosu var bakıcam bugun bakalım

hayırlı günler olsun kızlar nasılsınız ne var ne yok :) birazdan spor denemeleri yapacağım ayağım problem çıkarmaz inşallah bugün max i iki kez yapsam çok iyi olacak hafiften bir liste dışına ciktim bugün. diyet topigin de biri takip edecekti beni adını hatırlayamiyorum da iki tarafa da yazamıyorum sınırlı internet yüzünden cuma o tarafa bildirim yapacağım gelişmeler güzel şimdilik :)

hayırlı günler olsun kızlar nasılsınız ne var ne yok :) birazdan spor denemeleri yapacağım ayağım problem çıkarmaz inşallah bugün max i iki kez yapsam çok iyi olacak hafiften bir liste dışına ciktim bugün. diyet topigin de biri takip edecekti beni adını hatırlayamiyorum da iki tarafa da yazamıyorum sınırlı internet yüzünden cuma o tarafa bildirim yapacağım gelişmeler güzel şimdilik :)
Ayagın inşallah iyidir kuzum sorun çıkarmaz inş. Dikkat et aman diyim.. Kız ne yedinde iki max yapıyon hee :))
Hadi bakalım sakatlanmadan aman kuzum :)

Ayagın inşallah iyidir kuzum sorun çıkarmaz inş. Dikkat et aman diyim.. Kız ne yedinde iki max yapıyon hee :))
Hadi bakalım sakatlanmadan aman kuzum :)
ne yedim iki tane salatalık bu badem olanlar var ya kucuklerden 1tane haşlanmış yumurta 4tane yeşil zeytin on gram peynir iki tane de form etimek yedim
ama bunlar hep liste dışı oldu kendi listemde sadece salatalık 1kasık lor domates ve 5zeytin vardı o yüzden iki max iyidir candir bugün :KK70: perşembe cuma da oruç tutma düşüncem var bu arada

ne yedim iki tane salatalık bu badem olanlar var ya kucuklerden 1tane haşlanmış yumurta 4tane yeşil zeytin on gram peynir iki tane de form etimek yedim
ama bunlar hep liste dışı oldu kendi listemde sadece salatalık 1kasık lor domates ve 5zeytin vardı o yüzden iki max iyidir candir bugün :KK70: perşembe cuma da oruç tutma düşüncem var bu arada
Kız neresi fazla anamm :) ama karışmayalım yaptığın uyduğun diyet var sonuçda bebeğim.. Oruç tutmak da iyi fikir kuzum.. Benimde tutmam lazım, bi start vericem ama ne zaman bakalım :)

Kız neresi fazla anamm :) ama karışmayalım yaptığın uyduğun diyet var sonuçda bebeğim.. Oruç tutmak da iyi fikir kuzum.. Benimde tutmam lazım, bi start vericem ama ne zaman bakalım :)
oruç diyet olsun diye değil yanlış anlaşılmasin perşembe günü kandil ya cuma günü de üç aylar başlıyor o yüzden abla

oruç diyet olsun diye değil yanlış anlaşılmasin perşembe günü kandil ya cuma günü de üç aylar başlıyor o yüzden abla
Aa hatırlattığın süper oldu kuzum, diyet diye tutacağını düşünmemişdim zaten.. Bende tutayım o gün inşallah o zaman tatlım . Allah razı olsun hatırlattığın için.. Bende borçlarım için üç aylarda tutmak niyetindeyim inşallah ..

X